Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarzyna

Nakryłam ich...

Polecane posty

Gość Katarzyna

Nie wiem co robić, wczoraj po godzinie 23, wstałam by iść do łazienki bo już leżałam w łóżku, idąc w kierunku łazienki usłyszałam przy drzwiach do pokoju dzieci jakieś ciche jęknięcie, otworzyłam drzwi by sprawdzić czy wszystko w porządku i gdy zobaczyłam co się dzieje to kolana się pode mną ugięły... Syn leżał nagi na łóżku, a moja córka robiła mu loda... Dodam tylko że syn lat 12, a córka 11. Nakrzyczałam na nich, kazałam natychmiast się ubrać w piżamy, i syna wyrzuciłam do dużego pokoju by spał na kanapie. Dzis dałam im szlaban na tydzień, co powinnam zrobić? Porozmawiać jakoś z nimi, tłumaczyć że tak nie wolno czy co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liotrue

po co od razu krzyczec? dolacz sie do zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wpierdziel porządny ale przyznaj , że też się bawiłaś za młodego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka

Moja córka też często przyrządza desery swojemu bratu. Raczej sorbety niż lody, ale to prawie to samo. Dziwi mnie jednak, że twój syn sypia bez piżamy - choć z drugiej strony jest to zrozumiałe, zważywszy na upały. A twoja reakcja jest jak najbardziej prawidłowa - ja też jestem przeciwniczką jadania po nocach, zwłaszcza słodkiego. U nas pora podwieczorku kończy się o 18.30 i potem nie jemy nic słodkiego. Bo tak jest zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, ZakochanyKundel napisał:

Czasem mam problem z odróżnieniem prowokacji od prawdziwej histo(e)rii...

u mnie były prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutkaaami

Ale z polykiem czy bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Katarzyna napisał:

Nie wiem co robić, wczoraj po godzinie 23, wstałam by iść do łazienki bo już leżałam w łóżku, idąc w kierunku łazienki usłyszałam przy drzwiach do pokoju dzieci jakieś ciche jęknięcie, otworzyłam drzwi by sprawdzić czy wszystko w porządku i gdy zobaczyłam co się dzieje to kolana się pode mną ugięły... Syn leżał nagi na łóżku, a moja córka robiła mu loda... Dodam tylko że syn lat 12, a córka 11. Nakrzyczałam na nich, kazałam natychmiast się ubrać w piżamy, i syna wyrzuciłam do dużego pokoju by spał na kanapie. Dzis dałam im szlaban na tydzień, co powinnam zrobić? Porozmawiać jakoś z nimi, tłumaczyć że tak nie wolno czy co? 

Pasuje do tej historii pewną anegdota: 

Podczas stosunku brata i siostry,

dziewczyna mówi: jesteś lepszy niż ojciec.

A na to chłopak: wiem matka też mi to mówiła 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ton
15 minut temu, Gość elka napisał:

twoja reakcja jest jak najbardziej prawidłowa - ja też jestem przeciwniczką jadania po nocach, zwłaszcza słodkiego. U nas pora podwieczorku kończy się o 18.30 i potem nie jemy nic słodkiego. Bo tak jest zdrowo.

Twoja reakcja nie jest dobra. Powinnaś uczyć córkę jak ubijać śmietanę, a syna przestrzec, że karmienie innych nocą może przynieść niekorzystne skutki. Sztuki kulinarnej trzeba uczyć się. Najgorsze jest jednak wtedy, gdy nie ma się wzorca i robi się to na czuja. Wtedy i biszkopt opadnie i bombelki w galaretce powstaną. A mówią, że dzieci o 500 plus nie myślą 🐷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Jesteście chorzy psychicznie wszyscy, po waszych komentarzach widać że na tym forum nie ma co pisać bo tutaj udziela się banda ohydnych zboczeńców, dewiantów i zwyrodnialców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gałgan

pewnie twoje babelki tez siedza na tym forum, dlatego takie rzeczy odprawiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XDD
4 minuty temu, Gość gałgan napisał:

pewnie twoje babelki tez siedza na tym forum, dlatego takie rzeczy odprawiaja

gałgan czemu cie matka staremu z chu.ja nie zlizała ? Było by jednego ...a mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Katarzyna napisał:

Jesteście chorzy psychicznie wszyscy, po waszych komentarzach widać że na tym forum nie ma co pisać bo tutaj udziela się banda ohydnych zboczeńców, dewiantów i zwyrodnialców...

Ja akurat myślałem że to prowokacja...

Tak już serio to musisz pilnować swoje dzieci żeby nie doszło do czegoś więcej. Np. Ciąży.

Porozmawiaj z nimi na spokojnie wytłumacz że seks jest dla ludzi A nie dla rodzeństwa. Wyjaśnij im że konsekwencją seksu może być ciąża bo może nawet nie zdają sobie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gałgan

hahaha😂hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ton
2 minuty temu, radek.hero napisał:

wytłumacz że seks jest dla ludzi A nie dla rodzeństwa. 

Hahehłehe Wytłumacz swoim 🐵 małpkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Ton napisał:

Hahehłehe Wytłumacz swoim 🐵 małpkom.

Idź już spać dziecko... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ton
3 minuty temu, radek.hero napisał:

Idź już spać dziecko... 

Napisał gymbus grający przed tv na plastykowej gitarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Ton napisał:

Napisał gymbus grający przed tv na plastykowej gitarze.

Nie oceniaj innych swoją miarą... Nie wiem czy ogarniasz reformę szkolną ale gimnazjum już nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

pewnie mamę podpatrzyła z tatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ton
29 minut temu, radek.hero napisał:

Nie oceniaj innych swoją miarą... Nie wiem czy ogarniasz reformę szkolną ale gimnazjum już nie ma...

Ty jesteś jeszcze z tych czasów kiedy było. Likwidacja nie pomogła, dalej grasz na plastykowej gitarze. Niektórzy się nie posuwają. Idź kup sobie kilo śliwki nałęczowskiej w czekoladzie, humor Ci się poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Ton napisał:

Ty jesteś jeszcze z tych czasów kiedy było. Likwidacja nie pomogła, dalej grasz na plastykowej gitarze. Niektórzy się nie posuwają. Idź kup sobie kilo śliwki nałęczowskiej w czekoladzie, humor Ci się poprawi.

Napisz cos na temat a nie piszesz o swoim dzieciństwie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutkaaaami

Pytałam się czy z polykiem czy bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutkaaaami
5 godzin temu, Gość Katarzyna napisał:

Jesteście chorzy psychicznie wszyscy, po waszych komentarzach widać że na tym forum nie ma co pisać bo tutaj udziela się banda ohydnych zboczeńców, dewiantów i zwyrodnialców...

Idz uspij swoje brajany tylko to ci w życiu wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom

Ja swojej siostrze mw w tym wieku tylko wsadzałem 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutkaaaami
21 minut temu, Gość Malutkaaaami napisał:

Idz uspij swoje brajany tylko to ci w życiu wyszlo

Ale w sumie ja jeszcze gorsza, dawałam dupy ojcu, wujkowi, dziadkowi i bratu, ogólnie lubiłam być ostro rżnięta, i do dziś lubię na ostro się z nimi bawić, lubię jak klęczę z mama a brat, ojciec, dziadek i wujek sikają nam na twarz i do buzi, my im potem robimy lodziki, a oni na koniec wszyscy tryskają nam na twarze i do buzi. Wtedy zawsze z połykiem dlatego pytałam czy twoja córka zrobiła mu z połykiem. I ja i mama lubimy też jak mój brat i ojciec a jej małżonek i syn robią nas na dwa baty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Znowu jakiś zbok się uaktywnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutkamiii

Ale to z polykiem czy bez wkoncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×