Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kiss

Za miesiąc kończy mi się wolność

Polecane posty

Gość Kiss

Odtąd być może mieszkanie z tym facetem do końca życia 🤔

Gość Gość
2 minuty temu, akimuszki napisał:

dobrze będzie.

Jak umi dobrze sprzątać, gotować i sie bzykać - to może tak. A jak nie, to racze4j nie...

Gość Kiss

Jak tak o tym pomyślę, masakra :) 

Planowanie obiadków. Koniec z wychodzeniem na spacer o północy. 

Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Kiss napisał:

Jak tak o tym pomyślę, masakra 🙂

A czemu miałabyś musieć zacząć gotować i planować obiady, albo dlaczego miałabyś przestać chodzić na spacery o północy? Związek to nie więzienie. 

Gość hahaha
1 minutę temu, Gość Kiss napisał:

Jak tak o tym pomyślę, masakra 🙂

nie raz zobaczysz osrany kibel i mocz na desce klozetowej, albo wyobraź sobie widok osranych gaci w koszu na bielizne, czasami będzie srał przy otwartych drzwiach i jednocześnie oglądać telewizje, pierdzieć będzie po obiedzie i dłubać w nosie, a rano będzie cie budził i jęczał o loda. 

Gość Gosc

Jesteś kolejną Panną, której odwala miesiąc przed ślubem? Weź się ogarnij, bo za dużo ostatnio takich. Później wszystkie płaczą w poduszkę, że były głupie. Nie zastanwiaj się na pierdołami reszta sama się ułoży. 

Gość Gość
2 minuty temu, Gość hahaha napisał:

nie raz zobaczysz osrany kibel i mocz na desce klozetowej, albo wyobraź sobie widok osranych gaci w koszu na bielizne, czasami będzie srał przy otwartych drzwiach i jednocześnie oglądać telewizje, pierdzieć będzie po obiedzie i dłubać w nosie, a rano będzie cie budził i jęczał o loda. 

Współczuję męża. 

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A czemu miałabyś musieć zacząć gotować i planować obiady, albo dlaczego miałabyś przestać chodzić na spacery o północy?

Bo jak będzie sie po nocach szlajać, a w dzień opier/dalać - to ją chłop pogoni w skarpetkach do mamusi nazad.

3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Związek to nie więzienie. 

Ale związek to obowiązek!!!

Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Bo jak będzie sie po nocach szlajać, a w dzień opier/dalać - to ją chłop pogoni w skarpetkach do mamusi nazad.

Ale związek to obowiązek!!!

No to ja mam w takim razie super związek, bo spacer o północy nawet w samotności nie byłby postrzegany jako szlajanie się a niezaplanowanie obiadu nie jest odpierdlaniem się w dzień, bo mam też mnóstwo innych obowiązków na głowie, a posiłki to jedne z mniejszych zmartwień. Jak sobie poscielisz tak się wyspisz. Wybrałaś bycie kura domowa i szybkie zamazpojscie za byle kogo to spoko, ale ważne żeby pamiętać że nie musi tak być 🙂

Gość Kiss

Nie, ja jeszcze za mąż nie wychodzę. Tylko facet wprowadza się do mnie :) A co do obiadów, to ja się często w ostatniej chwili decydowałam, albo nie jadłam, albo wychodziłam. A teraz obiad będzie na 2 osoby, trzeba będzie planować. No i jak mnie weźmie na spacer w nocy, to chłopa obudzę i żal mi będzie...😅 

Przyzwyczailam się do mieszkania sama.

Gość Kiss

No nie, nie będę kurą domową, mój chłopak tez gotuje :)

Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

No to ja mam w takim razie super związek, bo spacer o północy nawet w samotności nie byłby postrzegany jako szlajanie się a niezaplanowanie obiadu nie jest odpierdlaniem się w dzień, bo mam też mnóstwo innych obowiązków na głowie, a posiłki to jedne z mniejszych zmartwień. Jak sobie poscielisz tak się wyspisz. Wybrałaś bycie kura domowa i szybkie zamazpojscie za byle kogo to spoko, ale ważne żeby pamiętać że nie musi tak być 🙂

BRAWO! Jedna normalna osoba.

U nas, nie ma żadnych chorych ograniczeń. Moja wsiada na rower o 2 nad ranem i idzie pojeździć jak ma ochotę. Nie wnikam w to, co najwyżej się trochę martwię (kupiłem jej gaz) ale jest wolnym człowiekiem. Jak mamy ochotę cały dzień się obijać, to po prostu to robimy i nic nikomu do tego. Przecież wiem, że nie zrobi czegoś dzisiaj, to zrobi jutro. Obiady? Sorry ja gotuje, bo to uwielbiam ona ma dwie lewe rece do kuchni 😛 Każde ma niby swoich znajomych ale nie uciekamy z domu do nich tylko spędzamy czas razem, bo po co mam wychodzić sam z kumplami skoro moja najlepsza przyjaciółka zostaje w domu? bez sensu. 

Nie trwajcie w niczym w czym nie jesteście szczęśliwi. 

Gość SZCZĘŚLIWA
11 minut temu, Gość hahaha napisał:

<3 Dziękuję. Jestem TAKA SZCZĘŚLIWA że tego nie doświadczam. Kocham być singieką

Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Kiss napisał:

Nie, ja jeszcze za mąż nie wychodzę. Tylko facet wprowadza się do mnie 🙂 A co do obiadów, to ja się często w ostatniej chwili decydowałam, albo nie jadłam, albo wychodziłam. A teraz obiad będzie na 2 osoby, trzeba będzie planować. No i jak mnie weźmie na spacer w nocy, to chłopa obudzę i żal mi będzie...😅 

Mieszkanie z kimś nie musi być na całe życie. Sprawdzisz, czy wam to wychodzi, czy nie. Jeśli nie, to się wyprowadzi i tyle. 

Gość SZCZĘŚLIWA
5 minut temu, Gość Kiss napisał:

Nie, ja jeszcze za mąż nie wychodzę. Tylko facet wprowadza się do mnie :) A co do obiadów, to ja się często w ostatniej chwili decydowałam, albo nie jadłam, albo wychodziłam. A teraz obiad będzie na 2 osoby, trzeba będzie planować. No i jak mnie weźmie na spacer w nocy, to chłopa obudzę i żal mi będzie...😅 

to chcesz z nim dzielić łózko?! a fe!!!! nie daj sie! tylko spanie oddzielnie, tylko!

Gość Kiss

Hehe, nie umiecie czytać ze zrozumieniem? Związek mnie nie ogranicza. To ja będę się trochę ograniczać dla dobra drugiej osoby. A nie przyzwyczajona jestem. Przyzwyczaiłam się do wygody. A kiedy mieszkasz z drugą osobą o odmiennym trybie życia czy zainteresowaniach, czasem trzeba coś zmienić, by wzajemnie sobie nie przeszkadzać.

Mój chłopak nigdy mi niczego nie zabronił 😁

Gość Kiss
3 minuty temu, Gość SZCZĘŚLIWA napisał:

to chcesz z nim dzielić łózko?! a fe!!!! nie daj sie! tylko spanie oddzielnie, tylko!

Ale ja lubię z nim spać. Jest taki cieplutki, idealny na chłodne jesienne i zimowe wieczory 🙂 i ma ładny tyłek, mizianie go po tyłku mnie uspokaja 🤔😄

Gość Kiss

Aaaa i najgorsze: muszę zrobić miejsce w szafie, bo mam za dużo rupieci!

Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Kiss napisał:

Hehe, nie umiecie czytać ze zrozumieniem? Związek mnie nie ogranicza. To ja będę się trochę ograniczać dla dobra drugiej osoby. A nie przyzwyczajona jestem. Przyzwyczaiłam się do wygody. A kiedy mieszkasz z drugą osobą o odmiennym trybie życia czy zainteresowaniach, czasem trzeba coś zmienić, by wzajemnie sobie nie przeszkadzać.

Mój chłopak nigdy mi niczego nie zabronił 😁

Tak samo jak Ty musisz zrozumieć go, tak samo on Ciebie. Nic się przecież nie stanie jak się facet przebudzi na 5 minut jak wstaniesz z łóżka w nocy, by pójść na spacer. Rzeczy, które wcześniej wymieniałaś akurat nie wchodzą w zestaw tych, które na 100% musisz zmienić. Wszystko jest kwestią dogadania. Może spróbuj niczego nie zmieniać co? Może okaże się, że to jak funkcjonujesz mu odpowiada. 

Gość Gosc

Z innej beczki Ci coś powiem. Ja nie chciałbym zamieszkać z kobieta, która ma tyle wątpliwości. 

Gość Kiss

Z innej beczki Ci coś powiem. Ja nie chciałbym zamieszkać z kobieta, która ma tyle wątpliwości. 

Spoko, ja też bym nie chciała mieszkać z człowiekiem, który nie odróżnia wątpliwości od lekkiego strachu przed zmianą. Tak jakoś nigdy nie jarały mnie jełopy 😀 

Nie mam żadnej wątpliwości, że warto spróbować.

Gość Gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Może okaże się, że to jak funkcjonujesz mu odpowiada. 

Pewnie że mu odpowiada - darmowa dopa, darmowa chata, damowe mizianie po dopie... Jeszcze by mu miało nie odpowiadać.

Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Kiss napisał:

Spoko, ja też bym nie chciała mieszkać z człowiekiem, który nie odróżnia wątpliwości od lekkiego strachu przed zmianą. Tak jakoś nigdy nie jarały mnie jełopy 😀 

Zobaczysz, wszystko się ułoży. Nie pociesze ale ja z moim docieralam się przez ponad rok w kwestii porządków, obiadów itp. Teraz już leci nam 5 rok, mimo że mieszkamy w kawalerce to żadne z nas nie odczuwa żadnych ograniczeń ani nie ma konfliktów. Pewne sprawy po prostu trzeba obgadać na samym początku i będzie gitara 🙂

Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Kiss napisał:

eee.... nie wiedziałem, że mam do czynienia z takim burakiem. Temat o nazwie " za miesiąc kończy mi się wolność" - lekki strach? nie żartuj.

Tyle w temacie, bo masz poziom z bramy dziewczynko. 

Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pewnie że mu odpowiada - darmowa dopa, darmowa chata, damowe mizianie po dopie... Jeszcze by mu miało nie odpowiadać.

Nie rozumiem, a to ma jakąś stawkę za to pobierać? Czy też może tradycyjnie uważasz, że ta stawka jest ślub i dziecko, wtedy już można to robić za darmo? 

Gość Gość

Nie rozumiem, a to ma jakąś stawkę za to pobierać?

Jak chce żeby mu sie przestało podobać.... to tak.

Ale jak chce żeby mu się nadal podobało - to ma być za darmo.

Gość Gość

No i ma być lodzik z rana....

...co wyście z siebie dziewuchy zrobiły? Nawet tanią ... nie można was nazwać, bo wy przecież jesteście darmowe!!!

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować