Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Red Girl

gdzie jujka i Lolo?

Polecane posty

Gość Koi

Nie wierzę że człowiek może się tak zmienić w krótkim czasie. Kiedyś naprawdę lubiła ją oglądać, pamiętam jak cieszyła się z zakupu pralki i jeszcze jej trochę kasy szkoda było. Liczyła się z każdym groszek, była skromna i fajna... Myślałam że po tych swoich przeżycia coś zroumiała. A teraz to jakaś masakra, wydaje kasę i to nie małą na siebie, tylko ejdzem emy i ejdzem emy. Alex widać że jest opóźniony, nawet łyżki nie potrafi dobrze trzymać, zamiast iść z dzieckiem do jakiegoś psychologa to ona woli chodzić po sklepach. Ona sięgnęła takiego dna że nie długo zrobi odwiert. 

Gość Sannn

Myśle że Julka zamiast zajmować się głupotami i nowymi fotkami na instagram powinna udać się ze swoją wadą wymowy do logopedy. Jej najnowsze vlogi to masakra pod względem słownictwa, wymowy i widać że ma braki jeśli chodzi o słownictwo. Może czyta mało książek lub wcale nie czyta nic i wychodzą skutki 😕 przykro ze dorosła kobieta z 2 dzieci sama nie dba o podstawowe wykształcenie. Strasznie źle mówi i sepleni czasem, bardzo mało wyraźnie wypowiada słowa. Kilka dni temu na insta story nie umiała powiedzieć jakiegoś słowa i wyszło „bhahazhmmgt” 😛 
widze coraz częściej że Julka nie ma czym zastąpić słów nie wie jak się co nazywa i wymyśla. Albo nazywa coś lub jakiś przedmiot nazwą czegoś innego co nawet nie jest przedmiotem 😮🙄. Mówi ze musi „wziąć sobie datę na spotkanie” „zrobić responsable” „Aleks WOŁA jedzenie” - to mnie najbardziej razi

powinna o to zadbać bo jest matką dwójki dzieci a jakoś musi Melisę nauczyć mówić poprawie obojętnie w jakim języku 

Gość Gość

Up

up

up

up

up

uuuuuuuup

UP

UUPP

UP

UP

up

up

up

Gość upp

up

up

up 

up

Gość Gość

Wy rozumiecie, że ona chce zatrudnić pomoc domową ? HAHA

Gość XYZ
28 minut temu, Gość Djsjs napisał:

Jest jakiś inny wątek o niej?  Shsjd

Tęczowy chrzest 😉

Gość Ania

https://f.kafeteria.pl/temat-7632659-teczowy-chrzest/?page=20

Gość ania

skasowali wątek bo tam Wanda napisała cała prawde o juli w skrocie. i musieli skasowac zeby nowa publika nie zaglebiala siew takie szczegoly 

a nowy film pol godziny na kanele i ma wiecej wyswietlen niz po przedni blog bo jest Lolek 

Gość Pola

Tatuś taki kochany weźmie dziecko na 5 min w ciągu 24 h na ręce a ta sika ze szczescia 

Gość Jairenaija

Mam trzy spostrzeżenia nt. nowego filmu:

1. Kiedy lolo wziął kamerę, Julia bardzo niemilym głosem zwróciła uwagę alexowi, zawsze udaje taką kochaną, a jak nie nagrywała to do dziecka odezwała się taka mocno zarysowania

2. Mówienie przy dzieciakach słów takich jak 'gowno', ja też przeklinam, ale dzieci zaraz łapią i trzeba się pilnować, bo potem na okrągło będzie walkowane 

3. Jak Julia mówi do melisy, że za rok dostanie czekoladowy kalendarz adwentowy. Pliz, niespełna dwuletnie dziecko będzie dostawać codziennie czekoladę? Powodzenia 

Gość Gosc

Ona mówi do tego dziecka jakby była upośledzona. Do Lola też się odzywa bez szacunku, musi być tak jak chce księżniczka żółtozębna. Ona chce kiczowaty film świąteczny i musi być, bo filmy Lolka są głupie. 

Gość gość
4 godziny temu, Gość ania napisał:

skasowali wątek bo tam Wanda napisała cała prawde o juli w skrocie. i musieli skasowac zeby nowa publika nie zaglebiala siew takie szczegoly 

a nowy film pol godziny na kanele i ma wiecej wyswietlen niz po przedni blog bo jest Lolek 

A nie za bękarta i wodogłowie?

Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Ona mówi do tego dziecka jakby była upośledzona. Do Lola też się odzywa bez szacunku, musi być tak jak chce księżniczka żółtozębna. Ona chce kiczowaty film świąteczny i musi być, bo filmy Lolka są głupie. 

Ty zawsze chłopu ustępujesz i oglądacie co on chce?

Gość gość
1 minutę temu, Gość nfejehrh napisał:

A, wodoglowie je....bie 13 letniego chłopca bez pier.si

On to ma gust

Za takie cos to sama cię sz mato zgłoszę chętnie

Dawno jej nie oglądałam, bo nudy ale dziś zerknelam na vloga i dziwi mnie, że Alex nadal nie ma zębów stałych. Ta protezę już chyba jakiś czas temu zdjęli. Ile on już ma lat?

Gość Oooo
1 minutę temu, ____Aga____ napisał:

Dawno jej nie oglądałam, bo nudy ale dziś zerknelam na vloga i dziwi mnie, że Alex nadal nie ma zębów stałych. Ta protezę już chyba jakiś czas temu zdjęli. Ile on już ma lat?

Tatę Comsa zapytaj

Gość gosc

Oj Julce musiały naprawdę mocno spaść wyświetlenie, bo nie dość, że Lolek jest bez cenzury na filmie to jeszcze na miniaturce. Oj Julka, Julka... Ludzie sie nudzą tymi vlogmasami, bo u każdej jest to samo. Straszne nudy..

Też zauważyłam jak ona się wyraza jak pastuska jakaś i to w obecności dzieci. A do kamery taka milutka i kochana. 

Co do czekolady też mnie to dziwi. Małe dzieci nie znają smaku czekolady i nie ma potrzeby aby ja podawać. Po co? lepiej dac jakieś słodkie owoce, dziecko nie będzie skrzywdzine bo dziecko nie zna tego smaku. Teraz jakoś Melisa może nie jesc czekolady - Julka mówi że nie moze i tyle. Za rok mogłaby zrobić tak samo. No ale i małej pewnie ząbki "genetycznie" czarne trzeba będzie wyrywać..

A Alex w lutym będzie miał 7 lat wiec moze jeszcze nie miec zębów. Mój siedmioletni (właściwie 7 i pół letni, urodziny miał latem)siostrzeniec, ma narazie na dole. Na górze mu wypadły i jeszcze nie wyrosły 🙂 

Gość Gość
16 minut temu, Gość gosc napisał:

Oj Julce musiały naprawdę mocno spaść wyświetlenie, bo nie dość, że Lolek jest bez cenzury na filmie to jeszcze na miniaturce. Oj Julka, Julka... Ludzie sie nudzą tymi vlogmasami, bo u każdej jest to samo. Straszne nudy..

Też zauważyłam jak ona się wyraza jak pastuska jakaś i to w obecności dzieci. A do kamery taka milutka i kochana. 

Co do czekolady też mnie to dziwi. Małe dzieci nie znają smaku czekolady i nie ma potrzeby aby ja podawać. Po co? lepiej dac jakieś słodkie owoce, dziecko nie będzie skrzywdzine bo dziecko nie zna tego smaku. Teraz jakoś Melisa może nie jesc czekolady - Julka mówi że nie moze i tyle. Za rok mogłaby zrobić tak samo. No ale i małej pewnie ząbki "genetycznie" czarne trzeba będzie wyrywać..

A Alex w lutym będzie miał 7 lat wiec moze jeszcze nie miec zębów. Mój siedmioletni (właściwie 7 i pół letni, urodziny miał latem)siostrzeniec, ma narazie na dole. Na górze mu wypadły i jeszcze nie wyrosły 🙂 

W lutym będzie miał 6 lat a nie 7 🙂

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.