Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

w dzisiejszym swiecie nie ma co sie starac o kobiete

Polecane posty

Gość gość
19 minut temu, Gość Blue_Whale napisał:

Nie warto. Bo, albo się kobiecie podobasz na początku, a to wtedy nie jest staranie się. Albo nie... A wtedy się albo nie wystarasz, jeśli jest uczciwa. Albo się wystarasz (najczęściej coś tam, bez efektu końcowego), ale wtedy, kiedy masz do czynienia z pijawką, chcącą czerpać z ciebie profity. "Czysta wola, pozbawiona żądzy rezultatu, jest z wszechmiar doskonała"... Ponadto staranie się o kobietę jest upokarzające dla mężczyzny. Bo, co to oznacza? Ano to, że przekonujesz kogoś, kto ma cię w d*pie, do tego, żeby przestał cię w tej d*pie mieć. A facet, który się upokarza, siłą rzeczy nie może być atrakcyjny...

Nic nie jest czarne albo białe. Trzeba brać pod uwagę okoliczności... a jakie były i są wszyscy wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue_Whale

Pominąłem tylko czynnik wystąpienia konkurencji i rywalizacji. I to agresywnej, nachalnej konkurencji. Wtedy, jeśli gra jest warta świeczki, możemy rozpatrzyć pewne wyjątki od reguły. Tzn mówimy o takiej sytuacji, kiedy twoja znajomość z kobietą zmierza ku właściwemu kierunkowi i pojawia się ktoś trzeci, kto aktywnie próbuje popsuć szyki. Ale nie wtedy, kiedy kobieta mówi ci, że "masz się starać, bo tam czeka ktoś lepszy". Taką bladź tylko gonić kijem. Ale z grubsze to wygląda właśnie, jak nakreśliłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue_Whale
12 minut temu, Gość gość napisał:

głupoty opowiadasz

Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Pasożyty czują się zagrożone...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue_Whale
6 minut temu, Gość gość napisał:

Nic nie jest czarne albo białe. Trzeba brać pod uwagę okoliczności... a jakie były i są wszyscy wiemy

Kawa, którą przed chwilą wypiłem, była czarna. A budynek, który widzę za oknem jest biały, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Za niektóre warto dac się pokroic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×