Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Aneta i Krzysiek

Żona chcę otworzyć gabinet masażu

Polecane posty

Gość Aneta i Krzysiek

Moja żona jest masażystką pracuje w ośrodku rehabilitacyjnym. Mamy zamiar otworzyć własny gabinet masażu będzie to masaż leczniczy, rehabilitacyjny. Dopuszcza y niestety możliwość żeby robiła to np w bieliźnie. Proszę o informację i opinie na ten  temat Super by było gdyby wypowiadał się osoby mające wiedzę w tym temacie. Jaki są plusy i minusy tego typu działalności? 

Skąd pomysł na masaż w bieliźnie? To ma niby przyciągnąć klientów? Jeżeli ktoś myśli poważnie o takim gabinecie to wszystko powinno być zgodnie ze sztuką.Chyba,że to ma być masaż erotyczny.

• Thanks 1

Gość Gosc Ona 30
3 godziny temu, Gość Aneta i Krzysiek napisał:

Moja żona jest masażystką pracuje w ośrodku rehabilitacyjnym. Mamy zamiar otworzyć własny gabinet masażu będzie to masaż leczniczy, rehabilitacyjny. Dopuszcza y niestety możliwość żeby robiła to np w bieliźnie. Proszę o informację i opinie na ten  temat Super by było gdyby wypowiadał się osoby mające wiedzę w tym temacie. Jaki są plusy i minusy tego typu działalności? 

Minusem bedzie okazji do... 

Gość Aneta i Krzysiek
3 godziny temu, Gość Aneta i Krzysiek napisał:

39 minut temu, acordeon napisał:

Skąd pomysł na masaż w bieliźnie? To ma niby przyciągnąć klientów? Jeżeli ktoś myśli poważnie o takim gabinecie to wszystko powinno być zgodnie ze sztuką.Chyba,że to ma być masaż erotyczny.

Masaż erotyczny raczej nie ale dopuszczam możliwość robienia tego w bieliźnie może dla jakiś stałych klientów, w bieliźnie erotycznej lub toples i to jest ta granicą. Co do samego masażu zawsze wykonywałam go zgodnie że sztuka i tutaj nie ma miejsca na fuszerke. Czy to jest pomysł na przyciągnięcie klientów - nie wiem dlatego założyliśmy tutaj ten temat? 

Gość Blanka
24 minuty temu, Gość Gosc Ona 30 napisał:

Minusem bedzie okazji do... 

Rozwiń myśl? 

12 minut temu, Gość Aneta i Krzysiek napisał:

Masaż erotyczny raczej nie ale dopuszczam możliwość robienia tego w bieliźnie może dla jakiś stałych klientów, w bieliźnie erotycznej lub toples i to jest ta granicą. Co do samego masażu zawsze wykonywałam go zgodnie że sztuka i tutaj nie ma miejsca na fuszerke. Czy to jest pomysł na przyciągnięcie klientów - nie wiem dlatego założyliśmy tutaj ten temat? 

Nikt nie ma prawa dyktować komukolwiek warunków. Zrobisz co będziesz uważała za słuszne. Pamiętaj,że najpierw będzie masaż w bieliźnie,a z czasem klienci będą szukać mocniejszych wrażeń.

Gość Pasi-konik

Czy wy wiecie co wy chcecie ? Przeciez jak sie robi masaz w stroju erotycznym to znaczy ze ma podniecac wiec beda propozycje seksu to oczywiste.

Gość wołsaty

jak dla klienta dygnie to będziesz musiała go położyć

Gość Marsjanin
16 minut temu, acordeon napisał:

Nikt nie ma prawa dyktować komukolwiek warunków. Zrobisz co będziesz uważała za słuszne. Pamiętaj,że najpierw będzie masaż w bieliźnie,a z czasem klienci będą szukać mocniejszych wrażeń.

Akondon zrobiłeś się prowincjonalny😊

Gość Fan dużych piersi
8 minut temu, Gość Pasi-konik napisał:

Czy wy wiecie co wy chcecie ? Przeciez jak sie robi masaz w stroju erotycznym to znaczy ze ma podniecac wiec beda propozycje seksu to oczywiste.

Byłem u takiej która na życzenie klienta robiła masaż w bieliźnie erotycznej Dała się namówić do zdjęcia stanika i wymacania cycków później wymasowala mi miejsca intymne czyli zrobiła to ręką O normalnym seksie nie było nawet mowy co zresztą kilka razy mi powtarzała. Nie chciała żadnych dopłat itp Swoją drogą super sprawa

Gość Gość
45 minut temu, Gość wołsaty napisał:

jak dla klienta dygnie to będziesz musiała go położyć

Nie koniecznie 

45 minut temu, Gość Marsjanin napisał:

Akondon zrobiłeś się prowincjonalny😊

Jeżeli ktoś poważnie myśli o takim gabinecie (to trzeba odpowiać poważnie) Masażysta/ka jest jak lekarz. Staje się przez to osobą publiczną i rozpoznawalną. Jeżeli ktoś decyduje się na taki krok to musi się z tym liczyć. Chyba,że mieszkasz w miejscowości A ,a gabinet otwierasz w miejscowości B gdzie nikt cię nie zna. Wtedy możesz nawet biegać przy klientach jak Ewa po raju😉

Gość Aneta i Krzysiek
23 minuty temu, acordeon napisał:

Jeżeli ktoś poważnie myśli o takim gabinecie (to trzeba odpowiać poważnie) Masażysta/ka jest jak lekarz. Staje się przez to osobą publiczną i rozpoznawalną. Jeżeli ktoś decyduje się na taki krok to musi się z tym liczyć. Chyba,że mieszkasz w miejscowości A ,a gabinet otwierasz w miejscowości B gdzie nikt cię nie zna. Wtedy możesz nawet biegać przy klientach jak Ewa po raju😉

Dokładnie tak będzie my mieszkamy w mieście a gabinet będzie w mieście B

Gość Aneta i Krzysiek

Czy któraś z Pań zajmowała się taka działalnością? Lub ktoś korzystał z usług takiego gabinetu? Bardzo prosimy o podzielenie się uwagami i opiniami 

Gość Karolina
Dnia 24.08.2019 o 13:51, Gość Aneta i Krzysiek napisał:

Czy któraś z Pań zajmowała się taka działalnością? Lub ktoś korzystał z usług takiego gabinetu? Bardzo prosimy o podzielenie się uwagami i opiniami 

Podpinam się do pytania 

Gość Czesio

Tak, od czasu do czasu korzystam z masaży erotycznych lub nuru z happy endem 🙂 Naprawdę trzeba znaleźć sobie odpowiednie miejscówki bo 1 na 10 jest warta uwagi. Zazwyczaj przez 40 minut samuraja Cię po plecach , a na końcu po przewrotce biją pianę. Ale jeśli trafisz na fajna dziewczynę nie będziesz chciał od niej wychodzić. Zawsze seks i oral jest wykluczony ( tylko ręką , piersiami, pupa itd.) ale kiedyś po kilku wizytach masażystka zrobiła mi super loda, bez żadnych dopłat , tak po prostu .

Gość Kali
37 minut temu, Gość Czesio napisał:

Tak, od czasu do czasu korzystam z masaży erotycznych lub nuru z happy endem 🙂 Naprawdę trzeba znaleźć sobie odpowiednie miejscówki bo 1 na 10 jest warta uwagi. Zazwyczaj przez 40 minut samuraja Cię po plecach , a na końcu po przewrotce biją pianę. Ale jeśli trafisz na fajna dziewczynę nie będziesz chciał od niej wychodzić. Zawsze seks i oral jest wykluczony ( tylko ręką , piersiami, pupa itd.) ale kiedyś po kilku wizytach masażystka zrobiła mi super loda, bez żadnych dopłat , tak po prostu .

Jak to wygląda cenowo? 

Dnia 24.08.2019 o 08:15, Gość Aneta i Krzysiek napisał:

A powiedz ile żona ma lat i jakie ma warunki?

Gość Gość

Żona chce otworzyć jednoosobowy burdelik i tak powinieneś zatytułować wątek.

Gość Aneta i Krzysiek
Dnia 26.08.2019 o 09:58, Gość Gość napisał:

Żona chce otworzyć jednoosobowy burdelik i tak powinieneś zatytułować wątek.

Daleko mi do tego, ale tobie wszystko kojarzy się tylko z tym no cóż.... Przykro mi

Gość Aneta i Krzysiek
Dnia 26.08.2019 o 09:58, Gość Gość napisał:
Dnia 26.08.2019 o 07:39, Maurel napisał:

A powiedz ile żona ma lat i jakie ma warunki?

35 lat 166wz brunetka krótkie włosy 59kg duży wyróżniajacy się biust 

Gość Ania
Dnia 24.08.2019 o 08:15, Gość Aneta i Krzysiek napisał:

ha ha 😛 w bieliznie to juz sex propozycje. ja bym sie na takie cos nie zgodzila. masaz rehabilitacyjny super sprawa. można kase na czarno zarabiac. ale uslugi erotyczne? ja bym sie bała ze ktoś wypala, chocby sasiad 

Gość Aneta i Krzysiek
23 godziny temu, Gość Ania napisał:

ha ha 😛 w bieliznie to juz sex propozycje. ja bym sie na takie cos nie zgodzila. masaz rehabilitacyjny super sprawa. można kase na czarno zarabiac. ale uslugi erotyczne? ja bym sie bała ze ktoś wypala, chocby sasiad 

Przeczytaj proszę że zrozumieniem treści. Napisaliśmy że mieszkamy w mieście A natomiast gabinet będzie w mieście B

Albo masaż rechabilitacyjny i wtedy gabinet przypominający lekarski + biały fartuch albo masaż tao tao czy inny erotyczny, wejdź na rokse i zobacz na czym polegają masaże i jak to wygląda. Najmniej co może robić to masaż oczywiście ciałem i toples + hapy end czyli zwalenie ręką.

Gość Gość
19 godzin temu, Bolek napisał:

Albo masaż rechabilitacyjny i wtedy gabinet przypominający lekarski + biały fartuch albo masaż tao tao czy inny erotyczny, wejdź na rokse i zobacz na czym polegają masaże i jak to wygląda. Najmniej co może robić to masaż oczywiście ciałem i toples + hapy end czyli zwalenie ręką.

Dokładnie 

Gość schwanz

Wiem ze byl taki salon na lotnisku w Lizbonie, gdzie panie za dodatkawa oplata robily masaz reczny.

Nie całkiem taki masaż może mieć coś wspólnego z seksem. Napewno przyciągnie klientów.  Na zasadzie myjnia samochodowa lub fryzjer toples. 

1 godzinę temu, Jo-asia napisał:

Nie całkiem taki masaż może mieć coś wspólnego z seksem. Napewno przyciągnie klientów.  Na zasadzie myjnia samochodowa lub fryzjer toples. 

Tylko w tych przypadkach nie ma fizycznego kontaktu z klientem, no fryzjer jakiś tam ma ale nie głaszcze klienta po udach czy pośladkach

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować