Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Santi

ładne dziewczyny a samotność

Polecane posty

Gość Santi

Hej,

Mam pytanie czy tylko ja mam takiego pecha czy jest to ogólne zjawisko. A wiec tak jak w tytule bardzo dużo osób podziwia moja urodę ( oczywiście są też osoby, które krytykują co jest totalnie normalne😉 ). Często słyszę od  obcych kobiet czy mężczyzn komplementy czy to w miejscu pracy ( pracuje w kawiarni) czy na ulicy. Jednak problem jest taki, że na prawdę będą w wieku 23 lat nigdy nie byłam w  poważnym związku... i nie dlatego, że ja odrzucałam potencjalnych partnerów tylko często trafiałam na facetów którzy jasno określali czego ode mnie chcą czyli po prostu sex... ale ta cała samotność mnie już przytłacza... zapytacie pewnie czy ja robię coś by to zmienić owszem pare razy próbowałam pokazać chłopakom, ze mi sie podobaja itd ale zazwyczaj kończy sie to niepowodzeniem. Nie wiem już co robić by zmienic swoją sytuacje 😞 czy mężczyźni na prawdę kategoryzują kobiety na levely, które mogą osiągać lub utożsamiają ładne kobiety za szybkie i łatwe????

wydaje mi się, że może to być spowodowane strachem przed odrzuceniem. Nie poddawaj się i nie szukaj miłości na siłe ona sama przyjdzie 🙂

Gość Gość

Jeżeli faceta zagaduje ładna kobieta, to ten facet jest zachwycony i chętnie by się z taką związał. Więc coś ściemniasz z ty, że próbowałaś sama wykazywać inicjatywę. 

Gość Dario
6 godzin temu, Gość Santi napisał:

Hej,

Mam pytanie czy tylko ja mam takiego pecha czy jest to ogólne zjawisko. A wiec tak jak w tytule bardzo dużo osób podziwia moja urodę ( oczywiście są też osoby, które krytykują co jest totalnie normalne😉 ). Często słyszę od  obcych kobiet czy mężczyzn komplementy czy to w miejscu pracy ( pracuje w kawiarni) czy na ulicy. Jednak problem jest taki, że na prawdę będą w wieku 23 lat nigdy nie byłam w  poważnym związku... i nie dlatego, że ja odrzucałam potencjalnych partnerów tylko często trafiałam na facetów którzy jasno określali czego ode mnie chcą czyli po prostu sex... ale ta cała samotność mnie już przytłacza... zapytacie pewnie czy ja robię coś by to zmienić owszem pare razy próbowałam pokazać chłopakom, ze mi sie podobaja itd ale zazwyczaj kończy sie to niepowodzeniem. Nie wiem już co robić by zmienic swoją sytuacje 😞 czy mężczyźni na prawdę kategoryzują kobiety na levely, które mogą osiągać lub utożsamiają ładne kobiety za szybkie i łatwe????

Zamiast się stroić i malować to przestań to robić, po prostu bądź na luzie i naturalna, wtedy większa szansa że jakiś normalny facet cie zagada i nie będziesz tylko jego zabawką.

Gość geniusz

robisz wszystko aby byc sama, masa powaznych zwiazkow zaczyna sie od seksu bo seks to milosc

Gość Gosc
10 minut temu, Gość geniusz napisał:

robisz wszystko aby byc sama, masa powaznych zwiazkow zaczyna sie od seksu bo seks to milosc

Taaa tylko.to kobieta zwykle później cierpi bo to kobiety o wiele częściej zako...ą się po seksie, nie kontrolują tego a dla faceta często to tylko sport, zalicza jedna po drugiej.

Gość mistrzyni

Ale trzeba mieć ochotę na sex podczas pierwszej randki. Może nie chce wyjść na łatwą, podczas pierwszego, drugiego czy trzeciego spotkania.

Gość oh nieszczęście
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

..............zalicza jedna po drugiej.

a żeby wam te fiooty odpadły raz na zawsze!

Gość vvv
49 minut temu, IceCoffee napisał:

To jest smutne że trzeba albo tak albo siak wyglądać by znaleźć faceta. 

Jeszcze smutniejsze, że trzeba być przystojnym, by znaleźć kobietę.

Gość vvv
35 minut temu, Gość Gosc napisał:

Taaa tylko.to kobieta zwykle później cierpi bo to kobiety o wiele częściej zako...ą się po seksie, nie kontrolują tego a dla faceta często to tylko sport, zalicza jedna po drugiej.

Jest wielu facetów, którzy nie chcą zaliczać, tylko szukają stałego związku. Tylko że oni są całkowicie niewidzialni dla kobiet, bo te kleją się właśnie do tych r00chaczy.

Gość Frek

Powszechne dla tych co się pudrują, malują i tym pokazują że są tylko do uRchania.

Poza tym księżniczka brzydala nie zechce, a zwykle to Ci ładni są urodzonymi pieprzycielami.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować