Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość To jest mój nick

Znaleźli ciało Staraka

Polecane posty

Gość To jest mój nick

Onet właśnie podał. Straszne, ciągle miałam nadzieję że gdzieś się ukrywa czy leży ranny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rzeczywiście.  A to jakiś twój przyjaciel czy krewny, że taka zmartwiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Rzeczywiście.  A to jakiś twój przyjaciel czy krewny, że taka zmartwiona?

Po prostu człowiek, zawsze szkoda człowieka... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwww

patrzcie raz bez ochroniarzy  i taka tragedia Wspolczuje rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja znajoma zmarła kilka dni temu na nowotwór, miała 55 lat i mogłaby pożyć jeszcze z 25 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Układ

Bez zaskoczenia. Pytanie w  jakim stanie był trup Staraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

szkoda, dobrze,ze sie go znalezli,ale to było do przewidzenia :/ Mojej znajomej maz zaginął 10 lat temu i do dzis nie wiadomo co sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkoda

Szkoda miał całe życie przed sobą. Ale dla rodziny dobrze ze znaleźli bo takie czekanie jest straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Czyli potwierdziły się ploty z wtorku mazurskich sąsiadów, że go znaleźli i czwartek, piątek oglosza po identyfikacji itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ton

To nie on -on wyjechał do Tajlandii bo nie mógł przełknąć, że opinia pulbiczna nie przyjęłaby jego upodobania do shemale. A Kolczyk czemu siedzi w Egipcie na mienieckim paszporcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Ton napisał:

To nie on -on wyjechał do Tajlandii bo nie mógł przełknąć, że opinia pulbiczna nie przyjęłaby jego upodobania do shemale. A Kolczyk czemu siedzi w Egipcie na mienieckim paszporcie?

Ale jesteś durny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Szkoda napisał:

Szkoda miał całe życie przed sobą. Ale dla rodziny dobrze ze znaleźli bo takie czekanie jest straszne

Taaaaa. Chłop 39-letni ma całe życie przed sobą, a kobieta 39-letnia według kafeterianek już się sypie, wszystko ją boli, jest za stara na ślub i rodzenie dziecka 😂😂😂 tak na marginesie jakie macie obrzydliwe podwójne standardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda

Szkoda chłopaka, dobrze mu z oczu patrzyło. Wszyscy długowłosi faceci których znam są w porządku ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Taaaaa. Chłop 39-letni ma całe życie przed sobą, a kobieta 39-letnia według kafeterianek już się sypie, wszystko ją boli, jest za stara na ślub i rodzenie dziecka 😂😂😂 tak na marginesie jakie macie obrzydliwe podwójne standardy.

no miałby całe zycie przed soba,bo niby ile? wiek to kwestia wzgledna, np Ty,pewnie młoda kobieta, a zgryzliwa jak stara baba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

no miałby całe zycie przed soba,bo niby ile? wiek to kwestia wzgledna, np Ty,pewnie młoda kobieta, a zgryzliwa jak stara baba 😄

Zgryźliwe to są kafeterianki, które to wypisują, że 39-latka to już za stara na własną rodzinę i powinna się do roli babci szykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ton
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale jesteś durny!!!

A przyjęłaby? Oczywiście, że nie, bo jak to może być że taki z elit interesuje się takimi dziwolągami, popadłby w niełaskę i stracił popularność, a tak może uRchać w düpę wedle upodobań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudek
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale jesteś durny!!!

Jest chory. To się nazywa schizofrenia paranoidalna. Pewnie odstawił leki i ma nawrót. Okropna choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudek
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Taaaaa. Chłop 39-letni ma całe życie przed sobą, a kobieta 39-letnia według kafeterianek już się sypie, wszystko ją boli, jest za stara na ślub i rodzenie dziecka 😂😂😂 tak na marginesie jakie macie obrzydliwe podwójne standardy.

Racja. Też mnie irytują te podwórne standardy. Zwłaszcza, że same kobiety je stosują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Wspolczucia dla rodziny, ale sam jest sobie winien, nie wzial ochrony, zlamal zakaz plywania w nocy, nie zalozyl linki na reke ktora wylaczyla by silnik, kamizelki tez nie. Podobno znaleziono jakies narkotyki🤔 niektorzy sami prosza sie o tragedie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Taaaaa. Chłop 39-letni ma całe życie przed sobą, a kobieta 39-letnia według kafeterianek już się sypie, wszystko ją boli, jest za stara na ślub i rodzenie dziecka 😂😂😂 tak na marginesie jakie macie obrzydliwe podwójne standardy.

