Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Polećcie podkład i korektor pod oczy, który nie wchodzi w zmarszczki

Polecane posty

Gość Gość

Macie jakiś sprawdzony podkład i korektor, który nie wchodzi w zmarszczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola77

Revlon colorstay cera tł./miesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
43 minuty temu, Gość Lola77 napisał:

Revlon colorstay cera tł./miesz.

Fajny jest tylko cholernik zapycha i potem niespodzianki się pojawiają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Estee Lauder double Wear. Jak miałam trądzik sprawdzał się idealnie, teraz go eyleczylam i dalej się sprawdza. Cena wysoka ale za to mi starcza na ponad 6 miesięcy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Double wear tylko ten

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelie

Podkład to mac prolongwear - jedyny a który nie wchodził mi w zmarszczki, Double wear też dobry, ale dla mnie pro longwear o wiele lepszy. Kolektor polecam też pro longwear, aczkolwiek jest ciężki i z czasem zastąpiłam go Armanim, nie wiem dokładnie jaki, ale ma czarne opakowanie, jest z pędzelkiem, na opakowaniu jest jasny paseczek pionowy. Po prostu w pewnym wieku na codzień lepiej mieć pod oczami coś, co mniej zastyga, a jest bardziej nawilżające i rozswietlajace, choć wciąż dobrze kryje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dla mnie zasada nr jeden - albo dobry i drogi (Estee Lauder, Mac, Inglot) albo wcale. Po uzywaniu L'oreal przez 2 lata  twoja skora będzie tak beznadziejna, że nakładanie podkładu będzie koniecznością.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Korektor Helena Rubinstein, podkład Dior Forever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kogo na to stać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
48 minut temu, Gość Gosc napisał:

Kogo na to stać? 

Normalne osoby które pracuja? Jeśli nie stać cię na podkład za 150 zł raz na 4 miesiące to co to za życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Tylko Double wear

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda.S

Dla mnie double wear niewypał. Przynajmniej na mojej cerze. Podkreślił każdą niedoskonałość i suche skórki. Double wear dobry jest tylko dla nieskazitelnej cery. Uważam że jest przereklamowany. Dior forever lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Za 50 czy za 250 składy są opłakane najczęściej. Nie lepiej zadbać o cerę, żeby korektory i podkłady nie były potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Za 50 czy za 250 składy są opłakane najczęściej. Nie lepiej zadbać o cerę, żeby korektory i podkłady nie były potrzebne?

Sorry, każda cera będzie lepiej wyglądała z dobrze dobranym podkładem niż bez. Ja nie mam problemów z cera, ma w miarę wyrównałby koloryt, ale lepiej wyglada z podkładem i delikatnie przypudrowana niż bez. 

Wracajac do tematu double wear jest dla mnie za ciężki. Na wieczór jest ok. Na dzień używam hydra life bb diora - jest rewelacyjny. Puder Laura mercier i trzyma się wszystko cały dzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Korektor Nars, podkład Double Wear light lub krem BB Erborian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Lill napisał:

Sorry, każda cera będzie lepiej wyglądała z dobrze dobranym podkładem niż bez. 

Ładna cera tego po prostu nie potrzebuje i dobrze wygląda. Widać ładnej cery nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelie

Ja nie mam zbyt ładnej cery, przyznaje, dlatego używam podkładu, ale nikt mi nie wmówi, że nawet najpiękniejsza cera będzie wyglądała lepiej bez podkładu niż z odrobiną dobrego, dobrze dobranego. Na ulicy od razu widać, która podkładu nie ma i niestety, choćbym nie wiem jaka miała piękna cerę, to wygląda gorzej od takiej z odpowiednim i odpowiednio nałożonym podkładem. Pominę kwestie, że mamy smutny 21 wiek i już tylko odsetek kobiet, które wygrały loterie genetyczną ma takie cery, jak kobiety miewały kiedyś. Jest to kwestia jedzenia (może mu stanąć na głowie, ale chemii w żarciu nie unikniemy), powietrza (smog, zanieczyszczenia itp.), często też klimatyzacji, pracy w biurze, a nie na powietrzu i.milion innych. Zatem proponuje darować sobie teksty o przepięknych cerach bez podkładu, bo występują one niezmiernie rzadko, a i ciężko jest tak zadbać, aby sobie taka zrobić. Oczywiście pomijam fakt tego, co napisałam na początku- nawet ładne cery, które widuję, zawsze wyglądają gorzej bez podkładu niż te z nim. 

Tak to niestety jest, że podkład stał się trochę standardem i ciężko to nie używać, jak 95% kobiet to robi i w porównaniu z nimi wypadnie się po prostu niekorzystnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaa

Ładna cera tego po prostu nie potrzebuje i dobrze wygląda. Widać ładnej cery nie masz.

x

Albo Tobie się wydaje, że nie potrzebuje. A inni widzą coś zupełnie innego. Mam taką koleżankę, która też tak twierdzi. Ja tam widzę coś zupełnie innego. Jak użyje podkłady to dużo lepiej wygląda niz bez. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość onaaaa napisał:

Ładna cera tego po prostu nie potrzebuje i dobrze wygląda. Widać ładnej cery nie masz.

x

Albo Tobie się wydaje, że nie potrzebuje. 

Mam bardzo dobrą cerę. Podkładu używam czasem na wieczorowe wyjścia, jakieś wystąpienia gdzie będą silne światła, zdjęcia, czy kamera.

Dobry? Hmm, ten double wear

"Skład:

Water Purified (Aqua Purificata)- woda, rozpuszczalnik

Cyclopentapentasiloxane- silikon

Trimethylsiloxyloxysilicate- silikon

Titanium Dioxide –dwutlenek tytanu, filtr UV

Butylene Glycol- humektant, rozpuszczalnik

Tribehehenin- stabilizator, zmiękczający skórę

PEG/PPG-20/20- emulgator

Dimethithicone- silikon

Sorbitan Sesquioleate- emulgator

Magnesium Sulfate- stabilizator,

Tocopheryl Acetate- przeciwutleniacz

Phetaphenyl Trimethicone- silikon

Polcone-

Polymethylsil sesquioxquioxane- silikon

Methicone- silikon

Laureth-7- emulgator

Xanthan Gum- zagęstnik

Alumimina- reguluje lepkość

BHT,- przeciwutleniacz

Sodium Dehydroacedroacetate – konserwant

Imidazolidinyl Urea- konserwant

Chloroxylenol- konserwant

Phenoxyenoxyethanol- konserwant

Iron oxides (CI 77491, CI 77499), MCA, – barwniki

Titanium Dioxide (CI 77891)] – mineralny filtr UV"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mam bardzo dobrą cerę. Podkładu używam czasem na wieczorowe wyjścia, jakieś wystąpienia gdzie będą silne światła, zdjęcia, czy kamera.

Dobry? Hmm, ten double wear

"Skład:

Water Purified (Aqua Purificata)- woda, rozpuszczalnik

Cyclopentapentasiloxane- silikon

Trimethylsiloxyloxysilicate- silikon

Titanium Dioxide –dwutlenek tytanu, filtr UV

Butylene Glycol- humektant, rozpuszczalnik

Tribehehenin- stabilizator, zmiękczający skórę

PEG/PPG-20/20- emulgator

Dimethithicone- silikon

Sorbitan Sesquioleate- emulgator

Magnesium Sulfate- stabilizator,

Tocopheryl Acetate- przeciwutleniacz

Phetaphenyl Trimethicone- silikon

Polcone-

Polymethylsil sesquioxquioxane- silikon

Methicone- silikon

Laureth-7- emulgator

Xanthan Gum- zagęstnik

Alumimina- reguluje lepkość

BHT,- przeciwutleniacz

Sodium Dehydroacedroacetate – konserwant

Imidazolidinyl Urea- konserwant

Chloroxylenol- konserwant

Phenoxyenoxyethanol- konserwant

Iron oxides (CI 77491, CI 77499), MCA, – barwniki

Titanium Dioxide (CI 77891)] – mineralny filtr UV"

Po co w takim razie ten podkład skoro twierdzisz ze nie potrzebujesz. 

Czesto chodzę do pracy bez podkładu, ale prosze nie mow mi ze w podkładzie wyglądasz gorzej niż bez niego bo po prostu w to w życiu nie uwierzę. Ty sama z reszta tez w to nie wierzysz bo gdyby tak było nie uzywalabys go wcale. Tyle w temacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

A jakiś lekki żeby używać codziennie? Bb od Diora będzie oki? Bo double wear to chyba na wieczór i większe wyjście prawda? Cena jest nieważna, bo nakładam to na twarz, więc nawet jak będzie drogi (byle nie tysiąc 😂 ), ale wart swojej ceny to zapłacę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Lill napisał:

Po co w takim razie ten podkład skoro twierdzisz ze nie potrzebujesz. 

Czesto chodzę do pracy bez podkładu, ale prosze nie mow mi ze w podkładzie wyglądasz gorzej niż bez niego bo po prostu w to w życiu nie uwierzę. Ty sama z reszta tez w to nie wierzysz bo gdyby tak było nie uzywalabys go wcale. Tyle w temacie. 

Chyba w firmie kosmetycznej pracujesz skoro tak się rzucasz z pazurami. Napisałam w jakich sytuacjach używam i są to podkłady bio bez konserwantów itd. Składy większości i tych za 50 i za 350 są koszmarne. Nie potrzebna mi taka chemia dzień w dzień na skórze i też wygląda dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Chyba w firmie kosmetycznej pracujesz skoro tak się rzucasz z pazurami. Napisałam w jakich sytuacjach używam i są to podkłady bio bez konserwantów itd. Składy większości i tych za 50 i za 350 są koszmarne. Nie potrzebna mi taka chemia dzień w dzień na skórze i też wygląda dobrze. 

Hmmm no dobrze napisałaś w jakich sytuacjach uzywasz, ale po co skoro Twoja cera tego nie potrzebuje? Bo światło, bo zdjecia? Czy jednak lepiej wyglądasz jak się podrasujesz podkładem, nawet bio... 

Są kobiety, które bez podkładu wyglądają b.dobrze., i pewnie do takich należysz, tylko nie wsciskaj kitu, że nie wyglądasz lepiej z podkładem, skoro na większe wyjścia go uzywasz. Tyle.

Tak jak napisałam wyzej też mam super cerę i nie muszę używać niczego, ale z podkładem czy kremem bb czy cc zwyczajnie wyglądam lepiej. 

A odnośnie składów i tych super kosmetyków bio daruj sobie. Przerabiałam i na włosy i na ciało - sorry wolę chemię. I nie, nie pracuje w branży kosmetycznej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill
20 minut temu, Gość Autorka napisał:

A jakiś lekki żeby używać codziennie? Bb od Diora będzie oki? Bo double wear to chyba na wieczór i większe wyjście prawda? Cena jest nieważna, bo nakładam to na twarz, więc nawet jak będzie drogi (byle nie tysiąc 😂 ), ale wart swojej ceny to zapłacę

Poproś o próbki, bo niekoniecznie moze Ci odpowiadać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Double wear, to akurat jest podkład, który wybitnie wchodzi w zmarszczki, strasznie postarza i wygląda dobrze tylko na fotach. Podkładu w ogóle nie powinno się stosować pod oczy, ktoś pisał o color stay pod oczy, który ma tyle alkoholu, że szok. Ja lubię korektory benefit, ale uważam, że to głównie kwestia techniki. Najważniejsze to nakładać mało produktu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ładna cera tego po prostu nie potrzebuje i dobrze wygląda. Widać ładnej cery nie masz.

Ja mam niezłą cerę, często chodzę bez podkładu, a zaczęłam używać bardzo późno, czyli ok 30stki, a jednak jak pierwszy raz udało mi się trafić z idealnym podkładem, to byłam w szoku, bo skóra wyglądała jak z okładki Vogue. Nie ma takiej cery, której nie można ulepszyć makijażem. Moja siostra, która ma idealną cerę bez żadnej skazy i o idealnie gładkiej fakturze jak dziecko wygląda lepiej z DOBRYM podkładem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Lill napisał:

nie wsciskaj kitu, że nie wyglądasz lepiej z podkładem, skoro na większe wyjścia go uzywasz. Tyle.

Nue znajdziesz takiego zdania, że lepiej wyglądam bez podkładu, choć w sumie tak - na co dzień wyglądam lepiej bez niż z. Ostre światła i długie wystąpienia rządzą się swoimi prawami dlatego czasem używam, bo nawet bardzo ładna cera będzie wyglądała mniej korzystnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze korektor catrice sporadycznie używam go zamiast podkładu i bardzo dobrze się rozprowadza... Wybieram odcień porcelanowy i w rzeczywistości tak właśnie wygląda i dobrze kryje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Nue znajdziesz takiego zdania, że lepiej wyglądam bez podkładu, choć w sumie tak - na co dzień wyglądam lepiej bez niż z. Ostre światła i długie wystąpienia rządzą się swoimi prawami dlatego czasem używam, bo nawet bardzo ładna cera będzie wyglądała mniej korzystnie. 

Dobrze, bądź zdrowa zatem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×