Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyna29

Jestem zazdrosna o męża CZY SŁUSZNIE?

Polecane posty

Gość Justyna29

Witam

Mam problem, który nie daje mi spokoju... mój mąż od pewnego czasu interesuje sie pewną dziewczyna z naszego miasteczka. Jest bardzo atrakcyjna, a przede wszystkim baaardzo pewna siebie, mam wrażenie wrecz, ze popada w lekkie samouwielbienie . Moj partner nie wiaze z nia planow bo zarowno ona jak i my mamy juz swoje dzieci, ale... co mnie bardzo denerwuje to to, ze po 1.oglada sie za nia , codziennie widzi ja po kilka razy bo mieszka niedaleko , 2. Odnalazl ja na Facebooku i bardzo często oglada jej zdjecia, nawet o 4 rano przed praca... po trzecie czasem, zupełnie nagle zaczyna o niej mowic po 4. Ostatnio spytal mnie tez czemu nie ubieram sie bardziej na sportowo (ona ma taki styl, ja raczej ubieram się elegancko i nigdy wcześniej mu to nie przeszkadzalo). Zrobilo mi sie bardzo przykro, bo odczulam to tak , jakby chciał mnie do niej upodobnic... powiedziałam mu o tym wszystkim i faktycznie nie widze zeby juz ja ogladal ale moze byc tez tak ze po prostu bardziej się z tym ukrywa. Czy faktycznie powinnam się martwić? Proszę o radę!!! Wiem że moj maz mnie kocha, okazuje to zarówno mi jak i dzieciom ale boje sie, ze jest zauroczony inna. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O 4 rano ogląda a ty to widzisz? Kiedy śpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobieto 🤦‍♀️ 

Sytuacja z dzisiaj: wracam do domu, mijam się z parą ona w zaawansowanej ciąży, idą trzymając się za ręce, ona coś do niego mówi, a on uśmiecha się do mnie i puszcza oczko. Jaki był mój wkład w to?  Krótkie spodenki? Wiem, że sytuacja inna ale pomyśl o mężczyznach, generalizuj a co. Twój mąż jest na nią nakręcony i to bardzo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żenujący ten twój mąż. Poszukaj jakiegoś faceta i też mi pieprz codzinnie jaki jest zajebisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29
15 minut temu, Gość Gość napisał:

O 4 rano ogląda a ty to widzisz? Kiedy śpisz?

 

Wyświetliło mi się to w historii, jak czegoś szukałam... trafiłam na to przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Żenujący ten twój mąż. Poszukaj jakiegoś faceta i też mi pieprz codzinnie jaki jest zajebisty.

dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Żenujący ten twój mąż. Poszukaj jakiegoś faceta i też mi pieprz codzinnie jaki jest zajebisty.

W tym problem że on wcale nie jest zazdrosny, a ja aż za bardzo 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój były mnie „kochał” i ubóstwiał. Do czasu. Zaczął mi wytykać, że mam za chude łydki, za długie i zbyt kręcone włosy, namawiał mnie bym zakolegowała się z jego koleżanką, która po czasie tylko koleżanką się nie okazała. Dlatego jest byłym. Tem Twój próbuje Cię upodobnić i nawet jeśli to zrobisz i tak go nie zadowolisz. Ona jest inna, obca. Może i zerka na niego w tem inny sposób. To go kręci. Co do oglądania jej zdjęć w nocy, ta sama śpiewka u mnie. Odejdź od niego on Cię nie kocha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Iibed napisał:

ona pewnie na niego i tak nie zwroci uwagi wiec nie masz sie czym przejmowac, 

Chodzi o sam fakt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29

Nie jest tak łatwo odejść, bo niedawno wzielismy ślub i mamy małe dzieci, w tym jedno kilkumiesieczne... ta dziewczyna na pewno nie jest moim mężem zainteresowana   tylko co tu zrobić zeby on przestal interesować się nią ?! Ona dobrze wie ze podoba sie facetom,malo tego czesto sie wypina w ich strone ( a to niby ciagle cos w koszu pod wozkiem szuka, wygieta w pol...) za mna tez sie mężczyzni ogladaja ale mężowi to wcale nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29
5 minut temu, Iibed napisał:

ona pewnie na niego i tak nie zwroci uwagi wiec nie masz sie czym przejmowac, 

To na pewno, bo ona ma bardzo przystojnego partnera. Moj maz mi się oczywiście bardzo podoba ale nie jest typowym facetem który podoba sie kobietom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Justyna29 napisał:

Nie jest tak łatwo odejść, bo niedawno wzielismy ślub i mamy małe dzieci, w tym jedno kilkumiesieczne... ta dziewczyna na pewno nie jest moim mężem zainteresowana   tylko co tu zrobić zeby on przestal interesować się nią ?! Ona dobrze wie ze podoba sie facetom,malo tego czesto sie wypina w ich strone ( a to niby ciagle cos w koszu pod wozkiem szuka, wygieta w pol...) za mna tez sie mężczyzni ogladaja ale mężowi to wcale nie przeszkadza

i dzięki Bogu za te Wasze tyłki seksowne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Justyna29 napisał:

Nie jest tak łatwo odejść, bo niedawno wzielismy ślub i mamy małe dzieci, w tym jedno kilkumiesieczne... ta dziewczyna na pewno nie jest moim mężem zainteresowana   tylko co tu zrobić zeby on przestal interesować się nią ?! Ona dobrze wie ze podoba sie facetom,malo tego czesto sie wypina w ich strone ( a to niby ciagle cos w koszu pod wozkiem szuka, wygieta w pol...) za mna tez sie mężczyzni ogladaja ale mężowi to wcale nie przeszkadza

też mu się wyginaj żeby widział jaki ma skarb w domu a nie patrzał na inne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi

On chyba ma za dużo wolnego :) Zawal go robotą przy dzieciach albo powiedz, że jesteś umówiona do lekarza bo coś tam cię boli i już nie możesz zwlekać. Wyjdziesz z domu i odpoczniesz sobie przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29

Ogólnie to nie widzę już jej profilu w historii wyszukiwarki, wiec mozliwe ze po wielu awanturach dal sobie spokoj z jej ogladaniem... tylko ja mam taki charakterek, ze jak mi sie przypomni ze tak wcześniej robil to znowu sie o to kloce. Pamietliwa jestem , cholercia... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Justyna29 napisał:

Nie jest tak łatwo odejść, bo niedawno wzielismy ślub i mamy małe dzieci, w tym jedno kilkumiesieczne... ta dziewczyna na pewno nie jest moim mężem zainteresowana   tylko co tu zrobić zeby on przestal interesować się nią ?! Ona dobrze wie ze podoba sie facetom,malo tego czesto sie wypina w ich strone ( a to niby ciagle cos w koszu pod wozkiem szuka, wygieta w pol...) za mna tez sie mężczyzni ogladaja ale mężowi to wcale nie przeszkadza

Nic nie zrobisz.Ten typ tak ma.To babiarz.Nie wiedziałas z kim bierzesz ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owa
43 minuty temu, Gość Justyna29 napisał:

Zrobilo mi sie bardzo przykro, bo odczulam to tak , jakby chciał mnie do niej upodobnic... 

Czyli wiesz, że tamta jest atrakcyjna, ale Ty nie chcesz być bardziej atrakcyjna, niż jesteś teraz. Wiesz że on Cię kocha, a nie zauważyłaś że skoro Ty kochałabyś jego, chciałabyś starać się dla niego. Nie starasz się, więc...

20 minut temu, Gość Gość napisał:

Zaczął mi wytykać, że mam za chude łydki, 

Jak uległaś modzie wegetarianizmu, który pośrednio przyczynia się do bezpłodności, to wcale się nie dziwię. Jak chłop widzi, że jego baba głupio postępuje, to się ogląda za innymi. Który by chciał mieć głupią babę?

17 minut temu, Gość Justyna29 napisał:

Nie jest tak łatwo odejść, bo niedawno wzielismy ślub i mamy małe dzieci,

Te porady zmierzają do rozstania. Gdybyś kochała swojego chłopa, nie byłoby tutaj tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29

Jeszcze jak na zlosc ona chodzi krotko ubrana i odwazne zdjęcia dodaje na profil... a to wypieta, a to w stroju kapielowym... jak ja to widze to szalu dostaje 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29
4 minuty temu, Gość Owa napisał:

 

Te porady zmierzają do rozstania. Gdybyś kochała swojego chłopa, nie byłoby tutaj tego tematu.

Faktycznie moja odpowiedź głupio zabrzmiala... nie mam zamiaru odejsc i to nie tylko przez dzieci. Ogólnie jesteśmy zgrana para i sie kochamy tylko mamy po prostu inne podejście do roznych spraw. On uwaza ze nic strasznego nie zrobil a ja jestem wściekła na to jak diabli

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29
7 minut temu, Gość Owa napisał:

Czyli wiesz, że tamta jest atrakcyjna, ale Ty nie chcesz być bardziej atrakcyjna, niż jesteś teraz. Wiesz że on Cię kocha, a nie zauważyłaś że skoro Ty kochałabyś jego, chciałabyś starać się dla niego. Nie starasz się, więc...

 

Myślę że obie jesteśmy atrakcyjne, z tym że w inny sposób. Mamy inne style, inne kolory wlosow itd. Nie uwazam,ze nagle ubierajac opiety dres bede seksowniejsza... zreszta nie mam zamiaru sie upodabniac do jakiejs laluni zeby zadowolic meza

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29

Napisałam tu do Was Kobietki, głównie po to by sie upewnić i doradzic czy sie za mocno nakręcam bo mężczyzni tacy sa i juz, czy faktycznie mam powod by sie wkurzac i klocic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewanna

To o mnie piszesz? Lubie sportowy styl ale tez mini. Mam fotki w stroju kapielowym. Piekna nie jestem ale czesto sie za mna ogladaja. Jak bralam salate w sklepie w mini to jakas dziewczyna uszczypnela swojego faceta bo sie zagapil. Widzial to moj facet. A jestem po 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owa
9 minut temu, Gość Justyna29 napisał:

 nie mam zamiaru sie upodabniac do jakiejs laluni zeby zadowolic meza

To mówi wszystko. Każdy niech wyciągnie jakie chce wnioski. Autorko pozostało Ci podszkolić się w sztuce kulinarnej, skoro na innym polu nie zamierzasz się starać. Powinnaś wiedzieć jak zrobić:

-tyndalizowaną kiełbasę słoikówkę

-pieczony kruszon z jabłkiem

-schabowego Zagłoby

-zupy typu krem (kalafiorowa, szparagowa, cebulowa z serka topionego)

-swoje surówki do obiadu

-ziemniaki hasselback

oraz douczyć się na podstawie filmików Kudlinskiego jak robić ser z mleka, oraz jak hodować własne ziemniaki w worku,

...to może małżonek nie zostawi Cię, jeśli zobaczy, że tamta tego nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29
2 minuty temu, Gość Dziewanna napisał:

To o mnie piszesz? Lubie sportowy styl ale tez mini. Mam fotki w stroju kapielowym. Piekna nie jestem ale czesto sie za mna ogladaja. Jak bralam salate w sklepie w mini to jakas dziewczyna uszczypnela swojego faceta bo sie zagapil. Widzial to moj facet. A jestem po 30

Absolutnie nie mam pretensji o to ze maz sie czasem spojrzy na inna kobiete. Prawdę mówiąc sama sie czasem obejrze za jakas slicznotka, choc jestem calkowicie 100% hetero. W tym problem jedynie, ze na patrzeniu na ulicy sie nie kończy. On wracal do domu i patrzyl lub nadal patrzy na jej zdjecia w Internecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29
5 minut temu, Gość Owa napisał:

To mówi wszystko. Każdy niech wyciągnie jakie chce wnioski. Autorko pozostało Ci podszkolić się w sztuce kulinarnej, skoro na innym polu nie zamierzasz się starać. Powinnaś wiedzieć jak zrobić:

-tyndalizowaną kiełbasę słoikówkę

-pieczony kruszon z jabłkiem

-schabowego Zagłoby

-zupy typu krem (kalafiorowa, szparagowa, cebulowa z serka topionego)

-swoje surówki do obiadu

-ziemniaki hasselback

oraz douczyć się na podstawie filmików Kudlinskiego jak robić ser z mleka, oraz jak hodować własne ziemniaki w worku,

...to może małżonek nie zostawi Cię, jeśli zobaczy, że tamta tego nie potrafi.

Hahaha, no spoko, spróbuję się nauczyć 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewanna

Nie chce cudzych gachow. Ale dowartosciowuja mnie ich spojrzenia jak sa bez kobiet. Punkty do ego.

Mam wysokie libido ale jestem wierna jednemu. Jak bylam wolna lecieli na mnie zajeci. Ukrywali ze maja narzeczone albo zony.

ja bym sie wkurzyla na niego bardziej niz na nia nawet jesli prowokuje. on przeciez nie jest kret,ynem i wie co robi. Przykro ze masz takiego gacha. Mojemu tez sie zdarzy zagapic na inna. Patrzy jak na mnie na poczqtku lub jak ma ochote se,ks. Lubi brunetki. Ale nie przylapalam go na czyms takim a sprawdze czasem poczte ;) raz znalazlam jakas rozkraczona modelke sniada karnacje taka jak do seksu w stroju kapielowym kucala pokazujac pi...cze wiec znalazlam przystojniaka i mu pokazalam ze ja mam takiego :) tez w se,,k,sualnej pozie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewanna

A i pisza do mnie dalej na fb zajeci faceci albo zonaci. Czy sie umowie na kawe piwo albo zagaduja, daja lajki. Takze dobrze to sprawdz! Lepiej wiedziec wczesniej niz pozniej.

Bylam kiedys zdradzana i nie bylo to mile ale z roznymi kobietami. Sama tez zdradzalam bo mam duze libido. Mysle ze faceci to wyczuwaja ktora lubi ten sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewanna

Mi sie zdarzy obejrzec za ladnym brunetem :) Ty tez tak mozesz przeciez jestes hetero :) ja na meskie wdzieki nie osleplam

on sie czuje zbyt pewny Ciebie jak nawet zamiast na chlopow patrzysz na inne kobiety. To glupie naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29

Czasem zaglądam na jego poczte czy do telefonu i nic tam nie ma... jedynie smsy z kumplami o bzdurach. nie sądzę zeby do niej napisał. Moj maz jest dosc nieśmiały, a poza tym tamta dziewczyna na pewno by się nim nie zainteresowala. Nie martwie sie, ze zdradzi mnie z nia fizycznie, bardziej czuje sie zdradzona emocjonalnie/ uczuciowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frek
1 minutę temu, Gość Justyna29 napisał:

bardziej czuje sie zdradzona emocjonalnie/ uczuciowo

Czym objawia się taka zdrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×