Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Red Girl

gdzie jujka i Lolo?

Polecane posty

Gość gosc

A jakie ona ma obowiązki poza Melisą? W chacie nie sprzata, nie gotuje, Alexa coś nie widać wiec pewnie w przedszkolu siedzi. To co? Tylko pralkę włączyć i tyle jej obowiązków. 

A na 6godzinnego fryzjera czas sobie zorganizowała więc niech i na odpoczynek zorganizuje godzinę. 

Gość Hania
Dnia 26.08.2019 o 09:11, Gość Hahaha napisał:

Widać, że nie wiesz jak wyglądają licówki. Zobacz sobie w internetach, że licówki są idealne, nie wyglądają tak jak zęby Jujki. 🤦🏼‍♀️

Oczywiście, że tak wyglądają. Jak sobie robiłam to kolor dobrałam do pozostałych zębów. Mój dentysta powiedział mi, że większość wybiera jaśniejszy kolor i od razu to widać przy pozostałych 🤦

Gość adam
Dnia 26.08.2019 o 18:06, Gość gosc napisał:

Wiem i widzę. Julka ma zrobione dwie górne jedynki. Dlatego są białe i się odcinają od reszty. 

Codzienny makijaż & Zakupy | Kwiecień 11, 2016 minuta 8:11 - ma piękne białe zęby. 

czyli teraz po prostu nie dba o siebie! 

Gość Girl
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

A jakie ona ma obowiązki poza Melisą? W chacie nie sprzata, nie gotuje, Alexa coś nie widać wiec pewnie w przedszkolu siedzi. To co? Tylko pralkę włączyć i tyle jej obowiązków. 

A na 6godzinnego fryzjera czas sobie zorganizowała więc niech i na odpoczynek zorganizuje godzinę. 

zadajesz takie pytania jakbyś nie widziała filmiku "SIEDZIMY W DOMU I NIC NIE ROBIMY - MAMY NA PELEN ETAT" 😄 oczywiście to lekka moja ironia, bo właśnie ten jej ETAT PEŁEN to nie wiem co to jest, gdy Alex albo przedszkolu albo przed tv. Dawno nie nagrywała filmiku jak sprząta dom 😄 no ale że obiadu nie gotuje, tylko ciągle liczy na to że jak Lolo wróci to coś zamówią albo pójdą na miasto.. matka - 2 dzieci. albo te jej obiadki - pierś z kurczaka i warzywa, albo zupa krem, albo najlepsze - bagietka z hummusem - czas coś więcej ugotować temu facetowi... biedny facet, nawet jeśli je mało, to lubi zjeść, bo inaczej nie zamawiał by jedzenia.. no Melisa jest obowiązkiem, i kurde nie chce isć spać, ijeszcze zaczęła chodzić - przeszkadza w nagrywaniu filmów 😜 

Gość Girl

zadajesz takie pytania jakbyś nie widziała filmiku "SIEDZIMY W DOMU I NIC NIE ROBIMY - MAMY NA PELEN ETAT" 😄 oczywiście to lekka moja ironia, bo właśnie ten jej ETAT PEŁEN to nie wiem co to jest, gdy Alex albo przedszkolu albo przed tv. Dawno nie nagrywała filmiku jak sprząta dom 😄 no ale że obiadu nie gotuje, tylko ciągle liczy na to że jak Lolo wróci to coś zamówią albo pójdą na miasto.. matka - 2 dzieci. albo te jej obiadki - pierś z kurczaka i warzywa, albo zupa krem, albo najlepsze - bagietka z hummusem - czas coś więcej ugotować temu facetowi... biedny facet, nawet jeśli je mało, to lubi zjeść, bo inaczej nie zamawiał by jedzenia.. no Melisa jest obowiązkiem, i kurde nie chce isć spać, ijeszcze zaczęła chodzić - przeszkadza w nagrywaniu filmów 😜 

Gość gość
5 godzin temu, Gość gosc napisał:

Dziewczyny po co ona 5miesięcznemu dziecku włożyła ciasne koraliki na szyję? Chce je udusić czy chce aby mała sama to zrobiła?! Noc tylko czekać aż za miesiąc przekłuje jej uszka, bo to takie słiiiiit

Masakra...

Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Girl napisał:

albo te jej obiadki - pierś z kurczaka i warzywa, albo zupa krem, albo najlepsze - bagietka z hummusem - czas coś więcej ugotować temu facetowi... biedny facet, nawet jeśli je mało, to lubi zjeść, bo inaczej nie zamawiał by jedzenia..

Zapomniałaś o daniu popisowym - mozzarella z pomidorem! Ale to za czasów, gdy chciała Lorka złowić. To się "starała" 🙂 Bo nie ma to jak po całym cięzkim dniu fizycznej pracy zjeść sobie kawałek serka z pomidorem 😉 

Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Hania napisał:

Oczywiście, że tak wyglądają. Jak sobie robiłam to kolor dobrałam do pozostałych zębów. Mój dentysta powiedział mi, że większość wybiera jaśniejszy kolor i od razu to widać przy pozostałych 🤦

Przestań już chrzanić o tych licówkach, które niby ma Kobusowa. Zęby jej się popsuły w czasie ciąży, bo o nie nie dbała. Dziecko zabrało wszystkie cenne składniki, zęby widocznie wcześniej były martwe i pociemniały teraz. Jedynki zapewne ma zdrowe, dlatego są bielsze od pozostałych. To nie są licówki ani proteza. Głupie. 

Gość gosc
11 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Przestań już chrzanić o tych licówkach, które niby ma Kobusowa. Zęby jej się popsuły w czasie ciąży, bo o nie nie dbała. Dziecko zabrało wszystkie cenne składniki, zęby widocznie wcześniej były martwe i pociemniały teraz. Jedynki zapewne ma zdrowe, dlatego są bielsze od pozostałych. To nie są licówki ani proteza. Głupie. 

Zrozum wreszcie, że zęby martwe owszem - ciemnieją, ale na czarno a nie na żółto! Zobacz sobie jakie miał Aleksio zęby przed protezką, to są martwe zęby, CZARNE!!! Poza tym uważasz że ona ma wszystkie martwe oprócz dwóch jedynek na górze? 

Ona miała jedną jedynkę mocno wychyloną do przodu, więc opiłowali jak mogli, na taki ząb nie da się założyć licówki aby wyglądała idealne. A jesli to nie licówki to jak wytłumaczysz fakt, że TYLKO dwie góre jedynki ma białe? A reszta żółta z dużym osadem? Tylko jedynki myła (a dwójki już nie?)? I to tylko te na górze? Głupia. 

Gość Gosc

Dokladnie, martwe zeby nie ciemnieja na zolto. Mozna miec naturalnie zolta kosc zeba i nie da sie z tym nic zrobic.

Natomiast, gdyby byly martwe, to ciemnialy by na szaro/czarno.

Gość Gosc

Zęby Alexa były czarne, bo miał próchnicę, a nie dlatego, że były martwe. Jujka ma dwójkę martwą, widać od linii dziąsła. Jedynki wyglądają na bielsze, bo najwięcej światła na nie pada. No i filtry na insta robią swoje. 

Gość gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zęby Alexa były czarne, bo miał próchnicę, a nie dlatego, że były martwe. Jujka ma dwójkę martwą, widać od linii dziąsła. Jedynki wyglądają na bielsze, bo najwięcej światła na nie pada. No i filtry na insta robią swoje. 

Ja tak mam z jedynką. Jest zwyczajnie krzywa przez co inaczej układa się na niej światło. Na co dzień tego nie widać, ale jak zrobię zdjęcie z flashem to różnica jednak jest.

Gość Anih

wydaje mi sie ze tak nie dbale myje zęby, zazwyczaj przód bielszy od tyłu, wezmie tylko góa dół i idzie 😜 śmierdzi jej z japy

Gość ela
1 minutę temu, Gość Anih napisał:

wydaje mi sie ze tak nie dbale myje zęby, zazwyczaj przód bielszy od tyłu, wezmie tylko góa dół i idzie 😜 śmierdzi jej z japy

ogolnie jest brudaska, ja bym nigdy nie wyszla z domu majac odrapane czerwone paznokcie, to taki wstyd, albo sie robi hybrydy albo wcale jesli nie umiesz o nie zadbac i nie czerwoniste, lepsze perłowe. 

Gość ela

albo to jak ostatnio wiązała włosy dlatego ze były tłuste i nie chcialo jej się myć. 

Gość Ania

a widziełyscie jaki miała ciuch jak idą do kosciola wyznaczyć termin chrzcin? kurde ona jest taka "Stara maleńka" przesadza z takim ciuchem, spoko że nie w dresie, ale ale... 

Gość gosc
17 minut temu, Gość ela napisał:

ogolnie jest brudaska, ja bym nigdy nie wyszla z domu majac odrapane czerwone paznokcie, to taki wstyd, albo sie robi hybrydy albo wcale jesli nie umiesz o nie zadbac i nie czerwoniste, lepsze perłowe. 

Zgadzam się. Alexa wypycha na całe dnie do placówki więc zostaje tylko z Melisą. Nie sprząta, nie gotuje. Mała śpi w ciągu dnia. Więc spokojnie może umyć włosy. Ewentualnie posadzić Melisę w bujaku i postawić w łazience na chwilkę, albo myć włosy wieczorem jak Lorek jest w domu. Ona ma bardzo grube te włosy więc jak ma tłuste to znaczy ze nie myła ich kilka dni... Pewnie na mycie reszty ciała też nie ma czasu. Tylko dezodorant i już.

I ja mając tak żółte zęby wstydziłabym się usmiechac tak szeroko i jeszcze podkreślać je czerwoną pomadką, gdzie wiadomo że czerwona pokreśli "ciepłe" (fuj!) tony zębów. U Julki widać, że zęby są żółte z zaniedbania (pewnie to zasługa "kawkie" winka lub papierosków) ale ogólnie dziewczyny które nie mają idealnie białej kości powinny unikać czerwienie w ciepłych tonach. Raczej coś z chłodnym pigmentem... 

Gość gosc
8 minut temu, Gość Ania napisał:

a widziełyscie jaki miała ciuch jak idą do kosciola wyznaczyć termin chrzcin? kurde ona jest taka "Stara maleńka" przesadza z takim ciuchem, spoko że nie w dresie, ale ale... 

Bo Julka to ciuchami się postarza ale jednocześnie ma umysł 14 latki. A mogłaby trochę spoważnieć umysłowo ale ubierać się jak młoda dziewczyna, bo przecież jest młodą dziewczyną. 25 lat to fajny wiek 🙂 

Poza tym ona taka katoliczka, że chyba tylko na chrzcinach swoich dzieci była w kościele ale pewnie zrobi z tego całą relację a mała będzie w tiulach, koronkach i diademie. A Alex? Hmn... Może w przedszkolu 😉 

Gość Hahaha
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Dokladnie, martwe zeby nie ciemnieja na zolto. Mozna miec naturalnie zolta kosc zeba i nie da sie z tym nic zrobic.

Natomiast, gdyby byly martwe, to ciemnialy by na szaro/czarno.

Martwe zęby ciemnieją na różne kolory, od żółtego do mocno szarego. U Jujki widać na dwójce ciemny brąz. 

Gość Gość

Mała śpi w ciągu dnia.

No, ale właśnie nie śpi xD Problem jest w tym, że kompletnie nie chce spać w dzień.

Gość gosc
14 minut temu, Gość Gość napisał:

No, ale właśnie nie śpi xD Problem jest w tym, że kompletnie nie chce spać w dzień.

To niech myje wlosy rano lub wieczorem jak Lorek jest w domu. Dla chcącego nic trudnego. 

Gość gość
8 godzin temu, Gość gosc napisał:

Zrozum wreszcie, że zęby martwe owszem - ciemnieją, ale na czarno a nie na żółto! Zobacz sobie jakie miał Aleksio zęby przed protezką, to są martwe zęby, CZARNE!!! Poza tym uważasz że ona ma wszystkie martwe oprócz dwóch jedynek na górze? 

Ona miała jedną jedynkę mocno wychyloną do przodu, więc opiłowali jak mogli, na taki ząb nie da się założyć licówki aby wyglądała idealne. A jesli to nie licówki to jak wytłumaczysz fakt, że TYLKO dwie góre jedynki ma białe? A reszta żółta z dużym osadem? Tylko jedynki myła (a dwójki już nie?)? I to tylko te na górze? Głupia. 

Martwe zęby wcale nie muszą być czarne. Moga być szare, sine itp. Bez przesady.

Gość gość
4 godziny temu, Gość ela napisał:

Perłowe to wiocha, nikt już takich nie nosi.

Gość gość
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

Ona ma bardzo grube te włosy więc jak ma tłuste to znaczy ze nie myła ich kilka dni...

To akurat niekoniecznie. Mam bardzo grube i muszę myć codziennie, bo następnego dnia rano wyglądają, jakby tydzień mycia nie widziały. Ale mam problemy hormonalne.

Gość gość
5 godzin temu, Gość gosc napisał:

ale ogólnie dziewczyny które nie mają idealnie białej kości powinny unikać czerwienie w ciepłych tonach.

Jasne, niech w ogóle i na całe życie zrezygnują z czerwonej szminki - bo tak! 😄 

Gość Gosc
14 minut temu, Gość gość napisał:

Jasne, niech w ogóle i na całe życie zrezygnują z czerwonej szminki - bo tak! 😄 

Szminki czerwone można używać, ale w chłodnym odcieniu. Wtedy zęby wyglądają na bielsze. 

Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Szminki czerwone można używać, ale w chłodnym odcieniu. Wtedy zęby wyglądają na bielsze. 

Na rynku jest masa pomadek w, czerwonym odcieniu z niebieskimi, chlodnymi podtonami, ktore wybielaja usmiech. W internecie wiekszosc bjuti guru taki temat podjela, wiec wystarczy sie zainteresowac i poszukac w drogerii. Nikt nie mowi, ze ma rezygnowac z czerwieni.

Gość brunette
13 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Na rynku jest masa pomadek w, czerwonym odcieniu z niebieskimi, chlodnymi podtonami, ktore wybielaja usmiech. W internecie wiekszosc bjuti guru taki temat podjela, wiec wystarczy sie zainteresowac i poszukac w drogerii. Nikt nie mowi, ze ma rezygnowac z czerwieni.

Nie ma mowy. Chłodne odcienie nie pasują kompletnie do mojej karnacji, wyglądają tragicznie. Nie zamierzam rezygnować z podkreślania urody naturalnej brunetki tylko dlatego, że jakaś dziunia z neta kreująca się na bjutiguru tak twierdzi. Będę nosić to, w czym mi naprawdę dobrze i zachęcam do tego. Nie dajmy się zwariować, obsesje w każdej dziedzinie są szkodliwe. I żeby nie było wątpliwości, zęby mam maksymalnie zadbane, znające wybielanie. Ale kolor kości jest jaki jest, zaakceptowałam to, co innym także polecam.

Do Julii się nie odnoszę. W kwestii cudzych zębów się nie wypowiadam, nie jestem stomatologiem. 

Gość gosc
1 godzinę temu, Gość brunette napisał:

Nie ma mowy. Chłodne odcienie nie pasują kompletnie do mojej karnacji, wyglądają tragicznie. Nie zamierzam rezygnować z podkreślania urody naturalnej brunetki tylko dlatego, że jakaś dziunia z neta kreująca się na bjutiguru tak twierdzi. Będę nosić to, w czym mi naprawdę dobrze i zachęcam do tego. Nie dajmy się zwariować, obsesje w każdej dziedzinie są szkodliwe. I żeby nie było wątpliwości, zęby mam maksymalnie zadbane, znające wybielanie. Ale kolor kości jest jaki jest, zaakceptowałam to, co innym także polecam.

Do Julii się nie odnoszę. W kwestii cudzych zębów się nie wypowiadam, nie jestem stomatologiem. 

A kogo obchodzi, co ty robisz? Tu gadamy o Julce, ona ma zapuszczone na maxa żółte zęby więc czerwień z ciepłym pigmentem barrrrdzo to podkreśla i sprawia, że wydają się jeszcze bardziej żółte. Ciepłe odcienie nie są dla niej. Tak samo jak białe włosy podkreśliły jej wszystkie czerwone placki i pryszcze przez co twarz wygląda jak czerwona kukła.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.