Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Shatyn

Kaczka na taczke...

Polecane posty

1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Największym możliwym sukcesem dla ciebie byłoby, gdyby chociaż jedna osoba w ogóle przeczytała w całości te brednie

Które brednie ? Zacytuj i uzasadnij ocene...

No i okazało sie, sądząc po braku odpowiedzi na mój post, że żadnych bredni, w tym co napisałem, nie ma... 😄

Gość Gość
3 minuty temu, Shatyn napisał:

No i okazało sie, sądząc po braku odpowiedzi na mój post, że żadnych bredni, w tym co napisałem, nie ma... 😄

Są... 

Gość Brednia
3 godziny temu, Shatyn napisał:

Węgrzy odnieśli małe zwycięstwo nad lobby homoseksualnym w Budapeszcie, po tym jak środowiska broniące małżeństwa i rodziny oprotestowały kampanię reklamową firmy Coca-Cola.

Wcześniej w tym miesiącu największy producent napojów na świecie rozpoczął kampanię promującą LGBT. Na dworcach i przystankach autobusowych zawisły plakaty przedstawiające pary jednopłciowe pijące popularny napój oraz hasła: „Miłość to miłość”, „Zero cukru, zero uprzedzeń” czy „Bez cukru, bez przesądów”. Kampania spotkała się z szerokim protestem ze strony społeczeństwa i polityków.

Artykuł opublikowany na stronie: https://naszdziennik.pl/swiat/212325,wegrzy-przeciw-kampanii-promujacej-lgbt.html

😂🤣

Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Są... 

Skoro są to zacytuj JEDNĄ  i uzasadnij swoją ocenę na podstawie ogólnie dostępnych źródeł...

Gość Brednie
3 godziny temu, Shatyn napisał:

Nie powinienem ale odpowiem... Jak sam możesz sprawdzić i każdy zainteresowany może to zrobić zacytowałem poczatek artykułu.. W całości. Głupkiem jesteś i głupkiem pozostaniesz... Smyku... 😄

Przestań innych obrażać shatyn

1 minutę temu, Gość Brednie napisał:

Przestań innych obrażać shatyn

Stwierdzenie faktu nie jest obrażaniem...

Gość Brednie
2 minuty temu, Shatyn napisał:

Skoro są to zacytuj JEDNĄ  i uzasadnij swoją ocenę na podstawie ogólnie dostępnych źródeł...

Ślepy jesteś shatyn? Zacytowałem 

Przed chwilą, Gość Brednie napisał:

Ślepy jesteś shatyn? Zacytowałem 

Zacytowałeś cytat z Naszego Dziennika a nie moje słowa. I nie dodałeś uzasadnienia...

Gość Brednie
1 minutę temu, Shatyn napisał:

Stwierdzenie faktu nie jest obrażaniem...

A jak stwierdzę fakt że jesteś głupim idi,otą i chuuj/em to też cię nie obrażę? Sam napisałeś że stwierdzenie faktu nie jest obrażaniem 

Przed chwilą, Gość Brednie napisał:

A jak stwierdzę fakt że jesteś głupim idi,otą i chuuj/em to też cię nie obrażę? Sam napisałeś że stwierdzenie faktu nie jest obrażaniem 

Jeśli będziesz potrafił uzasadnić swoją ocenę i z tego uzasadnienia będzie wynikało, że masz rację i podstawe do takiego określenia mojej osoby, to nie będzie to próba obrażenia mnie.

Gość 213 lu

Shatyn, przyznaj się co masz stwierdzone u Psychiatry, sam się przyznałeś, że jeździsz do Psychiatry 

Gość Gumy

Jeśli będziesz potrafił uzasadnić swoją ocenę i z tego uzasadnienia będzie wynikało, że masz rację i podstawe do takiego określenia mojej osoby, to nie będzie to próba obrażenia mnie.

Nawet jak ktoś będzie miał rację, to nigdy, przenigdy racji mu nie przyznasz, więc o czym my mówimy 

2 minuty temu, Gość 213 lu napisał:

Shatyn, przyznaj się co masz stwierdzone u Psychiatry, sam się przyznałeś, że jeździsz do Psychiatry 

MAm stwierdzone przez biegłego psychiatrę całkowite zdrowie psychiczne...

1 minutę temu, Gość Gumy napisał:

Nawet jak ktoś będzie miał rację, to nigdy, przenigdy racji mu nie przyznasz, więc o czym my mówimy 

To najpierw musi przedstawić te rację czyli uzasadnić włąsną ocene.

5 minut temu, Gość 213 lu napisał:

Przyznałem, że jeżdżę raz do roku w celu kontroli mojego stanu psychicznego, bo w pewnych celach potrzebuje takiego orzeczenia od biegłego z zakresu psychiatrii.

Edytowano przez Shatyn

Gość Psychiatra
2 minuty temu, Shatyn napisał:

MAm stwierdzone przez biegłego psychiatrę całkowite zdrowie psychiczne...

To niedouczony ten Psychiatra, masz nerwicę natręctw Shatyn, bo ciągle piszesz o jednym i tym samym. Jesteś uzależniony od internetu, bo 24/h siedzisz na Kafeterii, mało? Zmień Psychiatrę, ja jestem z zawodu Psychiatrą, psychologiem i psychoterapeutą i pisze ci, co u ciebie stwierdziłam 

Gość wuwa 2
4 minuty temu, Shatyn napisał:

Przyznałem, że jeżdżę raz do roku w celu kontroli mojego stanu psychicznego, bo w pewnych celach potrzebuje takiego orzeczenia od biegłego z zakresu psychiatrii.

To jaki zawód wykonujesz że potrzebujesz orzeczenia? Do pracy na komputerze nie potrzeba orzeczenia 

Przed chwilą, Gość Psychiatra napisał:

To niedouczony ten Psychiatra, masz nerwicę natręctw Shatyn, bo ciągle piszesz o jednym i tym samym. Jesteś uzależniony od internetu, bo 24/h siedzisz na Kafeterii, mało? Zmień Psychiatrę, ja jestem z zawodu Psychiatrą, psychologiem i psychoterapeutą i pisze ci, co u ciebie stwierdziłam 

Biegły z zakresu psychiatrii nie może być niedouczony. A pisze tutaj o polityce i o wielu jej aspektach czyli nie o jednym i tym samym. Nie siedze na Kafe 24/h bo nie mam na to czasu. Nie moge zmienić psychiatry bo ten jest jedynym uprawnionym w południowej Polsce do wydawania zaświadczeń których potrzebuje.

Przed chwilą, Gość wuwa 2 napisał:

To jaki zawód wykonujesz że potrzebujesz orzeczenia? Do pracy na komputerze nie potrzeba orzeczenia 

Nie twoja sprawa.

Gość Gość

A przyznałeś się Shatyn swojemu psychiatrze do tego że nie możesz żyć bez internetu i że ciągle nie możesz przestać pisać o jednym i tym samym i przyznałeś się że siedzisz na Kafeterii i piszesz głupoty? 

1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A przyznałeś się Shatyn swojemu psychiatrze do tego że nie możesz żyć bez internetu i że ciągle nie możesz przestać pisać o jednym i tym samym i przyznałeś się że siedzisz na Kafeterii i piszesz głupoty? 

Nie mogłem się przyznac do czegoś co u mnie nie występuje a istnieje tylko w twojej chorej wyobraźni.

Gość Psychiatra
5 minut temu, Shatyn napisał:

Biegły z zakresu psychiatrii nie może być niedouczony. A pisze tutaj o polityce i o wielu jej aspektach czyli nie o jednym i tym samym. Nie siedze na Kafe 24/h bo nie mam na to czasu. Nie moge zmienić psychiatry bo ten jest jedynym uprawnionym w południowej Polsce do wydawania zaświadczeń których potrzebuje.

To zmień region Polski i np jedź do Warszawy, Gdańska, Opola, czy Gorzowa Wielkopolskiego do Psychiatry 

Przed chwilą, Gość Psychiatra napisał:

To zmień region Polski i np jedź do Warszawy, Gdańska, Opola, czy Gorzowa Wielkopolskiego do Psychiatry 

Lekarz, biegły psychiatra jest wyznaczony do takich badań.

Gość gorszy sort
20 minut temu, Shatyn napisał:

co to za brednie sa ? czy ktos moglby to przetlumaczyc ten belkot na jezyk polski ?

Gość Psychiatra

Lekarz, biegły psychiatra jest wyznaczony do takich badań.

No to poszukaj biegłego do tych badań w Opolu, dać ci namiary? Pracowałam kiedyś jako biegły sądowy w Sądzie Okręgowym w Opolu, teraz pracuje w Sądzie Apelacyjnym we Wrocławiu. 

Gość Psychiatra

Shatyn, zgłoś się do poradni zdrowia psychicznego nim będzie za późno 

Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Odnosze wrażenie że to właśnie ty zbzikowałeś na punkcie Shatyna, wiecznie tylko o nim piszesz to już już obłęd

4 minuty temu, Gość Psychiatra napisał:

No to poszukaj biegłego do tych badań w Opolu, dać ci namiary? Pracowałam kiedyś jako biegły sądowy w Sądzie Okręgowym w Opolu, teraz pracuje w Sądzie Apelacyjnym we Wrocławiu. 

Byłes biegłym i nie rozumiesz, że skoro jest wyznaczony biegły psychiatra to zmienić go nie można ? Bida jesteś... 😄 

Gość Gość
6 minut temu, Gość gorszy sort napisał:

co to za brednie sa ? czy ktos moglby to przetlumaczyc ten belkot na jezyk polski ?

Nie mógłbyś zająć się własnym życiem a nie tylko Shatyn i Shatyn, no tak trzeba je posiadać .

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować