Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annanana

Czy on odpuścił

Polecane posty

Gość Annanana

Hej, proszę o szczera opinie. Chodzi o to ze spotkałam się   dwa razy, ze starszym od siebie mężczyzna, rozwodnikiem. Na pierwszym spotkaniu zrobił na mnie na prawdę dobre wrażenie. Po spotkaniu napisał i zaproponował kolejne, po miesiącu spotkaliśmy się tym razem wieczorem. Wypiliśmy pare drinków i gdy trzeba było  wracać do domu zaczęliśmy się całować i on zaproponował żebyśmy wpadli jeszcze do niego. Początkowo nie chciałam się zgodzić bo nigdy nie idę do chłopaka na 2 spotkaniu ale nie wiem czemu wtedy się zgodziłam i czuje ze to był duży błąd. Do seksu nie doszło tylko pieszczoty. Minęło 3 dni a on się ani razu nie odezwał od tej sytuacji pomimo ze mieliśmy ze sobą codziennie kontakt. Czuje ze stracił zainteresowanie bo może nie dostał tego czego chciał ale w pewien sposób może sobie mnie odhaczyć. Myślicie ze lepiej zapomnieć nie przejmować się czy odezwać się pierwsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J@a

Zapomnieć. Zresztą po co ci stare jaja? Za młodych się bierz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Jak facet proponuje spotkanie raz na miesiąc to jest do odstrzału. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dałaś niemal dupy więc zainteresowanie spadło bo nie o to chodzi żeby królika złapać. Może znowu się odezwie gdy sobie przypomni że jesteś szybka a jaja się napełnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frek
1 godzinę temu, Gość Annanana napisał:

Do seksu nie doszło tylko pieszczoty.

Co znaczy pieszczoty? Dałaś mu pomacać? To i owszem jest seks macany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żona wróciła z delegacji i on teraz musi grać dobrego mężula 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Dałaś niemal dupy więc zainteresowanie spadło bo nie o to chodzi żeby królika złapać. Może znowu się odezwie gdy sobie przypomni że jesteś szybka a jaja się napełnia.

Niby racja ale niektórzy chcieliby łapać tego króliczka przez wieczność. Króliczek w końcu znudzony bo chciałby marchewkę a tu zonk. Przestaje uciekać i szuka kolejnego myśliwego. Kobiety szybko tracą zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, Gość Gość napisał:

Dałaś niemal dupy więc zainteresowanie spadło bo nie o to chodzi żeby królika złapać. Może znowu się odezwie gdy sobie przypomni że jesteś szybka a jaja się napełnia.

Pipa jest od tego, żeby włascicielce dawać przyjemnosć. Zacznijcie się wreszcie bzykać często, a nie raz na rok, bo wtedy po buziaku już się angażujecie. 30 facetow przelecisz i przestaniesz sie angażowac po dwóch randkach, bo to chore. Przestańcie być królikami, zacznijcie być wilkami zacofane Poleczki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Pipa jest od tego, żeby włascicielce dawać przyjemnosć. Zacznijcie się wreszcie bzykać często, a nie raz na rok, bo wtedy po buziaku już się angażujecie. 30 facetow przelecisz i przestaniesz sie angażowac po dwóch randkach, bo to chore. Przestańcie być królikami, zacznijcie być wilkami zacofane Poleczki. 

Haha 🤣 po 150 nie mam zamiaru się angażować w życie z chodząca cipa twego pokroju. I vice versa zresztą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Haha 🤣 po 150 nie mam zamiaru się angażować w życie z chodząca cipa twego pokroju. I vice versa zresztą. 

Upośledzony jesteś i z sensem pisać nie umiesz, czy dziecko dorwało się do telefonu? Nie pamiętam, żebym ci proponowała angaż. Pijany jesteś, czy co? Co po 150? Masz 150 cm. wzrostu? I jakie vice versa, sam ze sobą gadasz?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Upośledzony jesteś i z sensem pisać nie umiesz, czy dziecko dorwało się do telefonu? Nie pamiętam, żebym ci proponowała angaż. Pijany jesteś, czy co? Co po 150? Masz 150 cm. wzrostu? I jakie vice versa, sam ze sobą gadasz?  

Zabawny jesteś. Emilka kolejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Zabawny jesteś. Emilka kolejna.

Mogę być Emilka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Mogę być Emilka. 

To chodź się bzykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaImojPlecak81

Co mam odpuscic???Wam nie odpuszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaa

jak czytam  odpowiedzi na zadawane pytania na tym forum to się za głowę łapie... kobieta uprawia sex z mężczyzna który jej sie podoba na 1 czy 2 spotkaniu - ..., kobieta nie chce dać - Zacofana poleczka... Tak żle i tak niedobrze

Co do pytania ja bym poczekała odpisze - fajnie, nie odpisze sytuacja jest jasna. Ja jednak radziłabym się nie angażować jeśli jest od Ciebie dużo starszy to albo ma żone, pare kobiet albo po prostu szuka młodej naiwniaczki, którą sobie podporządkuje... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×