Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mandu9000

Czy jeśli nie mamy modemu, to połącze się do Darmowego Orange Wifi?

Polecane posty

Chodzi o to, że teraz jestem na wakacjach, znalazłem sieć o nazwie: "Darmowe Orange Wifi" poczytałem o tym co to jest i pisało coś o modemie, problem w tym, że my nie posiadamy modemu, tylko zwykły router w sieci Orange z Krakowa. Teraz jestem poza domem, więc nie mam dostępu do routera. Czy jeśli nie mamy modemu, to połącze się do Darmowego Orange Wifi? Proszę o pomoc!

Gość Cycu xd

Ja mam tez w orange I mam skrzyneczke i przez to odbiera mnie sygnał wifi ale router to musiałbys miec tak jak pendraive .No a takiej skrzyneczki białej nie było co sie pala na niebiesko światełka i jest sygnał od tego ? 

Gość gosciu

A nie to chodziło mnie o router no tak ja to nazywam że skrzyneczka nie masz takiego białego huwawei i tam ci wyłapuje sygnał Wi-Fi.No i jak jest sygnał to świeci sie na niebiesko i sa trzy kreski ,ja mam czasem dwie zależy od sygnału .Na telefon mam też od nich i jak wykorzystam 80 % pakietu to mam sms że wykorzystano tyle .No a ten router to co nazywam skrzyneczka jak masz u nich tvp też to wyłapuje sygnał żebys mógł odbierac kanały .No ale router czyli te skrzyneczke maszc w domu ? To szkoda bo można wszedzie podpiąć nawet w hotelu do kontaktu i wyłapac sygnał .Chociaż nie wiem jak to jest jak sie jest w innym miejscu czy to działa ? u mnie działa taka skrzyneczka w każdym pomieszczeniu i dobrze odbiera .

Darmowe Orange Wi-Fi, to usługa bezpłatnego dostępu do internetu stacjonarnego poza domem, w obrębie sieci punktów dostępowych. Aby skorzystać z usługi należy ją włączyć w Mój Orange https://www.orange.pl/zaloguj.phtml. W trakcie aktywacji ustalasz login i hasło, których używasz do połączenia się z siecią w obrębie punktów dostępowych.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować