Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Shatyn

Kaczka na taczke...

Polecane posty

Mazurek:
"Prezydent siedzi. Dlatego przejdzie do historii."
x
x
Opozycja? Jaka opozycja? Jak nas wkurzą to za chwilę nie będzie żadnej opozycji
- Joachim Brudziński -
x
x
O to mam największe pretensje do Kaczyńskiego, że z cynicznych powodów dał nieoświecionemu plebsowi poczucie dostępu do władzy— mówi prof. Wojciech Sadurski, prawnik i politolog.
x
x
Janusz Głowacki: 
Minister Antoni zwrócił się do NATO, prosząc o broń nuklearną, uspokajając, że to tylko na użytek wewnętrzny
x
x
Suski: "widziałem na nagraniu, jak uczestnicy manifestacji KOD napadli na jednego z kontrdemonstrantów, który chciał im wyrwać flagę. "
x
x
Pan Błaszczak to Chodzący Deficyt Intelektualny - Dorn.
x
x
Roman Giertych nie zostawił suchej nitki na nocnych wydarzeniach w Sejmie. Dostało się też prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu. 
"Wszystko to, aby zaspokoić zemstę jednego świra" - stwierdził mecenas.
x
x
Nigdy by Polakom broń ich nieprzyjaciół straszną nie była, gdyby sami go między sobą zgodni znali swą siłę całej tej siły użyć umieli, nigdy by, mówię, orężem Polaków pokonać nie można, gdyby chytry nieprzyjaciel przewrotnością, zdradą i podstępami nie niszczył chęci, i sposobu odporu.
x
....chytrość moskiewskich intryg, mocniejsza niż broń, gubiła zawsze Polaków samymi Polakami.
x
x
- Na początku dwulecia rządów PiS z ust Antoniego Macierewicza padło zdanie że Polska jest bezbronna. Okazało się, że to nie opis stanu faktycznego, tylko obietnica wyborcza - powiedział Cezary Tomczyk 
x
x
Nie jest prawdą, że w ciągu ostatnich 28 lat nikt nie potrafił dokonać zmian w sądownictwie, które nadal jest jakby PRL-owskie. To kłamstwo. Sądownictwo zostało w sposób zasadniczy i ideowo jednoznaczny przekształcone na podstawie tych ustaw, które Sejm uchwalił już w grudniu 1989 r. Wcześniej częściowo dyspozycyjne, pod naciskiem prezesów, sposobu nominacji, awansowania i nagradzania stało się odrębną, niezależną władzą sądowniczą, którą dopiero teraz, po 28 latach, pragnie się z powrotem zamienić na taką, którą będzie można się posłużyć, gdy zajdzie taka potrzeba, w celach politycznych.
x
Nie ma instytucji w Polsce, która byłaby tak oczyszczona po 1989 roku - prof. Adam Strzembosz o Sądzie Najwyższym
x
x
Zadaję sobie pytanie, po co to wszystko, do czego ta władza zmierza, jaką wizję państwa mają? Chrześcijański, narodowy, zamknięty kraj, żyjący w izolacji od świata? Z Matką Boską na sztandarach i brutalnym terrorem bojówek narodowych? To jest cel? Upaństwowienie na nowo wszystkiego i w związku z tym kontrola wszystkiego, od naszych łóżek po nasze myśli? Boimy się, że tak jak kiedyś był "homo sovieticus", teraz będzie "homo PiS", wychowany w nowej szkole, z nowym programem. A my chcemy być wolnymi ludźmi. Tylko tyle i aż tyle – mówi w wywiadzie dla Magazynu TVN24 aktorka Krystyna Janda. (http://www.tvn24.pl )
x
x
x
Jest tak jak przewidziałem. Żeby rozładowac swoją frustrację, z powodu niemozności merytorycznej, intelektualnej dyskusji na argumenty, obszczymurek skasował/zablokował po raz kolejny mój topik, prawdopodobnie doznając orgazmu... 😄
I oczywiście nic to nie dało, bo topik znowu jest. 
😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Widzę absolutne poczucie bezkarności: nikt nam nic nie zrobi, bo pociągamy za wszystkie sznurki. Trudno się dziwić, że tak bardzo obecnej władzy zależało na całkowitym podporządkowaniu sądów. Gdyby to się udało, mielibyśmy maszynkę do mielenia ludzi. Z jednej strony wkładałoby się niewygodnego człowieka, a z drugiej wychodziłaby miazga, człowiek całkowicie zniszczony - tak w rozmowie z Ewą Ivanovą sytuację w sądownictwie ocenia Zbigniew Ćwiąkalski, były minister sprawiedliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Prawie i Sprawiedliwości, jak na partię posiadającą rzekomo tak duże zaplecze eksperckie, objawia się dziś niezwykła mizeria programowa. Jeszcze nigdy nie było to widoczne tak jak teraz, gdy PiS zajęte jest gaszeniem kolejnych afer, w które zamieszani są kluczowi urzędnicy nowej, obrzydliwie butnej i bezczelnej kasty władzy. Gdy odbierze się obozowi Zjednoczonej Prawicy możliwość chwalenia się rozdaniem rocznie 50 mld złotych na programy typu Rodzina 500+, trzynasta emerytura czy 300+, okazuje się że podwładni prezesa Kaczyńskiego niewiele mają Polakom do zaoferowania. Wysokie poparcie społeczne utrzymuje się w dużej mierze dlatego, że Polacy nie rozumieją rzeczywistych kosztów tego rozdawnictwa.

