Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZANETA

Samotność, coś jest ze mną nie tak.

Polecane posty

Gość ZANETA

Jestem po 4 letnim związku z moją wielką  miłością. Obecnie kończę studia, spełniam się.  Jak wiadomo raz jest lepiej raz gorzej, ale jakoś zyje. Jednak jestem sama od jakiś 3 lat i nadszedł czas by coś stworzyć na nowo, więc w te wakacje otworzyłam się na życie,  chciałam kogoś poznać,  chodziłam na randki,  nawet stworzyłam związek ale bardziej bym to nazwała wakacyjnym romansem, bo nam nie wyszło, on był narkomanem z dziackiem i długami,  choć mial dobre serca i życie mu jak najlepiej... niech ktoś doradzi, Coś że mną jest nie tak , że wciąż mi się nie udaje... ma ktoś podobnie? Dawniej samotności mi nie doskwierala,  ale teraz chce mieć kogoś, tak dla siebie... proszę o rady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na co ci jakiś obleśny facet, który będzie oczekiwał, że mu będziesz gotować i sprzątać i loda robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz wynika, że brakuje Ci tej drugiej osoby, z którą mogłabyś tworzyć związek i ja Cię rozumiem, ale proszę tylko o jedno - nie bierz byle kogo. Nie popadaj w taką obsesje, że już tu i teraz musisz kogoś mieć, daj sobie czas. Uwierz mi, że taka relacja szczęścia Ci nie da, nie ma sensu pakować się w coś na siłę. Dużo już ze swojej strony zrobiłaś, otworzyłaś się na ludzi, dawałaś szanse kandydatom, ale skoro to nie było to, to najwyraźniej jeszcze ten odpowiedni moment nie nadszedł. Czasem nie warto desperacko szukać miłości - najczęściej bywa tak, że ludzie poznają się zupełnie przypadkiem i niespodziewanie z tego rodzi się jakieś uczucie. Może u Ciebie też tak będzie, tego Ci życzę :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZANETA
2 godziny temu, Mizo napisał:

Z tego co piszesz wynika, że brakuje Ci tej drugiej osoby, z którą mogłabyś tworzyć związek i ja Cię rozumiem, ale proszę tylko o jedno - nie bierz byle kogo. Nie popadaj w taką obsesje, że już tu i teraz musisz kogoś mieć, daj sobie czas. Uwierz mi, że taka relacja szczęścia Ci nie da, nie ma sensu pakować się w coś na siłę. Dużo już ze swojej strony zrobiłaś, otworzyłaś się na ludzi, dawałaś szanse kandydatom, ale skoro to nie było to, to najwyraźniej jeszcze ten odpowiedni moment nie nadszedł. Czasem nie warto desperacko szukać miłości - najczęściej bywa tak, że ludzie poznają się zupełnie przypadkiem i niespodziewanie z tego rodzi się jakieś uczucie. Może u Ciebie też tak będzie, tego Ci życzę 🙂

Bardzo dziękuję za mądra odpowiedź z wezmę sobie to do serca 🙂 pozdrawiam ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

Może zamiast szukać przystojniaków z długami i nałogami, poszukaj normalnego, może nie tak przystojnego, ale wartościowego mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość vvv napisał:

Może zamiast szukać przystojniaków z długami i nałogami, poszukaj normalnego, może nie tak przystojnego, ale wartościowego mężczyzny.

Pojmij jelopie że facet może być jednocześnie i przystojny i wartościowy. Dèbil istny. To że jesteś szpetny i nudny nie czyni cie wartościowym a z przystojnego nie czyni chújowego z marszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZANETA
Przed chwilą, Gość vvv napisał:

Może zamiast szukać przystojniaków z długami i nałogami, poszukaj normalnego, może nie tak przystojnego, ale wartościowego mężczyzny.

On wcale nie był taki przystojny. Coś zaiskrzyło,  dlatego też się skusiłam , by zaufać i spróbować. A wartościowi mężczyźni jakie kobiety preferują? Ja się najwidoczniej do nich nie zaliczam, zawsze wybieram sobie mężczyzn z problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Pojmij jelopie że facet może być jednocześnie i przystojny i wartościowy. Dèbil istny. To że jesteś szpetny i nudny nie czyni cie wartościowym a z przystojnego nie czyni chújowego z marszu.

Ostro, ale dobrze powiedziane. Czytasz w moich myślach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9292

Ja mam to samo 22 lata i ciągle się nie udaje z żadnym, nie ma normalnych facetów same zboki i roochacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Mizo napisał:

Ostro, ale dobrze powiedziane. Czytasz w moich myślach.

Ty w moich nie. Jesteś mizo z kowbo czy to jakiś żałosny podszyw? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Pojmij jelopie że facet może być jednocześnie i przystojny i wartościowy. Dèbil istny. To że jesteś szpetny i nudny nie czyni cie wartościowym a z przystojnego nie czyni chújowego z marszu.

Może być przystojny i wartościowy. Ale autorka sama pisała, że trafiła na nałogowca z długami. To chyba nie jest wartościowy facet, prawda?

Nie jestem nudny ani szpetny. Choć według waszych kryteriów przeciętny = brzydki, więc może i jestem. Ale nudny na pewno nie, bo mam wiele zainteresowań i na wiele tematów można ze mną ciekawie porozmawiać.

Nigdzie nie pisałem, że przystojny = ch00jovy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
3 minuty temu, Gość 9292 napisał:

Ja mam to samo 22 lata i ciągle się nie udaje z żadnym, nie ma normalnych facetów same zboki i roochacze

Są, tylko ty na nich nie zwracasz uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzyrazynatak
Przed chwilą, Gość vvv napisał:

Może być przystojny i wartościowy. Ale autorka sama pisała, że trafiła na nałogowca z długami. To chyba nie jest wartościowy facet, prawda?

Nie jestem nudny ani szpetny. Choć według waszych kryteriów przeciętny = brzydki, więc może i jestem. Ale nudny na pewno nie, bo mam wiele zainteresowań i na wiele tematów można ze mną ciekawie porozmawiać.

Nigdzie nie pisałem, że przystojny = ch00jovy.

A wolny ? Może się umówimy? 🙂

cała kafeteria będzie trzymała za nas kciuki! ♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xddd

Podejrzewam , że autorka posta nie lubi nudnych mężczyzn , wiadomo że facet z nałogiem, potrafi dodawać różnych atrakcji. Autorka zresztą moze jest osoba która lubi ratować chore jednostki i stąd problem w znalezieniu normalnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość vvv napisał:

Może być przystojny i wartościowy. Ale autorka sama pisała, że trafiła na nałogowca z długami. To chyba nie jest wartościowy facet, prawda?

Nie jestem nudny ani szpetny. Choć według waszych kryteriów przeciętny = brzydki, więc może i jestem. Ale nudny na pewno nie, bo mam wiele zainteresowań i na wiele tematów można ze mną ciekawie porozmawiać.

Nigdzie nie pisałem, że przystojny = ch00jovy.

Jesteś nudny bo piērdolisz jak potluczony to samo codzinnie. W dodatku mało kumaty jesteś i roszczeniowy bo myślisz że jesteś , zajebisty i ci się należy coś za te cierpienia młodego brzydala . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil
14 minut temu, Gość ZANETA napisał:

On wcale nie był taki przystojny. Coś zaiskrzyło,  dlatego też się skusiłam , by zaufać i spróbować. A wartościowi mężczyźni jakie kobiety preferują? Ja się najwidoczniej do nich nie zaliczam, zawsze wybieram sobie mężczyzn z problemami.

Nie przejmuj się ja tam Ostanio w zwiazku bylem 8 lat temu,od tamtego czasu jestem sam I nie szukam na sile i nie zadreczam sie takimi rzeczami bo przez takie katowanie siebie samego mozna wpasc w jeszcze wiekszy dolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZANETA
2 minuty temu, Gość Kamil napisał:

Nie przejmuj się ja tam Ostanio w zwiazku bylem 8 lat temu,od tamtego czasu jestem sam I nie szukam na sile i nie zadreczam sie takimi rzeczami bo przez takie katowanie siebie samego mozna wpasc w jeszcze wiekszy dolek.

Może i masz rację. Liczę , że poznam kogoś,  może w pracy , bądź na ulicy. Tym bardziej że dookoła same śluby i chrzciny. A ja nawet nie mam z kim jechać na wakacje. -_- koleżanki już zajęte, tylko ja, jakąś trędowata 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jesteś nudny bo piērdolisz jak potluczony to samo codzinnie. W dodatku mało kumaty jesteś i roszczeniowy bo myślisz że jesteś , zajebisty i ci się należy coś za te cierpienia młodego brzydala . 

