Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość notakaprawda

Pije sobie teraz piwka a niedlugo zamowie pizze :) ahh pieknie miec pieniadze

Polecane posty

Gość notakaprawda

kupilem sobie 5 hainekenow, jestem teraz na etapie 4, jak zaczne 5 to zamowie sobie pizze hut ;) fajnie miec kase.. kiedys moglem tylko pomarzyc o takim scenariuszu, ze bez wyrzutow sumienia kupuje sobie 5 henkow (kiedys kupowalem najtansze piwa typu tatra, harnas, zubr , wojak itp) i kiedy zglodnieje to zamawiam jakby nigdy nic pizze, ktora kosztuje 40zl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergre

czyzby obecnie nie bylo na kafe zadnej k0rwy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili
2 minuty temu, Gość gergre napisał:

czyzby obecnie nie bylo na kafe zadnej k0rwy ??

Ale masakra..miec pieniadze na hainekena i pizze i nazywac to ze ma sie pieniadze😂😂. Jak bedziesz sobie saczyl winko za 400zl I zamawial kolacje z sheratona to tu wroc I sie pochwal😂 ale zenada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notakaprawda
Przed chwilą, Gość Lili napisał:

Ale masakra..miec pieniadze na hainekena i pizze i nazywac to ze ma sie pieniadze😂😂. Jak bedziesz sobie saczyl winko za 400zl I zamawial kolacje z sheratona to tu wroc I sie pochwal😂 ale zenada..

no wiesz, jeszcze 2 lata temu żebrałem 2zł od ludzi zeby kupic najtansze piwo.., wiec dla mnie obecny standard zycia jest doslownie o niebo lepszy, co najmniej jakbys sie przesiadł ze starego matiza do 5 letniego opla

wiec roznica jest bardzo widoczna, wiem, ze to nie są kokosy, ale zawsze marzylem o czyms takim, ze .. mam ochote na dobre piwo i kupuje sobie tyle sztuk ile chce, mam ochote na pizze i zamawiam pizze taka jak chce, z jakiej pizzeri chce i nie kalkuluje ile kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka
51 minut temu, Gość notakaprawda napisał:

kupilem sobie 5 hainekenow, jestem teraz na etapie 4, jak zaczne 5 to zamowie sobie pizze hut 😉 fajnie miec kase.. kiedys moglem tylko pomarzyc o takim scenariuszu, ze bez wyrzutow sumienia kupuje sobie 5 henkow (kiedys kupowalem najtansze piwa typu tatra, harnas, zubr , wojak itp) i kiedy zglodnieje to zamawiam jakby nigdy nic pizze, ktora kosztuje 40zl..

O KURRRWA JAKA JANUSZERKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co jest

To tam nic. Jeszcze mieszkasz ilu starych i orgazmu dostajesz, ze w wieku 31 lat stać cie na pizze. Ja...e. 

Normalnych mężczyzn to stać na kolacje w przytulnej restauracji...ok 400 zl z kobietą a ty sie jakimś heinekenem podniecasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili
40 minut temu, Gość notakaprawda napisał:

no wiesz, jeszcze 2 lata temu żebrałem 2zł od ludzi zeby kupic najtansze piwo.., wiec dla mnie obecny standard zycia jest doslownie o niebo lepszy, co najmniej jakbys sie przesiadł ze starego matiza do 5 letniego opla

wiec roznica jest bardzo widoczna, wiem, ze to nie są kokosy, ale zawsze marzylem o czyms takim, ze .. mam ochote na dobre piwo i kupuje sobie tyle sztuk ile chce, mam ochote na pizze i zamawiam pizze taka jak chce, z jakiej pizzeri chce i nie kalkuluje ile kosztuje

Nie, no chlopak wyjasnil dlaczego jest z siebie dumny i chwali mu sie to. Rzeczywiscie roznica w jego zyciu..I tak sobie przypomnialam jak to za czasow (moich) studenckich nigdy nie zamawialismy pizzy (za drogo) .. I to najtansze piwo w klubach😁. Ale bawilismy sie niezle😁 A do matiza (?co to jest?) ani do opla (wszystko jedno ile letniego) to juz bym nie wsiadla 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka

HAHAHAHA JEEBANE PIJAKI SA Z SIEBIE DUMNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Greg
1 godzinę temu, Gość notakaprawda napisał:

kupilem sobie 5 hainekenow, jestem teraz na etapie 4, jak zaczne 5 to zamowie sobie pizze hut ;) fajnie miec kase.. kiedys moglem tylko pomarzyc o takim scenariuszu, ze bez wyrzutow sumienia kupuje sobie 5 henkow (kiedys kupowalem najtansze piwa typu tatra, harnas, zubr , wojak itp) i kiedy zglodnieje to zamawiam jakby nigdy nic pizze, ktora kosztuje 40zl..

pizza z pieca nie mrozona, ogromna rózne wersje,świeza, cena 13 zł w biedronie super ciasto i dodatki polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owa
1 godzinę temu, Gość notakaprawda napisał:

no wiesz, jeszcze 2 lata temu żebrałem 2zł od ludzi

To teraz jak już masz to zwróć im pod postacią 2 bułek i serka topionego, jak widzisz starszego dziadka zbierającego na pywo. Na to dostanie od innych, a Ty nakarm go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informujesz nas że masz pracę i kasę? Wygląda tak jakbyś nie pracował od wielu lat a teraz się szczycił xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pothead
2 godziny temu, Gość notakaprawda napisał:

kupilem sobie 5 hainekenow, jestem teraz na etapie 4, jak zaczne 5 to zamowie sobie pizze hut ;) fajnie miec kase.. kiedys moglem tylko pomarzyc o takim scenariuszu, ze bez wyrzutow sumienia kupuje sobie 5 henkow (kiedys kupowalem najtansze piwa typu tatra, harnas, zubr , wojak itp) i kiedy zglodnieje to zamawiam jakby nigdy nic pizze, ktora kosztuje 40zl..

Ten twoj Heineken to takie same siki jak te wymienione przez ciebie piwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×