Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Starszy69

++ Świat otwarty...

Polecane posty

Gość wolny
2 godziny temu, Starszy69 napisał:

Dobry wieczór.

Widzieliście  już spot Otwartej Rzeczpospolitej?

Co to jest?

Gość Gość
1 godzinę temu, Starszy69 napisał:

Tak o tym filmiku mówiłem.

Mamy dyktature.... co z ta konstytucja?? 😥😭😪😩😖

Gość Konserwatywny liberał
57 minut temu, Gość Gość napisał:

Mamy dyktature.... co z ta konstytucja?? 😥😭😪😩😖

Jeszcze kilka marszów LGBT i w wyborach PiS będzie mógł liczyć na miażdżącą większość w Sejmie, a wtedy konstytucja Kwaśniewskiego będzie mogła legalnie zostać wymieniona na inną 

4 minuty temu, Gość Konserwatywny liberał napisał:

Jeszcze kilka marszów LGBT i w wyborach PiS będzie mógł liczyć na miażdżącą większość w Sejmie, a wtedy konstytucja Kwaśniewskiego będzie mogła legalnie zostać wymieniona na inną 

We Francji,Wielkiej Brytani,USA itd takie marsze to norma a jakoś te kraje nie upadły. Np w UK najpierw zlikwidowała karanie homoseksualizmu a potem zalegalizowała związki partnerskie właśnie Partia Konserwatywna.

• Like 1

Gość gość
2 godziny temu, Gość ANTY napisał:

Odeszlem z tego tematu i poparlem młoda bo właśnie te wasze lewactwo mnie odrzucilo, i wiecie co w wyborach zagłosuje na PiS dla waszego bólu dooopy nie pozdrawiam 

Ani nas to ziębi ani parzy :(             

Mnie u ludzi odrzuca jedynie brak kultury, higieny, wulgaryzm oraz chamstwo. Jesli ktoś jest dobrym człowiekiem to go szanuję bez względu na ideologie, religie czy kolor skóry. 

2 godziny temu, Gość ANTY napisał:

Odeszlem z tego tematu i poparlem młoda bo właśnie te wasze lewactwo mnie odrzucilo, i wiecie co w wyborach zagłosuje na PiS dla waszego bólu dooopy nie pozdrawiam 

Jakoś nie odszedłeś  bo wciąż tu podczytujesz😉 Mnie nie obchodzi kto na kogo głosuje bo to każdego sprawa i wybór. Bardzo się chwali pójście na wybory, pozdrawiam☺

• Like 1

Gość Gosc
3 godziny temu, Starszy69 napisał:

We Francji,Wielkiej Brytani,USA itd takie marsze to norma a jakoś te kraje nie upadły. Np w UK najpierw zlikwidowała karanie homoseksualizmu a potem zalegalizowała związki partnerskie właśnie Partia Konserwatywna.

Działacie na szkodę homoseksualistów, wy lewacy i liberałowie. Popieracie GEJOW I LESBIJKI, którzy są tylko poprzebierani, byle zarobić, a potem sobie uciekną do Berlina czy innego Paryża. Biedni spokojni homoseksualisci zostaną i będą PRZEZ WAS PIETNOWANI. 

Gość Gosc
4 godziny temu, Starszy69 napisał:

Jeszcze nie dyktaturę ale początki autorytaryzmu. Nie płacz działaj. 

Aha... Siedzisz w Londynie 13 lat i nie wiesz, że mamy demokrację, a ludziom żyje się dobrze. Nie kolesiom Tuska, ale zwykłym ludziom. 

Gość Gosc
54 minuty temu, Olaa napisał:

Mnie u ludzi odrzuca jedynie brak kultury, higieny, wulgaryzm oraz chamstwo. Jesli ktoś jest dobrym człowiekiem to go szanuję bez względu na ideologie, religie czy kolor skóry. 

Jakoś nie odszedłeś  bo wciąż tu podczytujesz😉 Mnie nie obchodzi kto na kogo głosuje bo to każdego sprawa i wybór. Bardzo się chwali pójście na wybory, pozdrawiam☺

Oczywiście że tak. I tak właśnie myśli PiS. 

Gość Gosc
12 minut temu, Starszy69 napisał:

Nie,miało być o telancji ale niektórym tematy się mylą.

nie wiem co to telancja. Jeśli zaś o tolerancję chodzi - świat otwarty właśnie sugeruje tolerancję. Zmień zatem temat. 

Dobry wieczór.

Ale tragedia w Tatrach!!! Piorun zabił dwoje dzieci i dwoje dorosłych którzy weszli na Giewont. Chyba 90 innych turystów rannych i poparzonych. Masakra jest z tą pogodą teraz, często jest nieprzewidywalna😦

• Like 1

Gość GeneralArmiiCzerwonej
44 minuty temu, Starszy69 napisał:

No niestety nawarstwiły się nam ostatnio te wypadki losowe,ratownicy mają pełne ręce roboty.

wina PiSu. W pisowskiej Polsce pisowska pogoda czyha na każdego 

Dzień dobry☺  Maryś a jeszcze śmierć grotołazów😢...jakieś czarne godziny nastały. 

1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Czesc siusiaku

Szczęśliwi ci którym tylko siusiaki itp. w głowie😆

• Like 2

Żarty żartami, muszę skupić się na pracy to szybciej czas zleci.  A potem weekendowanie😊

• Like 1

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.