Bo tu piszą lasie,  które w wieku 39 lat miały pełnoletnie albo 16-letnie dzieci i zazdroszczą innym 39-letnim kobietom, że nie prze/je/bały sobie życia tak jak one 😄

Agnieszce, Rodzicom i innym bliskim Pana Piotra serdecznie współczuję. Niby się pisze o tym, że wypadek był lekkomyślny, najprawdopodobniej po używkach, ale i tak ból rodziny jest niewyobrażalny.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ntyjet

Z tego co było pisane, w tym jak wyrżnęli (rodzina) kawał lasu pod posiadłość, można się domyślić że na dobrego, mądrego człowieka nie trafiło.

 

A byle kogo nie jest żal.

Te teksty "żal człowieka", to może były dobre u zarania ludzkości a nie teraz gdy mamy przeludnienie, zniszczenie środowiska a najgorsze śmieci się płodzą ponad miarę.

 

Dziewczyny, wyciągnijcie raczej wnioski: żyć trzeba przyzwoicie, uczciwie, z szacunkiem dla życia, i dzieci wychowywać na mądrych ludzi, żeby nikt nie pluł na was, jak zasłużenie na tych tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Zgryźliwe to są kafeterianki, które to wypisują, że 39-latka to już za stara na własną rodzinę i powinna się do roli babci szykować.

Za duzo kafe skoro masz takie porownania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmmm
24 minuty temu, Gość gosc napisał:

no miałby całe zycie przed soba,bo niby ile? wiek to kwestia wzgledna, np Ty,pewnie młoda kobieta, a zgryzliwa jak stara baba :D

jaka zgryźliwa? prawdę napisała. Tak tutaj właśnie zgryźliwce piszą. Kiedyś napisałam że wyszłam w wieku 32 lat za mąż, a dziecko urodziłam w wieku 34 to się nasluchalam właśnie jaka to jestem już zmęczona, jak to już nie mam siły i cierpliwości do dziecka i co ja robiłam do tego czasu że tak późno wszystko? pewnie się szmaciłam i piłam, bo jestem pseudo nowoczesna, że powinnam się szykować do dostania babcią, a nie mamą i to było kilkanaście wpisów pod moim adresem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frek
16 minut temu, Gość ntyjet napisał:

nie teraz gdy mamy przeludnienie, zniszczenie środowiska

Tylko w Gazecie Wybiórczej.

Zobacz jakie polany wolne po wsiach za granicą w Mienczech do zaludnienia. Jeszcze sto razy tyle pomieści ta plenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gośćmmm napisał:

jaka zgryźliwa? prawdę napisała. Tak tutaj właśnie zgryźliwce piszą. Kiedyś napisałam że wyszłam w wieku 32 lat za mąż, a dziecko urodziłam w wieku 34 to się nasluchalam właśnie jaka to jestem już zmęczona, jak to już nie mam siły i cierpliwości do dziecka i co ja robiłam do tego czasu że tak późno wszystko? pewnie się szmaciłam i piłam, bo jestem pseudo nowoczesna, że powinnam się szykować do dostania babcią, a nie mamą i to było kilkanaście wpisów pod moim adresem 😄

Ale jeszcze raz, dlaczego wlasne zdanie popierasz na tym co tutaj pisza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owa
39 minut temu, Gość Ton napisał:

 opinia pulbiczna nie przyjęłaby jego upodobania do shemale.

Coś może w tym być, że wielcy ludzie to dziwolągi. Podobno daVimci poza wynalazczością i filozofią miał upodobania do homo, ale nie mógł ujawnić się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja też miałam nadzieję, że odnajdzie się żywy. Nieodpowiedzialność, lekkomyslnosc, brawura... mimo to bardzo duża strata, mądry człowiek, dobrze mu z oczu patrzyło, całe życie miał przed sobą. Współczuję rodzinie, szczególnie mamie, to straszne chować własne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co wy  macie z tym "dobrze mu z oczu patrzyło"? Jego oczy, to akurat  na każdym zdjęciu zdradzały jedynie, ze cos zażywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www

dlaczego na onet pisza ze wciaz szukaja ??? dlaczego go usmircili juz jak nic nie jest pewne 100 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×