Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co może być celem i sensiem życia samotnego człowieka?

Polecane posty

Gość gość

Kiedy mam kogoś czuję się o wiele lepiej niż w okresach samotności. A w okresach samotności w zasadzie nic nie daje mi poczucia sensu i celu.

A czy wy, mimo bycia samemu, czujecie sens i cel życia? Jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem. Przede wszystkim stawiam na samorozwój. Inwestuje w swoje pasje i zainteresowania, zaczęłam się dużo dokształcać na różne tematy i sprawia mi to mega przyjemności. Poza tym widuje się ze znajomymi, a także odpoczywam i relaksuje się mentalnie. Jestem zadowolona, bo w moim życiu panuje harmonia i równowaga 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Mizo napisał:

Owszem. Przede wszystkim stawiam na samorozwój. Inwestuje w swoje pasje i zainteresowania, zaczęłam się dużo dokształcać na różne tematy i sprawia mi to mega przyjemności. Poza tym widuje się ze znajomymi, a także odpoczywam i relaksuje się mentalnie. Jestem zadowolona, bo w moim życiu panuje harmonia i równowaga 🙂 

I tej harmonni nie zaburza ci swiadomosc, ze jestes sama a jestes coraz starsza? Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Samo życie. Żaden konkretny człowiek nigdy nie będzie sensem mojej egzystencji. Nigdy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Kiedy mam kogoś czuję się o wiele lepiej niż w okresach samotności. A w okresach samotności w zasadzie nic nie daje mi poczucia sensu i celu.

A czy wy, mimo bycia samemu, czujecie sens i cel życia? Jaki?

A co jest sensem i jaki w tym cel będąc parą, małżeństwem i kesteś cały czas zdradzana? Podziwiam takich ludzi 🙂 w czym ten sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czemu zdradzana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Czemu zdradzana

Bo wiadomo że wszystko się nudzi i każda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafik

Czy dobrze rozumiem? samotny ktoś to taki co jest sierotą, nie ma rodziny ani znajomych/przyjaciół lub żyje jako pustelnik gdzieś w "buszu"?  Żyć samemu (w sensie w związku) a być samotnym to dwie zupełnie różne definicje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno
2 godziny temu, Mizo napisał:

Owszem. Przede wszystkim stawiam na samorozwój. Inwestuje w swoje pasje i zainteresowania, zaczęłam się dużo dokształcać na różne tematy i sprawia mi to mega przyjemności. Poza tym widuje się ze znajomymi, a także odpoczywam i relaksuje się mentalnie. Jestem zadowolona, bo w moim życiu panuje harmonia i równowaga 🙂 

bzdura, szukasz ciągle zajęcia aby nie myśleć o samotności, wiele takich osób ucieka w prace by wypełnić czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harth

nie ma sensu, wtedy celem staje się znalezienie drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk z wyboru ludzi
2 godziny temu, Mizo napisał:

Owszem. Przede wszystkim stawiam na samorozwój. Inwestuje w swoje pasje i zainteresowania, zaczęłam się dużo dokształcać na różne tematy i sprawia mi to mega przyjemności. Poza tym widuje się ze znajomymi, a także odpoczywam i relaksuje się mentalnie. Jestem zadowolona, bo w moim życiu panuje harmonia i równowaga 🙂 

Gorzej jak się tych znajomych nie ma.

Ale w pasje i zainteresowania inwestuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvis
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

A co jest sensem i jaki w tym cel będąc parą, małżeństwem i kesteś cały czas zdradzana? Podziwiam takich ludzi 🙂 w czym ten sens?

Tak wybieraj aby wybrać kogoś z morałami, wiernego i oddanego. Tylko że to działa w obie strony, więc jeśli to wymagasz to też oferuj to samo. Nikogo wina że wybierasz nie wiernych, to twój błąd wyboru. Raz się oparzyłaś i od razu się poddajesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość trudno napisał:

bzdura, szukasz ciągle zajęcia aby nie myśleć o samotności, wiele takich osób ucieka w prace by wypełnić czas

A kim ty jesteś żeby negowac cudze odczucia? To że dla ciebie sensem istnienia jest związek nie znaczy że każdy robi to co ty . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harth

wszystko inne co się robi jest poboczne i prowadzi do celu znalezienia drugiej osoby. chociaż są chyba osoby które poświęciły życie dla jakieś idei (no np. Jarosław Kaczyński, nie żebym go wspierał) i wtedy ich sensem staje się ta idea. np. dla Jarka celem jest rządzenie państwem. jednak dla mnie to jest obce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natura
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Czemu zdradzana

bo wzieła jakiegoś durnia który ją zagadał, a potem inne zagadywał, bo taka jego natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harth

Także odpowiadając na pytanie w temacie, celem może być wszystko zależy to tylko od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Harth napisał:

wszystko inne co się robi jest poboczne i prowadzi do celu znalezienia drugiej osoby. chociaż są chyba osoby które poświęciły życie dla jakieś idei (no np. Jarosław Kaczyński, nie żebym go wspierał) i wtedy ich sensem staje się ta idea. np. dla Jarka celem jest rządzenie państwem. jednak dla mnie to jest obce.

Dla ciebie tak dla innego nie. Nie można mieć zdania innego niż większość bo zaraz za wszelką cenę będą ci wmawiać że to co glosisz to nieprawda. Leczcie się ludzie. Pojmijcie że każdy człowiek jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A kim ty jesteś żeby negowac cudze odczucia? To że dla ciebie sensem istnienia jest związek nie znaczy że każdy robi to co ty . 

Ewidentnie lala jest 1) po 1 niewypale i każdy facet jest teraz be 2) chora psychicznie i boi się facetów 3) zimna bezuczuciowa kłoda 4) wszystko powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafik
4 minuty temu, Gość Harth napisał:

wszystko inne co się robi jest poboczne i prowadzi do celu znalezienia drugiej osoby.

Celem pracy jest zarobek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harth

dobra nie chce się kłócić, to przecież piszę że dla każdego co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość trudno napisał:

Ewidentnie lala jest 1) po 1 niewypale i każdy facet jest teraz be 2) chora psychicznie i boi się facetów 3) zimna bezuczuciowa kłoda 4) wszystko powyżej

Za wysokie mniemanie masz o sobie i swojej płci. To nie te czasy że trzeba bawić się w dom tylko po to żeby mieć chłopa pod dachem. Można srac ma związki i dobrze się z wami bawić. Chory psychicznie jesteś ty nazywając lala kobietę. To że wszystko ma swój kres to sama prawda. Wyjdź ze świata fantazji präwiczku mentalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche rozumu
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Bo wiadomo że wszystko się nudzi i każda.

Jeden się szybko nudzi i potrzebuje zmiany a inny się nie nudzi nigdy. Kwestia charakteru i dojrzałości. Kobiety podrywają z reguły ziomki szukający przygód, potem się nimi nudzą i do widzenia. Kobiety powinny podrywać facetów i wybierać takich którzy nie potrzebują ciągłej adrenaliny tylko potrafią żyć w rutynie, bo życie to powtarzająca się rutyna w 90%. Facet który się łatwo nie nudzi nie musi podrywać ciągle nowych lasek. Błąd techniczny to fakt że kobiety nie wybierają sobie facetów, jedynie odrzucają lub akceptują tych którzy do nich podbiją. Czyli jak podbijają sami badboye to tylko z takich ma wybór, a potem płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Za wysokie mniemanie masz o sobie i swojej płci. To nie te czasy że trzeba bawić się w dom tylko po to żeby mieć chłopa pod dachem. Można srac ma związki i dobrze się z wami bawić. Chory psychicznie jesteś ty nazywając lala kobietę. To że wszystko ma swój kres to sama prawda. Wyjdź ze świata fantazji präwiczku mentalny.

to dalej dawaj doopy po kiblach głupia cípo, zobaczysz co z tego wyjdzie, nic dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość trudno napisał:

to dalej dawaj doopy po kiblach głupia cípo, zobaczysz co z tego wyjdzie, nic dobrego

Za tępy jesteś by zrozumieć to o czym piszę. Dla ciebie każda która myśli inaczej to dupodaja z kibla. Chyba twoja stara. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Kiedy mam kogoś czuję się o wiele lepiej niż w okresach samotności. A w okresach samotności w zasadzie nic nie daje mi poczucia sensu i celu.

A czy wy, mimo bycia samemu, czujecie sens i cel życia? Jaki?

A jak z praca? Masz siły by pracować? Bo ja juz nie...tez jestem samotna i nigdy miłości nie doswiadczylam. Ledwo żyje i nie mam na nic siły 😞.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moim sensem życia były podróże, niestety po Polsce, bo boję się wyjeżdżać sama za granicę, ale kiedy zaczęłam o tym pisać w necie i pokazywać zdjęcia z miejsc w których byłam, pomówiono mnie że jeżdżę żeby popełniać jakieś przestepstwa typu porwania, morderstwa itd. (nie wszysko mi przechodzi przez gardło albo klawiaturę). Ponieważ nic takiego nie mam na sumieniu, zamknełam się w domu, w dni wolne nie wychodzę i planuję samobójstwo. 

W Polsce samotna kobieta nie ma prawa bytu, bo jesli jest choc odrobinę aktywna, zostanie oskrazona o wszystkie zbrodnie popełniane przez grube ryby, członków służb, KO itd., aż zostanie zastraszona na amen. A jak popełni samobójstwo to będą się cieszyli, że ją do tego doprowadzili. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moim sensem życia były podróże, niestety po Polsce, bo boję się wyjeżdżać sama za granicę, ale kiedy zaczęłam o tym pisać w necie i pokazywać zdjęcia z miejsc w których byłam, pomówiono mnie że jeżdżę żeby popełniać jakieś przestepstwa typu porwania, mor.derstwa itd. (nie wszysko mi przechodzi przez gardło albo klawiaturę). Ponieważ nic takiego nie mam na sumieniu, zamknełam się w domu, w dni wolne nie wychodzę i planuję samo.bójstwo. 

W Polsce samotna kobieta nie ma prawa bytu, bo jesli jest choc odrobinę aktywna, zostanie oskrazona o wszystkie zbrodnie popełniane przez grube ryby, członków służb, KO itd., aż zostanie zastraszona na amen. A jak popełni samo.bójstwo to będą się cieszyli, że ją do tego doprowadzili. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregrege

bo zycie ma sens tylko wtedy kiedy mamy dla kogos zyc, kiedy jestesmy w zwiazku, kiedy kochamy i czujemy sie kochani, kiedy mamy seks i wsparcie

w moomencie kiedy zyjemy w samotnosci to jest jedna wielka tragedia, dlatego moje zycie to dno, bo ja praktycznie cale zycie jestem samotny i powoli zaczynam myslec o samobojstwie, bo co mi po takim zyciu?  pracuje, wracam do pustego pokoju, nudze sie, zalamuje, pije z nudów, potem znowu praca i w kółko od lat TO SAMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×