Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autor

Brak odwagi by sięgnąć po swoje szczęście

Polecane posty

Gość Autor

Czy są mężczyźni którzy tęsknią za kobieta z która nie mogą być 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda

Zapewne każdy tutaj quasimodo, któremu się uroilo, ze wystarczy ze będzie nieco ładniejszy od diabła i sie zabujal w wyglądzie miss piękności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Autor napisał:

Czy są mężczyźni którzy tęsknią za kobieta z która nie mogą być 

Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu

Faceci nie przezywają tak niespełnionej miłości , nie tęsknią , wychodzą z założenia ze jak nie ta to będzie inna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
3 minuty temu, Gość Gosciu napisał:

Faceci nie przezywają tak niespełnionej miłości , nie tęsknią , wychodzą z założenia ze jak nie ta to będzie inna 

Gorzej jak sie inna nie pojawia albo nie znajduje sie fajniejsza od poprzedniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe

Są,czasem tak w życiu bywa,że tęskni się za kimś z kim nigdy się nie będzie,wszystkiego w życiu mieć nie można,prawda? 😞 Tak,ale są tacy faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos
7 minut temu, Gość Ona napisał:

Gorzej jak sie inna nie pojawia albo nie znajduje sie fajniejsza od poprzedniej

Zależy jak na to spojrzysz. Dla kobiet liczy si€ co innego niż dla mężczyzn. Ja wiem, że Ty jesteś fajniejsza, lepsza pod każdym względem 😛

miłego dnia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo mężczyzna nie "zako...e się" w jednej kobiecie, dla nich potencjalną partnerką może być każda, która jest w ich mniemaniu atrakcyjna seksualnie. Poza tym jeśli nie posiedli kobiety, to za czym mają tęsknić? Myślisz, że im zależy na Twoim charakterze, osobowości, duchowości? Nawet się nie łudź. Wystarczy, że nie będziesz od nich mądrzejsza i nie będziesz się czepiać o "głupoty". Facet może tęsknić co najwyżej za tym, co kobieta może mu dać, czyli krótko mówiąc za c...pką. I to też tylko wówczas, gdy nie będzie miał zastępstwa w postaci innej kandydatki. Jak na horyzoncie pojawi się następna kochanka, to już z miejsca jest dla mężczyzny atrakcyjniejsza, bo jest "świeża" i mu się nie opatrzyła. Tak to mniej więcej wygląda, faceci patrzą na kobiety przedmiotowo i nie widzą w nas ludzi, w pierwszej kolejności zawsze ocenią nas przez pryzmat swojej fujary... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Mizo napisał:

Nie, bo mężczyzna nie "zako...e się" w jednej kobiecie, dla nich potencjalną partnerką może być każda, która jest w ich mniemaniu atrakcyjna seksualnie. Poza tym jeśli nie posiedli kobiety, to za czym mają tęsknić? Myślisz, że im zależy na Twoim charakterze, osobowości, duchowości? Nawet się nie łudź. Wystarczy, że nie będziesz od nich mądrzejsza i nie będziesz się czepiać o "głupoty". Facet może tęsknić co najwyżej za tym, co kobieta może mu dać, czyli krótko mówiąc za c...pką. I to też tylko wówczas, gdy nie będzie miał zastępstwa w postaci innej kandydatki. Jak na horyzoncie pojawi się następna kochanka, to już z miejsca jest dla mężczyzny atrakcyjniejsza, bo jest "świeża" i mu się nie opatrzyła. Tak to mniej więcej wygląda, faceci patrzą na kobiety przedmiotowo i nie widzą w nas ludzi, w pierwszej kolejności zawsze ocenią nas przez pryzmat swojej fujary... 

🤣 a już myślałem, że ci ktoś zdjął simlocka z cipki, ale ty jesteś dalej sobą 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
2 minuty temu, Mizo napisał:

Nie, bo mężczyzna nie "zako...e się" w jednej kobiecie, dla nich potencjalną partnerką może być każda, która jest w ich mniemaniu atrakcyjna seksualnie. Poza tym jeśli nie posiedli kobiety, to za czym mają tęsknić? Myślisz, że im zależy na Twoim charakterze, osobowości, duchowości? Nawet się nie łudź. Wystarczy, że nie będziesz od nich mądrzejsza i nie będziesz się czepiać o "głupoty". Facet może tęsknić co najwyżej za tym, co kobieta może mu dać, czyli krótko mówiąc za c...pką. I to też tylko wówczas, gdy nie będzie miał zastępstwa w postaci innej kandydatki. Jak na horyzoncie pojawi się następna kochanka, to już z miejsca jest dla mężczyzny atrakcyjniejsza, bo jest "świeża" i mu się nie opatrzyła. Tak to mniej więcej wygląda, faceci patrzą na kobiety przedmiotowo i nie widzą w nas ludzi, w pierwszej kolejności zawsze ocenią nas przez pryzmat swojej fujary... 

Bzdety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Jestem facetem i cholernie tęsknie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gggg

Szukam kontaktu jak ... i nie mogę jej zapomnieć , nic mniejszy nami nie było 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

🤣 a już myślałem, że ci ktoś zdjął simlocka z cipki, ale ty jesteś dalej sobą 😂

Wszystko po staremu  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość vvv napisał:

Bzdety.

Jakieś argumenty negujące tę tezę...? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghost
2 minuty temu, Mizo napisał:

Jakieś argumenty negujące tę tezę...? 

Wystarczy, jeden argument...JA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???
3 minuty temu, Gość Ghost napisał:

Wystarczy, jeden argument...JA 

Tęsknisz za kobieta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghost

tak,za kobietą,przyjacielem,dawne czasy  😞 tęsknię,choć wiem,że mi nie wolno,to grzech?Tęsknić za kimś,będąc ciągle z kimś kogo się kocha?I za kogo można by życie oddać,więc tęsknię,nielegalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
10 minut temu, Mizo napisał:

Jakieś argumenty negujące tę tezę...? 

No takie, że nam zależy na charakterze bardziej niż na wyglądzie. Nie szukamy zastępstwa, bo kochamy tylko jedną. Widzimy w was ludzi i nie patrzymy przedmiotowo.

To wy nie potraficie związać się z facetem, który nie jest przystojny, wręcz gardzicie takimi i nie akceptujecie ich nawet jako kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna
3 minuty temu, Gość Ghost napisał:

tak,za kobietą,przyjacielem,dawne czasy  😞 tęsknię,choć wiem,że mi nie wolno,to grzech?Tęsknić za kimś,będąc ciągle z kimś kogo się kocha?I za kogo można by życie oddać,więc tęsknię,nielegalnie...

czemu nielegalnie? nie możecie być razem? kim ona dla Ciebie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghost

Jest wspomnieniem,dawnych chwil,miłym,niczym nie związanym z erotyką,czystą miłością i przyjaźnią,wspomnieniem dotyku rąk,warg,zapachem włosów,wspólnych spacerów nad rzeką i chwil w milczeniu na świetlicy,wspomnieniem....nie możemy być razem i nigdy nie mogliśmy,nasze drogi się rozeszły,cóż,życie!Tak bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna
1 minutę temu, Gość Ghost napisał:

Jest wspomnieniem,dawnych chwil,miłym,niczym nie związanym z erotyką,czystą miłością i przyjaźnią,wspomnieniem dotyku rąk,warg,zapachem włosów,wspólnych spacerów nad rzeką i chwil w milczeniu na świetlicy,wspomnieniem....nie możemy być razem i nigdy nie mogliśmy,nasze drogi się rozeszły,cóż,życie!Tak bywa...

ale nie rozumiem czemu nie możecie być razem co was dzieli? długo się znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
3 minuty temu, Gość Ghost napisał:

Jest wspomnieniem,dawnych chwil,miłym,niczym nie związanym z erotyką,czystą miłością i przyjaźnią,wspomnieniem dotyku rąk,warg,zapachem włosów,wspólnych spacerów nad rzeką i chwil w milczeniu na świetlicy,wspomnieniem....nie możemy być razem i nigdy nie mogliśmy,nasze drogi się rozeszły,cóż,życie!Tak bywa...

Jest wspomnieniem czy Twoja miłością ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghost

Już wspomnieniem,kiedyś miłością,nie możemy bo...to proste,mamy swoje rodziny,dzieci,swoje sprawy,pracę,mieszkamy daleko od siebie,nie mamy kontaktu...pozostały piękne wspomnienia i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna
1 minutę temu, Gość Ghost napisał:

Już wspomnieniem,kiedyś miłością,nie możemy bo...to proste,mamy swoje rodziny,dzieci,swoje sprawy,pracę,mieszkamy daleko od siebie,nie mamy kontaktu...pozostały piękne wspomnienia i tyle

poznałeś ją tutaj, nie wiem czy to nie ja.. powiedz tylko jaki ma kolor włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghost

nie tutaj,kiedyś,w czasie wakacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna
1 minutę temu, Gość Ghost napisał:

nie tutaj,kiedyś,w czasie wakacji...

tak bardzo ją kochasz? bardziej niż żonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghost

Czy ja wiem,czy to miłość jeszcze...raczej sentyment,chyba,gdybym bardziej ją kochał od żony,byłbym teraz z nią,niestety pamięci nie zresetuję i ciągle pamiętam,nie bądź smutna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość smutna napisał:

tak bardzo ją kochasz? bardziej niż żonę?

Przecież to schorowana dusza, nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna
1 minutę temu, Gość Ghost napisał:

Czy ja wiem,czy to miłość jeszcze...raczej sentyment,chyba,gdybym bardziej ją kochał od żony,byłbym teraz z nią,niestety pamięci nie zresetuję i ciągle pamiętam,nie bądź smutna....

Smutna jestem, bo takie jest życie. Czy warto wracać do takich wspomnień? Nie sądzisz, że one mieszają w głowie? Znaliście się w świecie realnym więc to znaczy dużo więcej niż w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghost

Warto czy nie warto...wracam,lubię wracać tam gdzie byłem .... jest taka piosenka 🙂 wspomnienia,jeśli są miłe,piękne,dlaczego ich nie przywołać,czasem?Nikogo tym nie krzywdzę,może samego siebie,moja zona także czasem na pewno pomyśli o kimś z przeszłości,przyjacielu,ukochanym piosenkarzu 🙂 dawnej miłości,czy mam być o to zazdrosny,mogę mieć za to do niej żal,pretensje?Zaufanie to klucz do wszystkiego,nie bądź smutna,mówię ci,życie jest i tak zbyt krótkie i zawiłe by tracić cenne chwile na smutki i troski,uśmiechnij się,wyjdź na spacer,siłownię,fitnes, do klubu,kina,parku,zobacz jaki świat jest fajny i kolorowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×