Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Damian

Wesele z koleżanką w związku

Polecane posty

Gość Damian

Witam. Miesiąc temu zaprosiłem na wesele moją dobrą koleżankę(rozmawiam z nią prawie codziennie od roku,zwierza mi się z problemów,zawsze może liczyć na moją wsparcie,rozmawiamy na kazdy temat)pomimo tego ze mamy niewiele wspolnego czasu,gdy ją o to poproszę potrafi sie spotkać.Od ponad roku była wolna, i głównie ze mną rozmawiala 
i pisała przez ten czas,zawsze byłem przy niej i pomagałem z każdym problemem .Ale kilka dni temu dowiedziałem się że poznała chłopaka w którym się zakochała,z wzajemnością,że jest szczęśliwa,ze zostala zaproszona przez niego na wesele  w tym samym terminie co ja ale odmówiła.Napisala że rozmawiała o tym z chłopakiem że musi iść ze mną na wesele,że nie może mnie wystawić dwa tygodnie przed,bo zawsze mogła liczyć na moją pomoc i wsparcie. Bardzo ją lubię,podoba mi się ale wiem że nasze charaktery nie pasują do wspólnego związku,ja jestem spokojny,i wrażliwy ona nie,dlatego nie chce psuć naszych dobrych relacji,myślę że nie mam u niej szans jako chlopak i tak też się zachowuje i pisze w taki sposób. W Sobotę mam się z nią spotkać i porozmawiać na temat wesela,chciałbym kupić jej róże i podziękować że ze mną idzie. Dostała już odemnie kilka róży i prezentów wielokrotnie z których była zadowolona. Chciałbym powiedzieć jej również że głupio się z tym czuje że idzie ze mną,bo wiem że będzie myśleć o nim,albo pisać z nim, i idzie że mną z przymusu? Żeby nie było mi przykro,za to że zawsze mogła liczyć na moją wsparcie.Chcialbym dla niej jak najlepiej,żeby czuła się swobodnie żeby była szczęśliwa.Co mam zrobić powiedzieć jej o tym co czuję teraz,wypada dac róże i przeprosić za to że nie może iść z nim,a podziękować za to że wybrała mnie ? Nie znajdę już innej osoby towarzyszącej,bo zostały niecałe dwa tygodnie.Chcę iść z nią ale nie chce też sprawić jej przykrości.Na wesele zaprosiłem Ją jak nie była jeszcze w związku,jest w nim dopiero od kilku dni. Przepraszam za błędy i stylistykę ale wróciłem dopiero z pracy i musiałem komuś o tym napisać...

Gość Magda

Gdzie masz to wesele? Chętnie się wybiorę 😉 nie będziesz miał dlematów  z przyjaciółką i jej facetem 

Gość Damian

Łódzkie,ale ja z nią idę na wesele bo chcę 😉  Tylko czy powiedzieć jej to co czuję na spotkaniu,że chciałbym dla niej jak najlepiej,żeby była zawsze uśmiechnięta i szczęśliwa.Ze głupio mi że nie może iść z nim,chociaż wiem że pewnie będzie o nim myśleć albo pisać do niego w trakcie wesela. Co mam jej powiedzieć?? Czy wypada dac jej róże skoro jest już w związku?

Gość Damian

Dziękuję za odpowiedź  tak zrobię 🙂 Ale czy warto mieszać jej w głowie i mówić o tym ze przykro mi że nie może iść z nim,chciałbym żeby nie robila nic z przymusu,a tak czuję.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować