Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Karola4t3

Czy te oceny wskazują na to że jestem tępa?

Polecane posty

(matematyka, chemia, przedsiębiorstwo, język obcy w hotelarstwie, j niemiecki, j angielski) - dopuszczający. (usługi żywieniowe, marketing, techniki prac, organizacjia, działalności recepcji, wf, wok, wos historia) - dostateczny. (obsługa informatyczna) - dobry (religia, praktyki w zawodzie) - celujący 

Gość Magda z Krakowa

to zależy jesli się uczyłaś a mimo to dostajesz 2 lub 3 to takie oceny świadczą o tym że inteligencja nie jest twoją mocną stroną. Pamiętaj ten naród jest głupi wiec jesteś jal coś w większości. a większość zawodów nie wymaga myślenia.

Gość Misza

Jesteś tak tępa że jedynie klasztor ci zostaje a tam takich własnie potrzebują. 

Gość CYCU

Jesteś denerwująca i monotonna do tego masz paranoje na punkcie tego orzeczenia z poradni ciągle gadasz o tym jak zdarta płyta ile można to czytać. 

Jeszcze nie wiem. Nie mam ambitnych planów najlepiej gdyby był to zawód w którym nie spędza się dużo czasu z ludźmi. Znacie takie? 

Przed chwilą, Karola4t3 napisał:

Jeszcze nie wiem. Nie mam ambitnych planów najlepiej gdyby był to zawód w którym nie spędza się dużo czasu z ludźmi. Znacie takie? 

Pisarz, tlumacz, sprzataczka, bibliotekarka, grabarz

Gość CYCU

To nie wiem żeby nie było dużo z ludźmi spędzonego czasu ? Powiem Ci że nie przejmuj się opinią ludzi i tym co kto o tobie mówi, jak sama nie będziesz mieć szacunku do siebie to nikt Ci go nie okaże. Bądź soba nie patrz tylko na innych ucz się na błędach nie zrażaj się jak ci coś nie wyjdzie spróbuj jeszcze raz . ZNAJDZ sobie coś co Ciebie interesuje i co lubisz robić. MOZE taka praca co Ciebie będzie pasjonowac? Bo jak bez ludzi no ja bym kelnerke ci proponował ale tam się podaje ludziom jedzenie albo przyjmuje zamówienia lub trzeba też pieniądze przyjmować od klientów albo sprzątać po nich na sali .No to nie wiem może rozkładanie towarów na półki w markecie albo praca w żabce ale wiadomo czy dobrze byś wydała resztę albo przyjęła pieniądze i nabila towar na kasie ? To nie wiem bo w banku to nie dasz rady i trzeba mieć wykształcenie i nawet studia nie wiem na pakowacza może ale wiadomo czy będziesz zwinna  i sprawna i poradzisz sobie szybko pakować do pudełek na linii produkcyjnej ? To może jako sprzataczka w hotelu o to może byś sprzatala pokoje w hotelu to tylko trzeba dbać o porządek i czystość coś tam poukladac żeby było ładnie i nie było syfu. ALBO idź na opiekunkę osób starszych to tam nakarmić kogoś ubrać, ale nie wiem czy byś chciała kogoś umyć albo czynności fizjologiczne no sam nie wiem:( Może spróbuj w tym hotelu tam może byś umiała chyba .

Dnia 21.08.2019 o 15:52, Karola4t3 napisał:

(matematyka, chemia, przedsiębiorstwo, język obcy w hotelarstwie, j niemiecki, j angielski) - dopuszczający. (usługi żywieniowe, marketing, techniki prac, organizacjia, działalności recepcji, wf, wok, wos historia) - dostateczny. (obsługa informatyczna) - dobry (religia, praktyki w zawodzie) - celujący 

W żadnym wypadku. Jestem po 30. i jak obserwuję znajomych z klasy z lieceum czy z podstawówki nawet, to życie ma niezbadane koleje losu i bardziej liczą się Twoje umiejętności czasami niż wiedza. Skończyłam studia, całkiem niby niezłe, a okazuje się, że można wieść szczęśliwe i dostatnie życie będąc fryzjerką lub prowadząc firmę budowlaną - to takie dwa przykłady osób z mojej klasy, które ledwo co zdawały co roku. Są do tego sympatycznymi ludźmi, z rodzinami i do dziś utrzymujemy kontakt. 

Także głowa do góry! To tylko szkoła. Zadbaj tylko o maturę i otwórz się na świat.

33 minuty temu, milen-ka88 napisał:

W żadnym wypadku. Jestem po 30. i jak obserwuję znajomych z klasy z lieceum czy z podstawówki nawet, to życie ma niezbadane koleje losu i bardziej liczą się Twoje umiejętności czasami niż wiedza. Skończyłam studia, całkiem niby niezłe, a okazuje się, że można wieść szczęśliwe i dostatnie życie będąc fryzjerką lub prowadząc firmę budowlaną - to takie dwa przykłady osób z mojej klasy, które ledwo co zdawały co roku. Są do tego sympatycznymi ludźmi, z rodzinami i do dziś utrzymujemy kontakt. 

Także głowa do góry! To tylko szkoła. Zadbaj tylko o maturę i otwórz się na świat.

Dokladnie 🙂

Dnia 21.08.2019 o 15:52, Karola4t3 napisał:

(religia, praktyki w zawodzie) - celujący

idealna gosposia dla ksiedza :D jak ksiadz bedzie przynajmniej biskupem a ty dodatkowo polepszysz oceny z biologii i wefu to mysle ze mozesz zrobic kariere :D

Gość Jacek 45

informatyka dobry - lubisz komputery ? lubisz  telefony z addroidem ? może programista - ma mały kontakt z ludźmi można nawet pracować przez internet,albo praca na lini produkcyjnej, też ma minimalny kontakt z ludźmi

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować