Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irena

dzieci mojej znajomej

Polecane posty

Gość irena

Wiem, że to nieładnie plotkować, ale według mnie dzieci mojej znajomej są naprawdę dziwne. Jej starszy syn ma 32 lat, a młodsza córka 28 lat. Oboje do tej pory nie założyli rodziny, chyba nie mają partnerów i wciąż jak nastolatkowe mieszkają w swoim rodzinnym domu. Dla mnie to trochę dziwne. Moje dzieci już dawno z nami nie mieszkają i sami taką chęć usamodzielnienia się wykazywali już od dawna. U większości moich znajomych jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irena

a wy co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1

Różne mogą być przyczyny. Nie osądzaj nie mając pełnego obrazu sytuacji. Nie każdy mieszkający w tym wieku z rodzicami to sierota społeczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irena
5 minut temu, Gość gość 1 napisał:

Różne mogą być przyczyny. Nie osądzaj nie mając pełnego obrazu sytuacji. Nie każdy mieszkający w tym wieku z rodzicami to sierota społeczna.

Rozumiem. Ale jednak trochę to dziwne. Oprócz tego, że mieszkają z rodzicami, to nawet rodzin nie pozakładali, czy chociażby od biedy partnera. No moim zdaniem trzeba się kiedyś usamodzielnić jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ludzie są naprawdę różni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irena

Dla was to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nas to nie obchodzi

każdy zyje jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość irena napisał:

a wy co myślicie?

Myślę, że masz za dużo wolnego czasu i wtykasz  nochala w nie swoje sprawy. Zajmij się swoim życiem, nie wiem, może jakiś uniwersytet trzeciego wieku, czy klub seniora albo po prostu wybierz sobie trumnę czy nagrobek. To że ty sobie ustaliłaś jakieś normy nie oznacza że wszyscy muszą żyć tak jak tobie się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość irena napisał:

Dla was to normalne?

A ty nie masz co robic, tylko siedzisz na forum i innym dupe obrabiasz. Skoro sama masz taka cudowna rodzine, to sie nia zajmij. Co za paskudne, wscibskie babsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irena
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Myślę, że masz za dużo wolnego czasu i wtykasz  nochala w nie swoje sprawy. Zajmij się swoim życiem, nie wiem, może jakiś uniwersytet trzeciego wieku, czy klub seniora albo po prostu wybierz sobie trumnę czy nagrobek. To że ty sobie ustaliłaś jakieś normy nie oznacza że wszyscy muszą żyć tak jak tobie się wydaje.

Sęk w tym, że wszyscy się dziwią. Te dzieci nie mają 20 lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irena
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

A ty nie masz co robic, tylko siedzisz na forum i innym dupe obrabiasz. Skoro sama masz taka cudowna rodzine, to sie nia zajmij. Co za paskudne, wscibskie babsko!

Od tego jest forum, żeby wymieniać swoje zdanie, plotkować również...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dee

Mysle, ze to wyłacznie oich sprawa. Ludzie róznia sie od siebie, inaczej nudno by bylo w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irena

Poza tym chyba wypada się kiedyś usamodzielnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irena
1 minutę temu, Gość dee napisał:

Mysle, ze to wyłacznie oich sprawa. Ludzie róznia sie od siebie, inaczej nudno by bylo w zyciu.

Jasne, że ich sprawa, ale w pewnym wieku chyba wypada się usamodzielnić, ja w życiu bym nie pozwoliła swoim dzieciom tak długo z nami mieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość irena napisał:

Jasne, że ich sprawa, ale w pewnym wieku chyba wypada się usamodzielnić, ja w życiu bym nie pozwoliła swoim dzieciom tak długo z nami mieszkać.

Kobieto, lecz sie. Twoje wscibstwo jest nienormalne. Moze zajmij sie robieniem wnukom skarpet na drutach, zajmiesz czyms paluchy i nie bedziesz ... pociskac na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irena
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Kobieto, lecz sie. Twoje wscibstwo jest nienormalne. Moze zajmij sie robieniem wnukom skarpet na drutach, zajmiesz czyms paluchy i nie bedziesz ... pociskac na forum.

Jejku, tutaj o niczym nie można pogadać, chciałam podyskutować i tyle. Przecież napisałam bardzo ogólnikowo, tu pełno podobnych tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivettttta123456

Tak to normalne, każdy jest inny i może żyć jak chce. Jedni zakładają rodziny, inni nie. Jedni chcą mieć dzieci , inni nie. Jedni wolą ciasto inni śledzie... Każdy ma prawo do swoich wyborów i nikomu nic do tego. Swoją drogą nie dziwi mnie, że twoje dzieci szybko się  wyprowadziły - jakbym miała matkę, która jak przekupa interesuje się życiem innych i jeszcze wypisuje o tym na forach to też bym szybko spierniczała z chaty.  Od razu zaznaczam, że mam swoją rodzinę więc możesz darować sobie teksty, że bronię ich bo żyję tak samo. Mnie po prostu rozbrajają tacy ludzie, którzy nie mogą znieść gdy ktoś żyje inaczej niż oni. Jeszcze sąsiadek wszystkich zapytaj "czy to normalne" :/ Dramat.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość irena napisał:

Sęk w tym, że wszyscy się dziwią. Te dzieci nie mają 20 lat..

To niech wszyscy zajmo się swoim życiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś ktoś 22

w tym wszystkim to tylko ty jestes nienormalna. Glupie, wstretne, wscibskie babsko co pewnie przesiaduje oparte o parapet i obczaja co robia inni i czy zyja "normalnie". Jestes zenujaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irena
6 minut temu, Gość ivettttta123456 napisał:

Tak to normalne, każdy jest inny i może żyć jak chce. Jedni zakładają rodziny, inni nie. Jedni chcą mieć dzieci , inni nie. Jedni wolą ciasto inni śledzie... Każdy ma prawo do swoich wyborów i nikomu nic do tego. Swoją drogą nie dziwi mnie, że twoje dzieci szybko się  wyprowadziły - jakbym miała matkę, która jak przekupa interesuje się życiem innych i jeszcze wypisuje o tym na forach to też bym szybko spierniczała z chaty.  Od razu zaznaczam, że mam swoją rodzinę więc możesz darować sobie teksty, że bronię ich bo żyję tak samo. Mnie po prostu rozbrajają tacy ludzie, którzy nie mogą znieść gdy ktoś żyje inaczej niż oni. Jeszcze sąsiadek wszystkich zapytaj "czy to normalne" :/ Dramat.. 

Mam dobre kontakty ze swoimi dziećmi, więc na pewno nie chciały iść z domu z tego powodu. Bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irena

Ja myślę, że w pewnym wieku trzeba się usamodzielnić, niekoniecznie zakładać rodzinę, ale wyprowadzić się kiedyś należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Dajcie już spokój autorce baby wredne. Idźcie pluć jadem gdzie indziej albo dziećmi się zajmijcie. To już nic nie można na tym forum napisać, bo już spęd obronczyń moralności. 

Zgadzam się z tym, że każdy żyje jak chce. Jednak zgadzam się też z tym, że jest to dziwne. Mój brat tak ma I bardzo źle wpływa na niego ta sytuacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irena
2 minuty temu, Gość 123 napisał:

Dajcie już spokój autorce baby wredne. Idźcie pluć jadem gdzie indziej albo dziećmi się zajmijcie. To już nic nie można na tym forum napisać, bo już spęd obronczyń moralności. 

Zgadzam się z tym, że każdy żyje jak chce. Jednak zgadzam się też z tym, że jest to dziwne. Mój brat tak ma I bardzo źle wpływa na niego ta sytuacja. 

Dzięki, że stanęłaś w mojej obronie. Przecież nie pytam tej znajomej wprost, dlaczego tak żyją. Przecież na forum napisałam o tym bardzo ogólnikowo. W jaki sposób to wpływa na brata? Wg psychologów to nie nie jest dobre dla dorosłych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Baba sama sobie odpisuje i sobie dziękuje, buahahaha . Jesteś nienormalna, serio :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123
2 minuty temu, Gość irena napisał:

Dzięki, że stanęłaś w mojej obronie. Przecież nie pytam tej znajomej wprost, dlaczego tak żyją. Przecież na forum napisałam o tym bardzo ogólnikowo. W jaki sposób to wpływa na brata? Wg psychologów to nie nie jest dobre dla dorosłych dzieci.

A to skomplikowana historia, ogólnie to moja matka zrobiła sobie z niego partnera życiowego, bo mój ojciec ciągle pracuje i zaniedbał wiele obowiązków wobec żony i dzieci. Stworzyła się toksyczna relacja między moją matką a bratem i tylko wyprowadzka uratowałaby go od tego marazmu, w którym żyje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irena
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Baba sama sobie odpisuje i sobie dziękuje, buahahaha . Jesteś nienormalna, serio :)))))))

Ta na pewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irena
Przed chwilą, Gość 123 napisał:

A to skomplikowana historia, ogólnie to moja matka zrobiła sobie z niego partnera życiowego, bo mój ojciec ciągle pracuje i zaniedbał wiele obowiązków wobec żony i dzieci. Stworzyła się toksyczna relacja między moją matką a bratem i tylko wyprowadzka uratowałaby go od tego marazmu, w którym żyje. 

A ile brat ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3696241

Dziwna, nienormalna i chora... to jest autorka tego postu. To tyle, dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Baba sama sobie odpisuje i sobie dziękuje, buahahaha . Jesteś nienormalna, serio :)))))))

Nie jestem autorką. Pudło, buahha 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×