Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autor

Brak odwagi by sięgnąć po swoje szczęście

Polecane posty

Gość gosć
5 minut temu, Gość Kobitka napisał:

Ja myśle , ze to jaka ściema. Wątpię żeby faceci lokowali swoje uczucia wiedząc ze nic nie będą mieli z takiej relacji , faceci są wygodni , nie wydaje mi się żeby byli w stanie tak się zakochać w mężatce 

są tacy którzy lubią niedostępne, ale to nie miłość, tylko zboczenie. Normalny człowiek nie zaprząta sobie głowy kobietą której nie może posiąść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobitka
1 minutę temu, Gość Autor napisał:

Nad sercem nie mam kontroli ale nad rozumem tak , nie kontaktuje się z Ta kobieta ale nie zmienia to faktu , ze codziennie myśle i tęsknie a nie mam już 20 lat

Czy są tutaj faceci , którzy jak autor przeżyli coś takiego. Ja myśle , ze to jakaś prowokacja , ze facet świadomie nie zakocha się w mężatce bo i po co ? Co z tego będzie miał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba nigdy nie byliście tak naprawdę zakochani miłości się nie planuje ona sama przychodzi Itaka prawdziwa bardzo rzadko więc jak już się zdarzy to trzeba bardzo dbać o to szczęście 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Kobitka napisał:

Czy są tutaj faceci , którzy jak autor przeżyli coś takiego. Ja myśle , ze to jakaś prowokacja , ze facet świadomie nie zakocha się w mężatce bo i po co ? Co z tego będzie miał 

Seks za darmo,nie znasz moralności mezatek??brak u niektorych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Kobitka napisał:

Czy są tutaj faceci , którzy jak autor przeżyli coś takiego. Ja myśle , ze to jakaś prowokacja , ze facet świadomie nie zakocha się w mężatce bo i po co ? Co z tego będzie miał 

Biedna kobitka jesteś z takim myśleniem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobitka
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Chyba nigdy nie byliście tak naprawdę zakochani miłości się nie planuje ona sama przychodzi Itaka prawdziwa bardzo rzadko więc jak już się zdarzy to trzeba bardzo dbać o to szczęście 

O szczęście z mężatką, po to mamy rozum żeby z niego korzystać . Facet sam sobie winny skoro nie potrafi panować nad swoim uczuciem , nie zauważył ze się zako...e , powinien wycofać się jak był czas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobitka
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Biedna kobitka jesteś z takim myśleniem 

Autor nie kocha tej kobiety , chodzi mu tylko o sex, pewnie po fakcie już by mu szybko przeszła miłość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor
7 minut temu, Gość Kobitka napisał:

Autor nie kocha tej kobiety , chodzi mu tylko o sex, pewnie po fakcie już by mu szybko przeszła miłość 

Nie musiałbym mieć z nią sexu, byle bym miał ja przy sobie. Kobieto faceci tez maja uczucia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobitka

Jakoś mało tu panów, skłonnych do takich uczuć 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

może to nie miłość tylko zauroczenie lub zakazany owoc który kusi bo  niedostępny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Temat powinien się nazywać brak głupoty a nie odwagi. Przecież tu nie brak odwagi tylko rodzina stoi na przeszkodzie.

autor jest żałosny stękając o kobiecie która ma dzieci i męża 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor

Nie jestem jedynym facetem w takiej sytuacji , nie mam kontroli nad uczuciami , wiem ze nie powinienem ale nie będę się oszukiwał ze nic nie czuje i ze mi to zwisa i powiewa . Wiem ze ma rodzine ze ich nie zostawi, bo męża tez ma dobrego dba o rodzine. I co z tego jak mnie szlak trafia , ze on ma ja codziennie a ja nie mogę nawet na chwile jej mieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestem kobieta która wie ze ktoś od wielu wielu lat za nią tęskni. Co mi to daje ? Ano to ze wiem ze ktoś bardzo mnie , w tym parszywym świecie lubi , to dużo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jestem kobieta która wie ze ktoś od wielu wielu lat za nią tęskni. Co mi to daje ? Ano to ze wiem ze ktoś bardzo mnie , w tym parszywym świecie lubi , to dużo. 

Czy on wyznał Ci uczucie , czy zrobił ten pierwszy krok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Autor napisał:

Czy on wyznał Ci uczucie , czy zrobił ten pierwszy krok ?

