Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Damian

Wesele z koleżanką w związku

Polecane posty

Gość Damian

Witam. Miesiąc temu zaprosiłem na wesele moją dobrą koleżankę(rozmawiam z nią prawie codziennie od roku,zwierza mi się z problemów,zawsze może liczyć na moją wsparcie,rozmawiamy na kazdy temat)pomimo tego ze mamy niewiele wspolnego czasu,gdy ją o to poproszę potrafi sie spotkać.Od ponad roku była wolna, i głównie ze mną rozmawiala 
i pisała przez ten czas,zawsze byłem przy niej i pomagałem z każdym problemem .Ale kilka dni temu dowiedziałem się że poznała chłopaka w którym się zakochała,z wzajemnością,że jest szczęśliwa,ze zostala zaproszona przez niego na wesele  w tym samym terminie co ja ale odmówiła.Napisala że rozmawiała o tym z chłopakiem że musi iść ze mną na wesele,że nie może mnie wystawić dwa tygodnie przed,bo zawsze mogła liczyć na moją pomoc i wsparcie. Bardzo ją lubię,podoba mi się ale wiem że nasze charaktery nie pasują do wspólnego związku,ja jestem spokojny,i wrażliwy ona nie,dlatego nie chce psuć naszych dobrych relacji,myślę że nie mam u niej szans jako chlopak i tak też się zachowuje i pisze w taki sposób. W Sobotę mam się z nią spotkać i porozmawiać na temat wesela,chciałbym kupić jej róże i podziękować że ze mną idzie. Dostała już odemnie kilka róży i prezentów wielokrotnie z których była zadowolona. Chciałbym powiedzieć jej również że głupio się z tym czuje że idzie ze mną,bo wiem że będzie myśleć o nim,albo pisać z nim, i idzie że mną z przymusu? Żeby nie było mi przykro,za to że zawsze mogła liczyć na moją wsparcie.Chcialbym dla niej jak najlepiej,żeby czuła się swobodnie żeby była szczęśliwa.Co mam zrobić powiedzieć jej o tym co czuję teraz,wypada dac róże i przeprosić za to że nie może iść z nim,a podziękować za to że wybrała mnie ? Nie znajdę już innej osoby towarzyszącej,bo zostały niecałe dwa tygodnie.Chcę iść z nią ale nie chce też sprawić jej przykrości.Na wesele zaprosiłem Ją jak nie była jeszcze w związku,jest w nim dopiero od kilku dni. Przepraszam za błędy i stylistykę ale wróciłem dopiero z pracy i musiałem komuś o tym napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Gdzie masz to wesele? Chętnie się wybiorę 😉 nie będziesz miał dlematów  z przyjaciółką i jej facetem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

 Łódzkie,ale ja z nią idę na wesele bo chcę 😉  Tylko czy powiedzieć jej to co czuję na spotkaniu,że chciałbym dla niej jak najlepiej,żeby była zawsze uśmiechnięta i szczęśliwa.Ze głupio mi że nie może iść z nim,chociaż wiem że pewnie będzie o nim myśleć albo pisać do niego w trakcie wesela. Co mam jej powiedzieć?? Czy wypada dac jej róże skoro jest już w związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Dziękuję za odpowiedź  tak zrobię 🙂 Ale czy warto mieszać jej w głowie i mówić o tym ze przykro mi że nie może iść z nim,chciałbym żeby nie robila nic z przymusu,a tak czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×