Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nowopoznany facet wysyła mi sprzeczne sygnały, przegada ze mną np. 4 godziny a na drugi dzień odpowiada półsłówkami, jest nieobecny

Polecane posty

Gość gość

o co chodzi? gadamy głównie przez komuniaktor bo póki co dzieli nas trochę km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chodzi o to, że jak się nudzi to z Tobą rozmawia. Jak się nie nudzi, to ma Cię gdzieś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Chodzi o to, że jak się nudzi to z Tobą rozmawia. Jak się nie nudzi, to ma Cię gdzieś. 

Czyli dobrze myślę że pierwsza pod żadnym pozorem do niego nie pisać i najlepiej dać sobie siana? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 godzin temu, Gość gość napisał:

o co chodzi? gadamy głównie przez komuniaktor bo póki co dzieli nas trochę km

Moze wtedy, kiedy tak pisze jak oszalały to drinkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu zakładasz temat o kontakcie przez komunikator? Jak Ci źle to sobie znajdź realnego faceta i tyle. I dorosnij. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

A może to taki typ po prostu? Ja dałabym na wstrzymanie i zobaczyła czy i po jakim czasie sam zainicjuje kontakt. Jeśli to zrobi, tzn że gdzieś tam ma Cię w głowie. Jak nie, to sprawa prosta. 

Miałam takiego znajomego kiedys, który miał charakter kota - on decydował co, jak, kiedy itp. potrafił cały dzień ze mną pisać niemal non stop a potem 3 dni ciszy. Jeszcze jak napisałam w ciągu tych 3 dni o co chodzi to potrafił naprychac, że się narzucam ;D ale facet był kawalerem, po 30, nigdy w poważniejszym stałym związku, więc zrzuciłam to na karb "starokawalerstwa" i już pewnych naleciałości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowka

Ja nie rozumiem wogole po co pisac z jakims kolesiem ktorego sie wogole nie zna i marne szanse na jakakolwiek relacje ze wzgledu na dzielaca was odleglosc. Mozesz mi wytlumaczyc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×