Dawnej dzieje, nawet nie pamietam czy wyznania jakieś były .. na pewno mocno mieliśmy się ku sobie i nagle wszystko prysło jak bańka mydlana ,, Tęsknimy do dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka

Niech Panowie się wypowiedzą co oni zrobili albo co by zrobili na miejscu Autora. Bo co kobietki sądzą to już wiemy Pan Autor beee i do du..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek

Wszystkie kobitki takie mądre i poukładane , a pewnie połowa wzdycha do żonatych facetów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Franek napisał:

Wszystkie kobitki takie mądre i poukładane , a pewnie połowa wzdycha do żonatych facetów 

A ja myślę że te kobitki są samotne i zazdroszczą że ich nikt a tamte dwóch kocha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A ja myślę że te kobitki są samotne i zazdroszczą że ich nikt a tamte dwóch kocha 

A ja z ironią myślę, że wy wszyscy tacy święci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka

Piszcie faceci czy wy tez tak kochacie kobiety z którymi nie możecie być 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo dajesz jak ...
6 godzin temu, Mizo napisał:

Nie, bo mężczyzna nie "zako...e się" w jednej kobiecie, dla nich potencjalną partnerką może być każda, która jest w ich mniemaniu atrakcyjna seksualnie. Poza tym jeśli nie posiedli kobiety, to za czym mają tęsknić? Myślisz, że im zależy na Twoim charakterze, osobowości, duchowości? Nawet się nie łudź. Wystarczy, że nie będziesz od nich mądrzejsza i nie będziesz się czepiać o "głupoty". Facet może tęsknić co najwyżej za tym, co kobieta może mu dać, czyli krótko mówiąc za c...pką. I to też tylko wówczas, gdy nie będzie miał zastępstwa w postaci innej kandydatki. Jak na horyzoncie pojawi się następna kochanka, to już z miejsca jest dla mężczyzny atrakcyjniejsza, bo jest "świeża" i mu się nie opatrzyła. Tak to mniej więcej wygląda, faceci patrzą na kobiety przedmiotowo i nie widzą w nas ludzi, w pierwszej kolejności zawsze ocenią nas przez pryzmat swojej fujary... 

Bzdury pleciesz szmato. To ze dajesz wszystkim i maja cie za przedmiot. ..Dawaj dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

18 minut temu, Gość Bo dajesz jak ... napisał:

Bzdury pleciesz szmato. To ze dajesz wszystkim i maja cie za przedmiot. ..Dawaj dalej. 

A Ty dalej pokazuj, jaki z Ciebie polski "dżentelmen". I potem taki podchodzi do kobiet i zgrywa kulturalnego czarusia... Uwielbiam tę obłudę :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Mizo napisał:

 

A Ty dalej pokazuj, jaki z Ciebie polski "dżentelmen". I potem taki podchodzi do kobiet i zgrywa kulturalnego czarusia... Uwielbiam tę obłudę 🙂

Napisz prawdę tym knurom to zostaniesz ... z marszu 🤣 typowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Autor napisał:

Nie jestem jedynym facetem w takiej sytuacji , nie mam kontroli nad uczuciami , wiem ze nie powinienem ale nie będę się oszukiwał ze nic nie czuje i ze mi to zwisa i powiewa . Wiem ze ma rodzine ze ich nie zostawi, bo męża tez ma dobrego dba o rodzine. I co z tego jak mnie szlak trafia , ze on ma ja codziennie a ja nie mogę nawet na chwile jej mieć 

Mam podobną sytuację...Ciągnie nas do siebie strasznie,mam wrażenie iż mimo braku kontaktu wyczuwamy się telepatycznie to jest niesamowite...Mam dzieci i męża z którym jestem na ostatnim wirażu,którego pewnie nie długo zostawię z powodów bardzo mi osobistych...To uczucie Jest tak silne nie mogę tego powstrzymać...Tak bym chciała się w niego wtulić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mam podobną sytuację...Ciągnie nas do siebie strasznie,mam wrażenie iż mimo braku kontaktu wyczuwamy się telepatycznie to jest niesamowite...Mam dzieci i męża z którym jestem na ostatnim wirażu,którego pewnie nie długo zostawię z powodów bardzo mi osobistych...To uczucie Jest tak silne nie mogę tego powstrzymać...Tak bym chciała się w niego wtulić:(

A czy on jest wolny ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A czy on jest wolny ? 

Obrączki nie miał a czy wolny chyba tak;)My się nie znamy osobiście mieliśmy krótkotrwały kontakt ale ściągał mnie często wzrokiem no i popłynęłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Czy ten mężczyzna dąży do kontaktu z Tobą , wiedząc ze jesteś mężatka ? Czy daje Ci jakieś znaki czy robi cokolwiek co by świadczyło ze coś do ciebie czuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Raczej nie dąży specjalnie jest nieśmiały ale są takie małe sygnały bardziej przez internet ale nie będę o tym pisać...Co do uczuć to tak mi intuicja podpowiada a ona raczej mnie nie zawodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mam podobną sytuację...Ciągnie nas do siebie strasznie,mam wrażenie iż mimo braku kontaktu wyczuwamy się telepatycznie to jest niesamowite...Mam dzieci i męża z którym jestem na ostatnim wirażu,którego pewnie nie długo zostawię z powodów bardzo mi osobistych...To uczucie Jest tak silne nie mogę tego powstrzymać...Tak bym chciała się w niego wtulić:(

Facet spojrzał a ta już mokro ..bez komentarza a dopisała sobie wielką miłość..hahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oby skorzystał i kopnął..chętne zajęte i mężatki wstyd szma ...ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×