Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olbrzymka

Nos olbrzym

Polecane posty

Gość Olbrzymka

Mam nos jak u aktora gerard depardieu . Nigdy takiego u żadnej kobiety nie widziałam. Jestem wrogiem operacji plastycznych, ale całe życie jestem dyskryminowana przez ten nochal i nikt mnie nie chce. Kto ma gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Olbrzymka napisał:

Mam nos jak u aktora gerard depardieu . Nigdy takiego u żadnej kobiety nie widziałam. Jestem wrogiem operacji plastycznych, ale całe życie jestem dyskryminowana przez ten nochal i nikt mnie nie chce. Kto ma gorzej?

Kobiety z dużym nosem mają partnerów, to nie nosa wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olbrzymka

Pocieszyles mnie. Jeden problem przestał być powodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Olbrzymka napisał:

Pocieszyles mnie. Jeden problem przestał być powodem...

Jesteś za mądra zapewne, zbyt pewna siebie, za inteligentna, za porządna, bo lubią głupie,  takie którymi można manipulować, wyuzdane, chamskie i prymitywne, wulgarne, zboczone, wina niekoniecznie leży w tobie, gdy to zrozumiesz przestaniesz się przejmować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuch
29 minut temu, Gość Olbrzymka napisał:

 jestem dyskryminowana przez ten nochal i nikt mnie nie chce. 

Jak masz duże dziurki to możesz wyciągać palcem babole 🐵

Jesteś z Poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olbrzymka

Nie jestem z Poznania. Nie mms dużych dziurek hehe , raczej bardzo małe i waskie, ale cała reszta to gigant bulwa 😀 no tak,myślę, że to wynika z mojego charakteru...Nie umiem się wyluzować, jestem mocno znerwicowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy1410

U faceta wielki nochal to zaleta,u kobiety niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olbrzymka

No właśnie... na szczescie widziałam gorsze nosy ... np.garbate i duże jednocześnie ... moj pod pewnymi kątami jak spojrzeć może mieć nawet jakiś urok. Z profilu jest całkowicie prosty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To dlaczego masz takie podejście do operacji? Znam kobiety które zrobiły korektę a miały normalne nosy a te które mają brzydkie nic nie robią. Dziwne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk

Ciesz się,że nie jesteś pekińczykiem...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuch
42 minuty temu, Gość Olbrzymka napisał:

Nie jestem z Poznania. Nie mms dużych dziurek hehe , raczej bardzo małe i waskie, ale cała reszta to gigant bulwa 😀

Szkoda, bym chodził z Tobą. Jak bulwa to lizać można zamiast ucha 👉😛🐽

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teżmam

Gerard ma duzy nos? to chyba moj jest większy, kilka razy słyszałem od różnych kolegów i nie tylko bo i od poważniejszej osoby ale mam nos, czy ćwiczę boks? to jest dopiero potwierdzenie. Oczywiście trzeba sobie wmawiać, że jest normalny bo mają gorsze co niektórzy. Jest ok tylko jakiś taki za szeroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropek
8 minut temu, Gość teżmam napisał:

Gerard ma duzy nos? to chyba moj jest większy, kilka razy słyszałem od różnych kolegów i nie tylko bo i od poważniejszej osoby ale mam nos, czy ćwiczę boks? to jest dopiero potwierdzenie. Oczywiście trzeba sobie wmawiać, że jest normalny bo mają gorsze co niektórzy. Jest ok tylko jakiś taki za szeroki.

poważnie?? toż to kulfona masz,że szok!! kulfon, kulfon co z iebie wyrośnie, martwie się już od tygodnia haha

nie jest ok, jest wielkim kulfonem, spiknij się z autorką będziecie takim pociesznym małżeństwem wielkich nochalów i wierni sami sobie, bo nikt inny was nie zchce!! a wasze małe dzieciorki to będą też zaiste miały wielie kulfony od małegoi depresje,aż mi żal ich, więc jednak nie, kategorycznie nie spikaj się z autorką!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja np mam duży tyłek, ale to już uważam za atut i nie czuje się brzydka 🙂🙂, nie martw się dziewczyno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Właśnie zerknąłem na sympatię a tam dziewczyna piękna ładne włoski, uśmiech i tez ma duży nos. Założyła do tego duże okulary i wygląda na radosną. Tak że nie ma co się przejmować tym z jakim kto sie urodził nosem uszami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale naturalny a po operacjach to karykatury potem są..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropek
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja np mam duży tyłek, ale to już uważam za atut i nie czuje się brzydka 🙂🙂, nie martw się dziewczyno 

no właśnie, nie czujesz się a powinnaś, może pora do okulisty się wybrać albo lepiej na siłownie

wielka du//pa wielka kuupa, wielki śmierdzący bąk a kysz uciekaj świnioo stąd!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha
1 godzinę temu, Gość łysy1410 napisał:

U faceta wielki nochal to zaleta,u kobiety niekoniecznie.

babcia mi mówiła,że jak facet ma wielki nos, to ma małego siuuusiaka i ten nos dlatego wielki,żeby go kobiecie w ciiipeee wsadzał, bo siusiak za mały, też tak masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasi-konik

Dawniej  duzy nos to byla cecha krolow jak wiadomo, ludzie z duzymi nosami sa stabilni i pewni siebie, maja cechy stanowcze i wybitne wiec jest sie czym chwalic tylko czy u kobiety ? No ja bym zrobila op.- juz robilam bo wydawal mi sie nie taki jakbym chciala,teras mam super maly i ok.A ciekawe dlaczego nie chcesz miec op.plastycznej ? Wydaje mi sie ze to jest PROVO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ale naturalny a po operacjach to karykatury potem są..

Poczytajcie sobie w innym dziale o operacjach i korektach nosa i większość to operacje nieudane a nos wygląda jeszcze gorzej a kupę kasy wywalone w błoto. Ja miałam złamany nos na wf w szkole średniej i też myślałam o zabiegu ale jednak zrezygnuje bo nie wygląda tak źle tylko linia nosa i przegroda jest krzywa ale tylko z bliska to widać. Szkoda mi kasy a poza tym nie będę modelka ani miss Polonia po kilkunastu operacjach plastycznych 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

On ma okropny nochal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ale naturalny a po operacjach to karykatury potem są..

Nieprawda, mialem operacje przegrody, wewnatrz nosa ze względów zdrowotnych ale na zewnątrz tez sie zmienil i nie wyglada karykaturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×