Do tej pory, władzy skutecznie udawało się narzucić narrację, że te pieniądze zawsze były w zasięgu polskiego budżetu, tylko rząd Donalda Tuska zezwalał na bezkarne okradanie państwa z mitycznej kwoty 250 mld złotych, czemu Mateusz Morawiecki, jako minister finansów skutecznie położył tamę. Właśnie okazuje się jednak, że jedyne narzędzie, które faktycznie zostało wprowadzone wyłącznie decyzją posłów Prawa i Sprawiedliwości tj. System Teleinformatyczny Izby Rozliczeniowej (STIR) całkowicie zawiódł.

https://crowdmedia.pl/totalna-kleska-rzadu-morawieckiego-w-kluczowym-obszarze-jednak-zabraknie-pieniedzy-na-funkcjonowanie-sluzby-zdrowia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Polacy na wszystko pozwolą i dalej będą łykać te kłamstwa?

Gdzie my żyjemy? Czy to jest kraj demokratyczny, gdzie w skandaliczny sposób niszczy się uczciwych sędziów?

Najpierw były billboardy szkalujące wymiar sprawiedliwości, była kradzież spodni, kiełbas, wiertarek. Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro z wypiekami na twarzy grzmiał na sędziów, Morawiecki twierdził, że nie rozliczyli się z przeszłością niczym kolaboranci za czasów Vichy.

Nie pomogły billboardy, więc sięgnięto po gorsze metody. Oto wybraniec Ziobry, wiceminister sprawiedliwości sędzia Łukasz Piebiak z zaprzyjaźnionym sędzią i chętną hejterką postanowili zniszczyć szefa Iustiti. Krystian Markiewicz krytykował rząd w „Gazecie Wyborczej”, na co Piebiak w rozmowie z hejterką Emilią powiedział: „Za ten plugawy wywiad trzeba odpłacić”, czy to jest język sędziego?

Obiecywał hejterce podwyżkę, był usatysfakcjonowany, kiedy telewizja publiczna za namową hejterki zrobiła materiał dyskredytujący Krystiana Markiewicza. Mówił, że podeśle to szefowi, żeby się ucieszył. Najbardziej wstrząsająca odpowiedź pana ministra padła, kiedy hejterka Emilia zaczęła się martwić, że pójdzie do więzienia, pan minister stwierdził: „Za dobro nie wsadzamy”.

http://wyborcza.pl/7,75968,25110789,za-dobro-nie-wsadzaja.html#S.main_topic-K.C-B.2-L.2.glowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mała Emi" zerwała togi i odsłoniła moralną nędzę ludzi Ziobry. Miernych, bez dorobku, po dyscyplinarkach - ich awanse samorząd sędziowski odrzucał. Ludzi żądnych odwetu na środowisku, z którego się wywodzą. Ludzi wulgarnych.

Im właśnie Ziobro dał niepowtarzalną szansę, by się dorobić i odegrać na „uprzywilejowanej kaście”. Destrukcja sądownictwa prowadzona przez Kaczyńskiego, ministra Ziobrę i prezydenta Dudę polega wyłącznie na wymianie kadr, tak by kontrolę nad sądami i wyrokami przejęła prawdziwie uprzywilejowana kasta oddanych Ziobrze sędziów i prokuratorów.

http://wyborcza.pl/7,75968,25112350,wypier-najdotkliwsza-kompromitacja-to-autokompromitacja.html#S.main_topic-K.C-B.2-L.1.glowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

59 proc. ankietowanych, którzy słyszeli o aferze w Ministerstwie Sprawiedliwości, uważa, że szef resortu Zbigniew Ziobro powinien zrezygnować - wynika z sondażu Kantar dla "Faktów" TVN i TVN 24.

47 proc. na pytanie o dymisję Ziobro odpowiedziało "zdecydowanie tak", a 12 proc. "raczej tak". 30 proc. respondentów uważa, że dymisja ministra nie jest konieczna, z czego 19 "zdecydowanie", a 11 - "raczej". W telefonicznym badaniu uwzględniono tylko odpowiedzi osób, które słyszały o aferze. 

http://wyborcza.pl/7,75398,25112760,czy-zbigniew-ziobro-powinien-podac-sie-do-dymisji-sondaz.html#S.main_topic-K.C-B.3-L.3.maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Shatyn myslisz, że przeciętnemu Kowalskiemu się preferencje wyborcze zmienią ze względu na tweeterowe wojny to gratuluję. Myśl sobie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kadarka napisał:

Jak Shatyn myslisz, że przeciętnemu Kowalskiemu się preferencje wyborcze zmienią ze względu na tweeterowe wojny to gratuluję. Myśl sobie dalej.

 

Nie uważam tak, bo wiem, że przeciętny Kowalski nie myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O skłonnościach pedofilskich prałata wiedzieli wszyscy?

- Na pewno jego bliscy, tylko nikt nie miał odwagi krzyknąć, że król jest nagi. Elity związane z księdzem Jankowskim na jego plebanię patrzyły jak na folklor. Kręcili się tam młodzi roznegliżowani chłopcy. Pełnili rolę podczaszych. Mieli koszulki z napisem "Jestem dziewicą". Witali się z prałatem pocałunkiem w usta. Cała elita opozycyjna opisywała to jako dziwactwo. Może to szokujące, ale trzeba zrozumieć tamte czasy. Wtedy nie mówiło się o przestępstwach seksualnych wobec dzieci. Jeżeli ktoś był pedofilem, to takim osiedlowym. Podglądał na placu zabaw małe dziewczynki czy macał je w piwnicy. Każde osiedle miało u siebie kogoś takiego. Takim pedofilem był ksiądz Jankowski w początkach swojej działalności. Kiedy jeszcze nie był majętny. Potem okazało się, że bogatemu wolno więcej. Stworzył sobie niewiarygodne plecy. Składały się one z polityków, profesorów uniwersytetu, ministrów, prawników i lekarzy. Wszyscy stali za nim murem. Kluczem do zrozumienia postaci prałata jest sieć powiązań, którą stworzył. Cel był jeden: w spokoju realizować swoje pedofilskie potrzeby seksualne.


Czytaj więcej na https://kobieta.interia.pl/zycie-i-styl/news-nie-ma-bata-na-pralata-tajemnice-ksiedza-jankowskiego,nId,3157016#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PIS


Prawo i Sprawiedliwość zawarło wiele lat temu sojusz z polskim chamem. Nie z przedstawicielem polskiego ludu, który ma określone aspiracje i tak samo, jak za Kościuszki, jak w czasie powstania styczniowego, czy w międzywojennej Polsce, łaknie modernizacji, oświaty dla swoich dzieci-po prostu zasobniejszego bytu, ale sojusz właśnie z polskim chamem.

Cham, czyli prymityw niezdolny do rozumienia czegokolwiek i dlatego zawsze łaknący prostych, często spiskowych wyjaśnień swojej nędzy, sfrustrowany sobą samym i tym, jak traktują go inni (popełniający od stuleci ten sam grzech wobec chama, grzech zaniechania i pogardy). Cham nienawidzący wszystkich elit i spragniony przynależności do jakiejś wspólnoty, bez zaangażowania w to osobistego wysiłku, niejako z klasowego, czy rasowego automatycznego przydziału. Ten cham stanowi właśnie o sile bolszewików polskiej prawicy. Wszystko jedno, czy rzeczywistość wyjaśni mu Ojciec Dyrektor Rewolucjonista razem z Robesspierem Pospieszalskim, czy zrobi to sam Jarosław Kaczyński, cham jest gotowy na uwiedzenie. On chce bezpieczeństwa z daleka od odpowiedzialności i wolności, od debat, również tych toczonych przez „rewolucjonistów”. Wizja świata musi być prosta i zawsze zawierać element tłumaczący status chama: jego nieudaczność i biedę. Polski cham nie zna historii Polski. Nie zna, bo nigdy się jej nie nauczył, nawet jeżeli ktoś nauczyć go jej próbował. Historia Polski nie jest zresztą dobra dla bolszewickiego planu. Za dużo w niej nagłych zwrotów akcji, niejednoznaczności i finezji. Za dużo idei, często sprzecznych ze sobą, właśnie wieloznacznych, nie dających się wepchnąć w ramy jednej definicji.

Cham, choć historii nie zna, czuje się jednak patriotą. Bolszewickim patriotą. I Jarosław Kaczyński to wie. Dlatego tego chama dopieszcza, kokietuje, schlebia mu, stawia wyżej od niedawnych towarzyszy broni i wykreowanych w opozycji do łżeelit, służalczych wobec wodza i rewolucji, elit „patriotycznych”. Tak samo chama kokietowali pierwsi sekretarze PZPR, stąd skojarzenie Jarosława Kaczyńskiego z Władysławem Gomułką; skojarzenie na jakie wpadł Stefan Niesiołowski po słynnym wiecu w Hali Oliwy. Bo w odróżnieniu od polskiego chama, Jarosław Kaczyński historię i mechanizmy nią rządzące zna i wie, że rewolucję można robić bez Trockiego, Bucharina i Zinowiewa (o czym zapomnieli Dorn, Ujazdowski, Lisicki i inni, znający wszak historię nie gorzej od Jarosława Kaczyńskiego). Nie ma ludzi niezastąpionych. Ale rewolucja nie może się obejść bez mas. Mas gotowych na interpretacyjny monopol.

I takie masy do dyspozycji Jarosław Kaczyński ma. Te bolszewickie pisowskie zastępy, są po bolszewicku oddane i po bolszewicku pełne nienawiści. Wystarczy się wybrać na jeden bolszewicki zjazd. Gdziekolwiek w Polsce się on odbywa, scenariusz jest ten sam.

https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/111317/rmf-fm-kolizja-z-udzialem-beaty-szydlo.html

 

 

 

A teraz... Znikam na czas jakiś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj znaleziono ciało jednego z poszukiwanych od tygodnia grotołazów.

Nie był on znanym milionerem. GW nie wyłączyła komentarzy pod artykułem więc gawiedź ma używanie. 

Pod artykułem na temat śmierci Staraka komentować nie wolno.

A to ponoć PiS dzieli ludzi 😄😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emilia S. potwierdziła też krążące informacje, że miała problemy z alkoholem i przeszła załamanie nerwowe, ale zaprzecza, by była niepoczytalna. Potwierdza też, że ma adwokatów, którzy będą ją reprezentować."