Piszę to samo, a was to boli, bo wiecie, że mam rację.

Nie jestem roszczeniowy, bo nic mi się nie należy. Nie szukam piękności, tylko normalnej, przeciętnej kobiety.

Nie myślę, że jestem zajebisty, ja to wiem ;) (oczywiście w kwestii charakteru)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
9 minut temu, Gość Trzyrazynatak napisał:

A wolny ? Może się umówimy? 🙂

cała kafeteria będzie trzymała za nas kciuki! ♡

A ile masz lat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
9 minut temu, Gość Trzyrazynatak napisał:

A wolny ? Może się umówimy? 🙂

cała kafeteria będzie trzymała za nas kciuki! ♡

A ile masz lat? :) I skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość vvv napisał:

Piszę to samo, a was to boli, bo wiecie, że mam rację.

Nie jestem roszczeniowy, bo nic mi się nie należy. Nie szukam piękności, tylko normalnej, przeciętnej kobiety.

Nie myślę, że jestem zajebisty, ja to wiem 😉 (oczywiście w kwestii charakteru)

Masz zbyt wysokie mniemanie na to wychodzi. Jesteś präwiczkiem z idealistycznym podejściem do związku więc jak można brać na serio twoje deklaracje? Dorosnij bo się ośmieszasz. Zajebisci ludzie nigdy nie mają problemu ze zanalezieniem partnera więc zapewniam Cię że problem tkwi w tobie a to że tego nie widzisz to twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka
1 minutę temu, Gość vvv napisał:

Piszę to samo, a was to boli, bo wiecie, że mam rację.

Nie jestem roszczeniowy, bo nic mi się nie należy. Nie szukam piękności, tylko normalnej, przeciętnej kobiety.

Nie myślę, że jestem zajebisty, ja to wiem 😉 (oczywiście w kwestii charakteru)

Czekam na spotkanie 🙂 skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka
1 minutę temu, Gość vvv napisał:

A ile masz lat? 🙂 I skąd jesteś?

25 lat , woj. ŁÓDZKIE 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Masz zbyt wysokie mniemanie na to wychodzi. Jesteś präwiczkiem z idealistycznym podejściem do związku więc jak można brać na serio twoje deklaracje? Dorosnij bo się ośmieszasz. Zajebisci ludzie nigdy nie mają problemu ze zanalezieniem partnera więc zapewniam Cię że problem tkwi w tobie a to że tego nie widzisz to twój problem.

Gdybym miał zbyt wysokie mniemanie, to uważałbym się za megaprzystojniaka :)

Moje podejście do związków nie jest idealistyczne, tylko racjonalne.

Dorosłem już dawno.

Zapewniam cię, że problem nie tkwi we mnie, bo żaden psycholog nie jest w stanie znaleźć źródła problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
3 minuty temu, Gość Patka napisał:

25 lat , woj. ŁÓDZKIE 

21, Śląsk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Do tego mam prace auto ale niestety nie mam wlasnego domu bo mieszkam za granica,chodze na silownie bo to moja pasja a nie zeby byc trendi do tego sam gotuje, piore sprzatam,nie udaje kogos kim nie jestem,Nie pije alkoholu ,nie mam Facebooka i innych portali spolecznosciowych nie robie po tysiace samojebek,staram sie zyc uczciwie I byc przyzwoitym czlowiek a mimo tego widzisz jestem sam i wychodze z zalozenia ze nic na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość vvv napisał:

Gdybym miał zbyt wysokie mniemanie, to uważałbym się za megaprzystojniaka 🙂

Moje podejście do związków nie jest idealistyczne, tylko racjonalne.

Dorosłem już dawno.

Zapewniam cię, że problem nie tkwi we mnie, bo żaden psycholog nie jest w stanie znaleźć źródła problemu.

21 lat to nie jest wiek na dorosłość w wykonaniu faceta 🤣 widocznie do złego psychologa trafisz. Wręcz konowala skoro tak ci mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

21 lat to nie jest wiek na dorosłość w wykonaniu faceta 🤣

Zmień towarzystwo, jeśli tak uważasz. Są mężczyźni, którzy dojrzewają szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil
9 minut temu, Gość Patka napisał:

25 lat , woj. ŁÓDZKIE 

O Fajnie ja tez pochodze z lodzkiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka
7 minut temu, Gość vvv napisał:

21, Śląsk.

Szkoda, jestem za stara dla Ciebie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×