Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dominika

pytanie do kobiet ktore zdradzaja mezow

Polecane posty

Gość dominika

jak zdradzacie meza, jak wybieracie kochanka, gdzie sie spotykacie i jak zachowujecie w stosunku do meza, aby uspic jego czujnosc?

nie piszcie ze zdrada jest zla nie interesuje mnie moralnosc itd tylko skuteczne metody zdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaKowalska

Ja poznałam swojego kochanka na dancingu dla osób 30+. Bardzo mi się spodobał fizycznie. On nie wie że jestem mężatka (na razie mu nic nie mówię) a spotykamy się w piątki lub soboty w naszym ulubionym hoteliku pod miastem. Mężowi mówię że wychodzę z dziewczynami z pracy na ploty i to działa. Zresztą on też łazi z kumplami na piwo. Wierzymy sobie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Ja nie wybierałam, nie planowałam, samo wyszło. A wyplątać się teraz z tego nie potrafię. Także dam Ci dobrą radę - jeśli jeszcze nie weszłaś w taki układ, to nie wchodź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ada_a

Poznaliśmy się w necie. Po pół roku pisania ,pierwsze spotkanie. Później kolejnie, aż wyladowalismy w hotelowym łóżku. Rok się o mnie starał. Spotykamy się ok 2razy w miesiacu. Hotele,restauracje, kawiarnie czasem spacery w dyskretnym miejscu.  Chodzimy na romantyczne randki lub spotykamy się w hotelu,a wtedy szaleństwo. Mężowi mówię, że jadę do koleżanki (nie zna wszystkich moich kolezanek)lub kosmetyczki. Nic nie podejrzewa, ponieważ na codzień jestem spokojną nieśmiała kobietą. Niczego nie żałuję. Z kochankiem jest mi cudownie. Choć od kiedy sie spotykamy mam mniejszą ochotę kochać się z mężem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaKowalska

Ja mam tak samo że sex z mężem w zasadzie jeszcze jest ale taki sztuczny.

Mój ślubny misio jest otyły i kondycyjnie nie daje rady - 5 minut i po zawodach a ja dopiero wtedy zaczynam się rozkręcać.

Z kochankiem potrafię szaleć nawet 5 godzin.

Jednak to prawda że inne męskie ciało jest bardziej pociągające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żałosne k.u r.w.i.sz.o.n.y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Żałosne k.u r.w.i.sz.o.n.y

Swoje zdanie zostaw dla siebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nikt już się nie wypowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Y
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nikt już się nie wypowie??

No nie bo nikt aktualnie nie zdradza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Też twierdzę, że jesteście ...y.  Ja swojego partnera czy męża nie potrafilabym zdradzić. Karma wraca ,oby oni Wam doprawiali rogi ,albo już to robią krowy.  I w takiej sytuacji ich doskonale rozumiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×