A co z pieniędzmi że zbiorki jaka przeprowadziła na TT??? Zainwestował w swoich 4 adwokatów??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos

otulona_snem o Shatynie i do Shatyna

dziadyga nowohucka jak nie zakatki to zakaski tropi, jak nie pstragi i mundury to plansze do monopoly, ot znafca polityczny jak skonczyl  detektyw inwektyw
======
i oczywiscie ze mieszkasz w norze z zona o podejrzanej kondiucie mowiac bardzo grzecnie a nie wprost , na robotniczo-chlopskim sztucznie stworzonym i doczepionym do Krakowa ZAKATKU i tropisz od rana do nocy od nocy do rana na tym temacie slowka innych, marnie zaczales dziadzie i marnie skonczyles, wielkie NIC, dobrze zes siebie okreslil
======
ja nie widzialam, nory mnie nie interesuja,szczegolnie w pakiecie z dzi.wkami do tego dwoma
======
tak, tak a ty od 2005 pisales ze masz super prace i pikna zone,a co sie okazalo bezrobolu ,zawodowkarzu i rogaczu w jednym, klamci i mitomanie?:D wiolonczelisto bez promotora dziadygo obrzydliwa bezzebna i bezjajeczna
=====
jakie kur.wa czopki ty nowohucki czopku :D, gowno wiesz od iftar,juz lepszej bajki to nie mogles sklecic, ty zawodowkarzu bez promotora, wiolonczelisto bez wiolonczeli i pilocie ladujacy na nieczynnych lotniskach z zona ze stadem kochankow z teatru
=====
dupo.daje. goscina w kroku  dla stada kochankow to masz w domu, teraz nikt przynajmniej starej szlory ruszac nie chce, to masz spokoj,a juz i pikna nie jest  dziadygo
=====
oczywiscie ze dziad, wyciaga szafke pod zlewem z 2008 r i nick ktory tylko ten ch.uj nowohucki zna ANOUK
=====
mam nadzieje ze doczekam chwili kiedy bede mogla otworzyc szampana ,a dziadyga odejdzie w niebyt czasowy
=====
ojj dziadek dziadek, niedojebek zrobil cie dziaduniem, jest niedziela wez wozeczek i zaiwaniaj na ryneczek, bo te twoje rewelki, to mozesz w swoja obesrana du.pe wsadzic  liczylam na cos lepszego,a tu taka kicha
=====
wszystko spier.dlisz twoja szlora miala racje :D, nawet w internecie wszystko do czego sie nie dotkniesz bezjajeczna dziadu
=====
W zmyslaniu jestes mistrzem dziadygo.Teraz juz sie tak wycwaniles, ze co napierdzisz na swoim zasranym temacie to usuwasz zeby ci nikt tego nie wyciagnal.Ale AMOKA nie edytujesz.Zostanie tu na ZAWSZE i bedzie dowodem twoich mitomanii i kompromitacji.
=====
edit jak ostatni przyglup dziadygo to ty pobiegles do teatru, zaczailes sie przy sprzatace czy tam szatniarce, i chu.jeden wie co chciales udowodnic tym, ze do ciebie zadzwonila i poprosila "edka" ty jestes psychiczny  trzeba miec naje.bane 
=====
W zmyslaniu jestes mistrzem dziadygo.Teraz juz sie tak wycwaniles, ze co napierdzisz na swoim zasranym temacie to usuwasz zeby ci nikt tego nie wyciagnal.Ale AMOKA nie edytujesz.Zostanie tu na ZAWSZE i bedzie dowodem twoich mitomanii i kompromitacji.
=====
Ladowanie ze znajomym sbekiem na nieczynnym lotnisku,tance przy wiolonczeli, praca magisterska bez promotora,raz polonista raz teatrolog zalezy co sie przuponi, piekna zona, szczesliwa rodzina ,a tu co bezrobol na utrzymaniu rodzicow.WRzaski w norze i synek z psychoza po awanturach szlory.:D Upsss jeszcze stado kochankow .:D
=====
a teraz plyn poczwaro tfu ci w ten cyganski ryj 
=====
dziad zawsze grozil i straszyl ujawnieniem czegos, to norma u tego spychola, takze trzeba bardzo uwaza co sie pisze bo ten cymbal to wszystko skrupulatnie notuje i jeszcze zapisuje cytaty by pozniej wklejac posrane wkleje, wklejarz ma w naturze wklejarstwo i donosicielstwo zreszta
=====
on na kazdego maial cytacik  ludzie w zadziwienie wpadali jak mozna kopiowac czyjes wpisy i je poznej  na nowo wklejac :D,pozniej przyznal sie ze na swoim zlomie, ma specjlne foldery z naszymi nickami i tam gromadzi nasze wpisy  psychol 
=====
ja, myro, wawcia, musztarda, on-warszawa,szkoda ze nie dostal twojego adresu zrobilby z toba porzadek jakbys tak sierczystego kopa dostal w zad, to bys sie nauczyl szacunku do innych cyganski dziadzie nowohucki
=====
przeciez ty na forum faktu, to tam tez burdel zrobiles jak na naszym temacie, przeklety dzien w ktorym sie za iftar przyciagnales
=====
nikt cie nie lubil, nie znosil i gardzl toba bo niosles wszedzie gdzie sie pojawles smrod i burdel, ten temat tez zreszta jest tego przykladem,gdzie sie  szmato nowohucka nie pojawisz to jest syf
=====
nie "ktos" tylko wiadomo ze nowohucki rupiec,pisala Iftar, pisalam rano ja, dziad dostal po nosie, dostal szajby i zablokowal,normalne dzialanie dziadygi
=====
jak kiedys nie mozna bylo robic takich rzeczy jak blokowanie czy usuwanie tematow, to dziad donosil na nas na smietnik i powodowal ze dostawalismy bany,takze ta ... tak dziala od wielu lat, jak zepsuje cos ludziom to az z radosci sie trzesie 
=====
prawda jest taka stary badziewiu,ze nie masz nic oprocz tego,ze zablokujesz ludziom mlodszym od siebie o 20 lat temat i zrobisz z radosci z tego powodu kloca w kalesony,tyle ciebie co tu przyleziesz i pojeczysz, jestes wielkie NIC zero, atrapa nie tylko ze faceta, atrapa czlowieka,a teraz siedz tu i cyhaj na kazdy wpis, alboo najlepiej zablokuj temat to kolejnego klocka z radosci zrobisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gos napisał:

otulona_snem o Shatynie i do Shatyna

dziadyga nowohucka jak nie zakatki to zakaski tropi, jak nie pstragi i mundury to plansze do monopoly, ot znafca polityczny jak skonczyl  detektyw inwektyw
======
i oczywiscie ze mieszkasz w norze z zona o podejrzanej kondiucie mowiac bardzo grzecnie a nie wprost , na robotniczo-chlopskim sztucznie stworzonym i doczepionym do Krakowa ZAKATKU i tropisz od rana do nocy od nocy do rana na tym temacie slowka innych, marnie zaczales dziadzie i marnie skonczyles, wielkie NIC, dobrze zes siebie okreslil
======
ja nie widzialam, nory mnie nie interesuja,szczegolnie w pakiecie z dzi.wkami do tego dwoma
======
tak, tak a ty od 2005 pisales ze masz super prace i pikna zone,a co sie okazalo bezrobolu ,zawodowkarzu i rogaczu w jednym, klamci i mitomanie?:D wiolonczelisto bez promotora dziadygo obrzydliwa bezzebna i bezjajeczna
=====
jakie kur.wa czopki ty nowohucki czopku :D, gowno wiesz od iftar,juz lepszej bajki to nie mogles sklecic, ty zawodowkarzu bez promotora, wiolonczelisto bez wiolonczeli i pilocie ladujacy na nieczynnych lotniskach z zona ze stadem kochankow z teatru
=====
dupo.daje. goscina w kroku  dla stada kochankow to masz w domu, teraz nikt przynajmniej starej szlory ruszac nie chce, to masz spokoj,a juz i pikna nie jest  dziadygo
=====
oczywiscie ze dziad, wyciaga szafke pod zlewem z 2008 r i nick ktory tylko ten ch.uj nowohucki zna ANOUK
=====
mam nadzieje ze doczekam chwili kiedy bede mogla otworzyc szampana ,a dziadyga odejdzie w niebyt czasowy
=====
ojj dziadek dziadek, niedojebek zrobil cie dziaduniem, jest niedziela wez wozeczek i zaiwaniaj na ryneczek, bo te twoje rewelki, to mozesz w swoja obesrana du.pe wsadzic  liczylam na cos lepszego,a tu taka kicha
=====
wszystko spier.dlisz twoja szlora miala racje :D, nawet w internecie wszystko do czego sie nie dotkniesz bezjajeczna dziadu
=====
W zmyslaniu jestes mistrzem dziadygo.Teraz juz sie tak wycwaniles, ze co napierdzisz na swoim zasranym temacie to usuwasz zeby ci nikt tego nie wyciagnal.Ale AMOKA nie edytujesz.Zostanie tu na ZAWSZE i bedzie dowodem twoich mitomanii i kompromitacji.
=====
edit jak ostatni przyglup dziadygo to ty pobiegles do teatru, zaczailes sie przy sprzatace czy tam szatniarce, i chu.jeden wie co chciales udowodnic tym, ze do ciebie zadzwonila i poprosila "edka" ty jestes psychiczny  trzeba miec naje.bane 
=====
W zmyslaniu jestes mistrzem dziadygo.Teraz juz sie tak wycwaniles, ze co napierdzisz na swoim zasranym temacie to usuwasz zeby ci nikt tego nie wyciagnal.Ale AMOKA nie edytujesz.Zostanie tu na ZAWSZE i bedzie dowodem twoich mitomanii i kompromitacji.
=====
Ladowanie ze znajomym sbekiem na nieczynnym lotnisku,tance przy wiolonczeli, praca magisterska bez promotora,raz polonista raz teatrolog zalezy co sie przuponi, piekna zona, szczesliwa rodzina ,a tu co bezrobol na utrzymaniu rodzicow.WRzaski w norze i synek z psychoza po awanturach szlory.:D Upsss jeszcze stado kochankow .:D
=====
a teraz plyn poczwaro tfu ci w ten cyganski ryj 
=====
dziad zawsze grozil i straszyl ujawnieniem czegos, to norma u tego spychola, takze trzeba bardzo uwaza co sie pisze bo ten cymbal to wszystko skrupulatnie notuje i jeszcze zapisuje cytaty by pozniej wklejac posrane wkleje, wklejarz ma w naturze wklejarstwo i donosicielstwo zreszta
=====
on na kazdego maial cytacik  ludzie w zadziwienie wpadali jak mozna kopiowac czyjes wpisy i je poznej  na nowo wklejac :D,pozniej przyznal sie ze na swoim zlomie, ma specjlne foldery z naszymi nickami i tam gromadzi nasze wpisy  psychol 
=====
ja, myro, wawcia, musztarda, on-warszawa,szkoda ze nie dostal twojego adresu zrobilby z toba porzadek jakbys tak sierczystego kopa dostal w zad, to bys sie nauczyl szacunku do innych cyganski dziadzie nowohucki
=====
przeciez ty na forum faktu, to tam tez burdel zrobiles jak na naszym temacie, przeklety dzien w ktorym sie za iftar przyciagnales
=====
nikt cie nie lubil, nie znosil i gardzl toba bo niosles wszedzie gdzie sie pojawles smrod i burdel, ten temat tez zreszta jest tego przykladem,gdzie sie  szmato nowohucka nie pojawisz to jest syf
=====
nie "ktos" tylko wiadomo ze nowohucki rupiec,pisala Iftar, pisalam rano ja, dziad dostal po nosie, dostal szajby i zablokowal,normalne dzialanie dziadygi
=====
jak kiedys nie mozna bylo robic takich rzeczy jak blokowanie czy usuwanie tematow, to dziad donosil na nas na smietnik i powodowal ze dostawalismy bany,takze ta ... tak dziala od wielu lat, jak zepsuje cos ludziom to az z radosci sie trzesie 
=====
prawda jest taka stary badziewiu,ze nie masz nic oprocz tego,ze zablokujesz ludziom mlodszym od siebie o 20 lat temat i zrobisz z radosci z tego powodu kloca w kalesony,tyle ciebie co tu przyleziesz i pojeczysz, jestes wielkie NIC zero, atrapa nie tylko ze faceta, atrapa czlowieka,a teraz siedz tu i cyhaj na kazdy wpis, alboo najlepiej zablokuj temat to kolejnego klocka z radosci zrobisz 

Ty faktycznie musisz mieć nudne życie żeby nie mieć nic innego do roboty tylko wypisywać tak długie teksty , mnie by się po prostu nie chciało szkoda by mi było na to czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Małe tąpnięcie w sondażu, powiało optymizmem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorszy sort

wpiszcie sobie w jutubie

Ewa Kopacz Koordynator BEKA Xd

tacy ludzie nami rządzili taki sam jest ten nowohucki ciec 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorszy sort
45 minut temu, Gość Gość napisał:

Małe tąpnięcie w sondażu, powiało optymizmem. 

A jaka masz alternatywe dla naszego kraju?

na kogo niby chcesz oddac glos na partie pedala ?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gorszy sort napisał:

A jaka masz alternatywe dla naszego kraju?

na kogo niby chcesz oddac glos na partie pedala ?? 

Mnie nie obchodzi kto z kim śpi to nie moja sprawa i tobie radzę również łóżkowymi sprawami innych się nie interesować, ja na pewno nie będę głosowała na mafię, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hfjdj
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Mnie nie obchodzi kto z kim śpi to nie moja sprawa i tobie radzę również łóżkowymi sprawami innych się nie interesować, ja na pewno nie będę głosowała na mafię, 

No to jak na mafie nie bedziesz glosowala.to na kogo oddas glos no pochwal sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghssgsd
14 minut temu, Gość Hfjdj napisał:

No to jak na mafie nie bedziesz glosowala.to na kogo oddas glos no pochwal sie

na kaczoputina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorszy sort
2 minuty temu, Gość ghssgsd napisał:

na kaczoputina

JAk zwykle po zadaniu pytania nie ma odpowiedzi no bo skad barachlo ma wiedziec jak jest skupione na obrazaniu szkalowaniu i powielaniu bredni z antypolskich stronek ktorymi sie karmia od wielu lat 

sensacji w tym zadnej nie ma 

tłuk pozostanie tłukiem juz na zawsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

39 proc. poparcia - taki wynik ma PiS w najnowszym sondażu Kantar Millward Brown dla "Faktów" TVN i TVN24. W porównaniu z sondażem z 13 sierpnia to spadek aż o 5 punktów procentowych.

Taki wynik niemal na pewno oznacza, że PiS straciłby samodzielną większość w Sejmie. Z wyliczeń "Wyborczej" wynika, że mógłby liczyć na ok. 225 mandatów. 

Zyskuje Koalicja Obywatelska, która ma poparcie na poziomie 30 proc. i notuje wzrost o 3 punkty. Wynik Lewicy pozostaje bez zmian - to 11 proc. Nad progiem jest jeszcze Konfederacja i blok PSL-Kukiz'15 z 6 punktami procentowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

59 proc. ankietowanych zadeklarowało, że chce dymisji ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Przeciwnego zdania jest 30 proc. Najnowszy sondaż Kantar dla "Faktów" TVN i TVN24.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadowski: „Jeżeli ktoś spróbuje zniszczyć Krzyż na Giewoncie, zobaczy co znaczy gniew górali"

 

A jak go zniszczy piorun ? To górale obraża sie na pana Boga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorszy sort

przygotowac sraj taśme nadciagnal mr wklejarz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając oczywiście rzetelność tvnów to uważam, iż Ziobro powinien ponieść konsekwencje głupoty swoich podwładnych. 

Kto zatrudnia kret/yna wchodzącego w szemrane interesy z anonimową internetowa alkoholiczką???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

×