Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sam z wyboru

czy mam jakieś uszkodzenie mózgu

Polecane posty

Gość Sam z wyboru

Witam mam do was pytanie lubię wielu ludzi oni mnie, tylko jakoś nie mogę wejść na wyższy poziom relacji chciało mnie około 30 dziewczyn jednak ja nigdy nie byłem zakochany, nigdy nigdzie w nikim co mnie przeraża bo wszyscy w jakieś związki długie wchodzą mi to się w ogóle nie udaje zawsze po bardzo krótkim czasie kończę znajomość, wiele kobiet mnie obrzydza stwierdzam że nie różnią się niczym od mężczyzn jeśli nawet chodzi o dbanie o siebie i zachowanie. Można powiedzieć że przy pierwszym poznaniu z kobietą zawsze jestem mocno zauroczony lecz po paru tygodniach nagle to opada. Mam też problem z tym gdy ktoś nawet bardzo bliski nie odczuwam emocji zmuszam się do tego co jest ze mną nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam z wyboru

Mam też problem z tym gdy ktoś nawet bardzo bliski umrze nie odczuwam emocji zmuszam się do tego co jest ze mną nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanWyjezdzacz81

Koleś ja wyjeżdżam z kraju,nie interesują mnie te co są w kraju....a nadal nie rozumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Sam z wyboru napisał:

Mam też problem z tym gdy ktoś nawet bardzo bliski umrze nie odczuwam emocji zmuszam się do tego co jest ze mną nie tak?

za mało witaminy C, polecam takie rozpuszczalne, daj znać czy pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie zakochałeś się jeszcze. Co do emocji, nie którzy też nie czują, ale udają. Przy prawdziwej stracie poczujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Gość Sam z wyboru napisał:

Witam mam do was pytanie lubię wielu ludzi oni mnie, tylko jakoś nie mogę wejść na wyższy poziom relacji chciało mnie około 30 dziewczyn jednak ja nigdy nie byłem zakochany, nigdy nigdzie w nikim co mnie przeraża bo wszyscy w jakieś związki długie wchodzą mi to się w ogóle nie udaje zawsze po bardzo krótkim czasie kończę znajomość, wiele kobiet mnie obrzydza stwierdzam że nie różnią się niczym od mężczyzn jeśli nawet chodzi o dbanie o siebie i zachowanie. Można powiedzieć że przy pierwszym poznaniu z kobietą zawsze jestem mocno zauroczony lecz po paru tygodniach nagle to opada. Mam też problem z tym gdy ktoś nawet bardzo bliski nie odczuwam emocji zmuszam się do tego co jest ze mną nie tak?

Tak.

nazywamy to  też analfabetyzmem emocjonalnym. Problemy dotyczą identyfikowania, czyli wyłapywania i nazywania odczuwanych emocji, jak Aleksytymik obawiasz się, że nie będziesz w stanie kontrolować tego, co czujesz i - dla własnego dobra - nie okazujesz emocji, aby nie być odrzuconym przez otoczenie. , które pozornie "nic nie czują".

Nie umiesz więc w dorosłym życiu ich nazywać ani odczuwać. 

 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanWyjezdzacz81
8 minut temu, ŁadnaL napisał:

Tak.

nazywamy to  też analfabetyzmem emocjonalnym. Problemy dotyczą identyfikowania, czyli wyłapywania i nazywania odczuwanych emocji, jak Aleksytymik obawiasz się, że nie będziesz w stanie kontrolować tego, co czujesz i - dla własnego dobra - nie okazujesz emocji, aby nie być odrzuconym przez otoczenie. , które pozornie "nic nie czują".

Nie umiesz więc w dorosłym życiu ich nazywać ani odczuwać. 

 


 

 

Nie jestem zielony-jade do UK i tyle w temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubeka

znam kilka takich przypadków gdzie mężczyźni są introwertykami lekko autystycznymi,
są normalni, inteligentni, zabawni, nie widać, że coś jest nie tak, a jednak bardzo boją się nawet rozmawiać na temat uczuć, bo zwyczajnie tego nie znają, nie znają uczucia miłości, są obojętni na wszystko gdzie w grę "powinny" wejść emocje, wszędzie jest chłodna kalkulacja :-(
nie widzą co to jest a są to już raczej panowie około 40-50 lat, są samotni, jak się zdarz jakaś kobieta, to nie cchą z nią zamieszkać, tylko są dochodzący na sex, jak mija pierwsze zauroczenie to kończą te relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam z wyboru

miałem kiedyś podejrzenie aspargera, jestem introwertykiem, analfabetyzm emocjonalny też może być wiem że nie odczuwam empatii u ludzi, wszędzie widzę podstęp i nikomu nie ufam i nikogo nie jest mi żal nawet w szpitalu umierającego za to jak ktoś cierpi na filmie to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubeka

tak czułam,
jeśli nie potrafisz zaspokoić kobiecego mózgu to właśnie to może być problemem,
my uwielbiamy słuchać o uczuciach i to jest nasza najczulsza struna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Tomek?! To Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pineska

Jesteś klasyczny psychopata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×