Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Red Girl

gdzie jujka i Lolo?

Polecane posty

Gość gość
24 minuty temu, Gość gosc napisał:

Moim zdaniem coś jest nie tak z Melisą, dlatego teraz tyle wycieczek po różnych pediatrach. Może pierwszy lekarz ma podejrzenie czegoś i dlatego jeżdzą na konsultacje? 

Wiadomo, że dzieci rozwijają się w swoim tempie jedne szybciej drugie wolniej no ale tak na logikę, gdyby lekarz powiedział że wszystko jest ok to po co jezdzić po innych? Julka coś ukrywa. 

Włosów nie komentuje, bo wystarczy na nie popatrzeć. 

Jakby chciała coś ukryć to zwyczajnie nie wspominałaby o wizytach.

Gość 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Jujka w ostatnim vlogu kupiła maskę z KREATYNĄ. Dla przypomnienia co to KREATYNA:

Kreatyna – organiczny związek chemiczny zawierający elementy strukturalne guanidyny i kwasu octowego. W organizmach zwierzęcych tworzy się w trakcie przemiany materii, występuje głównie w mięśniach i ścięgnach

Co za dzban 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Gość Gość
40 minut temu, Gość gość napisał:

Jakby chciała coś ukryć to zwyczajnie nie wspominałaby o wizytach.

Może wspomniała, bo ciągle mówi o ,,zachowaniu" małej, a ludzie by zapewne radzili wizytę u pediatry. Z tego co mi wiadomo, takie dziecko trzeba bacznie obserwować. Ale ,,żywe srebro" nie musi oznaczać zaburzenia.

Gość gosc

Z drugiej strony jak ona karmi piersią i pije tyle kawek to co się dziwić że mała spać nie może.

Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Może wspomniała, bo ciągle mówi o ,,zachowaniu" małej, a ludzie by zapewne radzili wizytę u pediatry. Z tego co mi wiadomo, takie dziecko trzeba bacznie obserwować. Ale ,,żywe srebro" nie musi oznaczać zaburzenia.

Zdaniem Kafe to wszystkie dzieci youtuberek są zaburzone ;)

Gość 🙈🙊🙈🙊🙈🙊🙊🙈

Strasznie mnie irytuje jej sylabowanie słów, nie da się tego słuchać 

Gość ania

tutaj matki mówią o dzieciach i to co się dzieje z dzieckiem julki jest normalne 

Gość ania

tutaj matki mówią o dzieciach i to co się dzieje z dzieckiem julki jest normalne 

f.kafeteria. pl/temat-4813658-dziecko-tak-male-a-juz-wstaje-i-raczkuje-co-robic/ 

Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Moze odlozyc telewizor, tablet, misia szumisia, bujaczek i zabawki nad glowa? Do tego mama nad glowa bobasa ciagle lata z aparatem lub kamera. Tego moze byc po prostu za duzo. Kiedys nie potrzebowalo sie tyle interaktywnych przedmiotow przy opiece nad dzieckiem, a teraz mam wrazenie, ze niektorzy kupuja wszystko, co pojawi sie u kogos na instagramie. Tez bym byla wk u r w i o na i nie zasypiala, jakby mi matka dawala misia, ktory szumi.

Masz rację. To dziecko od narodzin jest bombardowane bodźcami. Zwłaszcza telefonami, aparatami, czy  kamerą. Oprócz tego pewnie Aleks ciągle lata przy niej z tabletem i ona mimo wszystko widzi to. Julka powinna przestać mówić do kamery, powinna w końcu zacząć być matką i skupić się na dzieciach. A ten tekst, że tęskni za małym niemowlakiem, który tylko leży i patrzy w sufit jest słaby. Moze chciałaby dziecko z porażeniem mózgowym? Ona lubi chyba tylko to co małe i słodkie. Małe pieskie (jak max podrósł to go wypieprzyla), małe niemowlaki. Powinna poświęcić czas Malisie tu i reraz, ale bez telefonu w ręku, a podejrzewam, że ona tam ciągle korzysta z telefonu/komputer/tabletu "zajmując" się jednocześnie Melisa. Julce potrzebna jest lalka, a nie żywe dziecko. Myślę, że jak Melisa skończy rok to Julka odda ją do placówki jak Aleksa na 10godz (jak Aleksa), bo jej się zwyczajnie znudzi dziecko, które wymaga zainteresowania. 

Gość Gosc
10 minut temu, Gość ania napisał:

f.kafeteria. pl/temat-4813658-dziecko-tak-male-a-juz-wstaje-i-raczkuje-co-robic/ 

Ale ona by chciala, zeby dzidzius lezal i patrzal sie w sufit i zeby mogla go przytulac, kiedy jej sie podoba

W ogole, to mam wrazenie, ze ona teraz probuje odbudowac popularnosc na swoim dziecku. Uwazam, ze zadne youtuberki/influencerki nie powinny pokazywac swoich dzieci, dla mnie to dziwne czasy nastaly.

Gość gosc gosc

Najlepiej gdy Julka mówi o tym czy będą mieć z Lolo drugie dziecko, a później jej się przypomina,że jednak ma jeszcze Alexa w domu i poprawia się że trzecie dziecko... porażka

Gość R. H. B.
9 godzin temu, Gość gosc gosc napisał:

Najlepiej gdy Julka mówi o tym czy będą mieć z Lolo drugie dziecko, a później jej się przypomina,że jednak ma jeszcze Alexa w domu i poprawia się że trzecie dziecko... porażka

To jest bardzo przykre... Nawet nie próbuje tego ukryć. Wymarzona córka z ukochanym mężczyzną jest, a Alex tylko wypadkiem przy pracy. Jak zarobić i się nie narobić. 

Ostatni VLOG to masakra. Jak mówiła o tym, że Melisa nie leży i jest ruchliwa, miałam wrażenie, że ma pretensje nie wiadomo w sumie do kogo, że to dziecko, a nie lalka. Trzeba się nim zajmować. A mina J. Gdy mała zaczęła płakać mówiła sama za siebie... Matka roku i pracownica na pełny etat 😐

Gość Gość

Jedno jak i drugie dziecko jest przebodzcowane. Alex zachowuje się jak mały jaskiniowiec i jakby opóźniony jak na ponad 5 letnie dziecko. Melissa też widać,że jest pobudzona  podobnie jak jej starszy brat. Niech ta dziewucha zajmie się tymi dziećmi póki nie jest za późno. 

Gość army
49 minut temu, Gość R. H. B. napisał:

To jest bardzo przykre... Nawet nie próbuje tego ukryć. Wymarzona córka z ukochanym mężczyzną jest, a Alex tylko wypadkiem przy pracy. Jak zarobić i się nie narobić. 

Ostatni VLOG to masakra. Jak mówiła o tym, że Melisa nie leży i jest ruchliwa, miałam wrażenie, że ma pretensje nie wiadomo w sumie do kogo, że to dziecko, a nie lalka. Trzeba się nim zajmować. A mina J. Gdy mała zaczęła płakać mówiła sama za siebie... Matka roku i pracownica na pełny etat 😐

A mi się wydaje, że za tym nie stało nic głębszego, po prostu myślała ściśle o dziecku z NIM. No niestety, Alex jego nie jest. Potem się poprawiła bo lubi podkreślać, jak L. małego akceptuje.

Myślę że nie ma nic przykrego ani złego w stwierdzaniu faktu, że z danym mężczyzną masz taką i taką liczbę dzieci a nie inną. Jest jak jest.

Gość Gosc

widac ze pije caly czas, w kazdym vlogu butelki po alkoholu

Gość Gość gość

Może LOLO akceptował Alexa  jak nie miał swojego teraz jest Meliska ich jedyne dziecko

Gość bayb

A mnie nie obchodzą jej włosy, zniszczone, spalone, zdrowe. Niech sobie będą jakie ona chce. Włosy jej kanału nie prowadzą i dziecka nie wychowują. Mnie przeraża to, że ona w tym momencie z córeczką robi dokładnie to samo, co robiła z Alexem.

Gość Kuskus

A, ja jej w sumie współczuję, co z tego, że ma projekt dziecko zrealizowane, skoro Ortalion, nie uczestniczy w życiu niemowlaka, albo ten klip ze ona po cesarce, ile 2 tyg? wózek nosi a Lolo, idzie obok, no faktycznie facet i ojciec na medal  

Gość gość gość

Może dlatego,ze dziecko nie jest projektem tylko żywą istotą. Która powinna mieć matkę i ojca. Nawet jeśli ten ojciec pracuje. Wielu facetów pracuje po 12 godzin dziennie, a jednak uczestniczą w życiu swoich dzieci.

Gość R. H. B.
1 godzinę temu, Gość gość gość napisał:

Może dlatego,ze dziecko nie jest projektem tylko żywą istotą. Która powinna mieć matkę i ojca. Nawet jeśli ten ojciec pracuje. Wielu facetów pracuje po 12 godzin dziennie, a jednak uczestniczą w życiu swoich dzieci.

Przecież zabrał Melise na spacer, żeby J. Mogła skręcić łóżeczko 😁

Wgl mnie to zdziwiło jak mówiła, że jej mama zabrała dzieci na noc, bo ona już nie daje rady, bo jest niewyspana. Nie byłoby w tym nic dziwnego, że babcia pomaga przy wnuczkach, ale potem powiedziała, że Lolo ma wolne, więc czemu on nie zajął się dzieckiem, tylko wydaje je do babci? 

Gdy się jest rodzicem to powinno się być w stu procentach odpowiedzialnym za te dzieci. Ludzie potrafią pracować na cały etat, ogarnąć dzieci, dom, siebie nawzajem bez pomocy babci i dziadka. A J. Wiecznie narzeka jaka ona jest zmęczona, jak dzieci dają jej w kość, jaką zapracowana. YT to dużo mniej czasu niż pełny etat w pracy, ona nie sprząta, nie gotuję, Alex cały dzień w przedszkolu, więc co ona robi? Zero organizacji, nawet tych ohydnych paznokci nie potrafi zmyć. 

Tylko narzeka, że Melisa nie ejst słodkim, instagramowym bobasem. A w koło sama dostarcza jej tyle bodźców, że dorosła osoba miałaby problem z wyciszeniem się A co dopiero dziecko. Szunimisie mają bardzo zły wpływ na dzieci, coraz więcej się o tym mówi. Jakieś pomysły marketingowe byleby kasę zarobić, a ludzie kupują, a potem dziwne, że dziecko jest nadpobudliwe. Cały dzień telewizor  w tle, Alex wiecznie z tabletem, ona z telefonem i kamerą biega w koło tego dziecka, więc nie wiem czemu ona jest taka zdziwiona, że Melisa nie potrafi się wyciszyć... 

Gość xyz
18 minut temu, Gość R. H. B. napisał:

Przecież zabrał Melise na spacer, żeby J. Mogła skręcić łóżeczko 😁

Wgl mnie to zdziwiło jak mówiła, że jej mama zabrała dzieci na noc, bo ona już nie daje rady, bo jest niewyspana. Nie byłoby w tym nic dziwnego, że babcia pomaga przy wnuczkach, ale potem powiedziała, że Lolo ma wolne, więc czemu on nie zajął się dzieckiem, tylko wydaje je do babci? 

Gdy się jest rodzicem to powinno się być w stu procentach odpowiedzialnym za te dzieci. Ludzie potrafią pracować na cały etat, ogarnąć dzieci, dom, siebie nawzajem bez pomocy babci i dziadka. A J. Wiecznie narzeka jaka ona jest zmęczona, jak dzieci dają jej w kość, jaką zapracowana. YT to dużo mniej czasu niż pełny etat w pracy, ona nie sprząta, nie gotuję, Alex cały dzień w przedszkolu, więc co ona robi? Zero organizacji, nawet tych ohydnych paznokci nie potrafi zmyć. 

Tylko narzeka, że Melisa nie ejst słodkim, instagramowym bobasem. A w koło sama dostarcza jej tyle bodźców, że dorosła osoba miałaby problem z wyciszeniem się A co dopiero dziecko. Szunimisie mają bardzo zły wpływ na dzieci, coraz więcej się o tym mówi. Jakieś pomysły marketingowe byleby kasę zarobić, a ludzie kupują, a potem dziwne, że dziecko jest nadpobudliwe. Cały dzień telewizor  w tle, Alex wiecznie z tabletem, ona z telefonem i kamerą biega w koło tego dziecka, więc nie wiem czemu ona jest taka zdziwiona, że Melisa nie potrafi się wyciszyć... 

Jasne, ludzie sobie radzą bez pomocy, ale to nie czyni cię gorszym rodzicem, że jak masz opcję na pomoc to z niej korzystasz. Nie rozumiem tego zmuszania kobiet do bycia wielkimi matkami polkami, które biorą sobie na barki ile tylko się da, byle tylko się nad sobą umartwiać i imponować innym. Nie pomyśleliście, że może babcia też chce spędzić czas z wnuczkami w pojedynkę? Kiedy matki nie ma w pobliżu, to jest trochę inaczej. Dziadkowie wezmą wnuczków, pobawią się, będą się nawzajem poznawać,  a rodzice sobie przypomną, że oprócz rodziców są też nadal ludźmi - i wszystko fajnie. Jak na moje to mama Julki nie zabiera tych dzieci do siebie aż tak często, raczej normalnie. Widać, że jej pomoc nie jest nadużywana. 

Melissa ma mnóstwo bodźców, w dodatku matka zamiast mówić do niej jak do człowieka tylko wykrzykuje jej w twarz dyrdymały typu "TIAK?? TIAK?????" i sepleni do niej jakieś bzdury. Mnie to przeraża bardziej, niż jej spalone włosy czy to, że sobie załatwiła "wolne" od dzieci na fryzjera. Przecież problemy Alexia z mową wzięły się między innymi też z tego, że Julka zwracała się do niego jak do psa, więc nie miał się nawet od kogo uczyć jak się wyrażać. Raz po francusku (zasób słownictwa ubogi, akcent zły) raz polski (który też nie powala) , taki misz masz opóźnia proces nauki mówienia u dzieci o kilka lat czasem. Wszystko się zaczęło normować dopiero, jak zamieszkali z Lolo a mały więcej czasu spędzał w szkole, to i Julka przestawiła się z nim raczej na polski, wreszcie miał poukładane to i zaczął szybciej łapać i się komunikować normalnie. Julka to samo teraz robi z córeczką. Do kamery mówi normalnie, a potem odwraca się do niej i BUBUBUBU. Straszne to. