Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podobno takie zachowanie nie jest w Polsce tolerowane?

Polecane posty

Gość gość

No to ciekawe, bo moja dziewczyna jakoś nie miała problemów czy nieprzyjemności. Co więcej kilka osób, gdzieś tak na oko w naszym wieku (23-26 lat) wyraziło wręcz zachwyt nad jej otwartością seksualną i zachwyt, że postrzeganie przez Polaków takiego zachowania ulega odwilży. A miejsce akcji to alejki jednego z osiedli w Warszawie.

zapodaj kropka net/images/01bae7c3e1b2e.jpg

zapodaj kropka net/images/d2b6ccc49c99f.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

No to ciekawe, bo moja dziewczyna jakoś nie miała problemów czy nieprzyjemności. Co więcej kilka osób, gdzieś tak na oko w naszym wieku (23-26 lat) wyraziło wręcz zachwyt nad jej otwartością seksualną i zachwyt, że postrzeganie przez Polaków takiego zachowania ulega odwilży. A miejsce akcji to alejki jednego z osiedli w Warszawie.

zapodaj kropka net/images/01bae7c3e1b2e.jpg

zapodaj kropka net/images/d2b6ccc49c99f.jpg

Nie jest tolerowane bo nasz kraj jest stricte kościelny a mochery udają święte i to próbują wpajać do głów dzieciom, wnukom itd. Nawet nasze prawo przewiduje konsekwencje za takie obnażanie się w miejscu publicznym. Ja to akceptuje i sama czasem tak robiłam, mój kolega np. po parku koło nas biegał nago, a ja z moim chłopakiem kiedyś na ławce się kochaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
2 godziny temu, Gość gość napisał:

No to ciekawe, bo moja dziewczyna jakoś nie miała problemów czy nieprzyjemności. Co więcej kilka osób, gdzieś tak na oko w naszym wieku (23-26 lat) wyraziło wręcz zachwyt nad jej otwartością seksualną i zachwyt, że postrzeganie przez Polaków takiego zachowania ulega odwilży. A miejsce akcji to alejki jednego z osiedli w Warszawie.

zapodaj kropka net/images/01bae7c3e1b2e.jpg

zapodaj kropka net/images/d2b6ccc49c99f.jpg

Nie jest tolerowane bo nasz kraj jest bardzo kościelny a babcie i dziadki udają święte i ta świętość próbują wpajać do głów dzieciom, wnukom itd. Nawet nasze prawo przewiduje konsekwencje za takie rzeczy się w miejscu publicznym, a to jest chore. Ja to akceptuje i sama czasem tak robiłam, mój kolega np. po parku koło nas biegał nago, a ja z moim chłopakiem kiedyś na ławce się kochaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Nie jest tolerowane bo nasz kraj jest bardzo nawiedzony a babcie i dziadki udają święte i ta świętość próbują wpajać do głów dzieciom, wnukom itd. Nawet nasze prawo przewiduje konsekwencje za takie rzeczy się w miejscu publicznym, a to jest chore. Ja to akceptuje i sama czasem tak robiłam, mój kolega np. po parku koło nas biegał nago, a ja z moim chłopakiem kiedyś na ławce się kochaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

ahh ta moderacja i blokowanie a potem dodanie 5 razy tego samego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A napisz mi w którym kraju jest to tolerowane i nie karane chociażby grzywną. Jestem bardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×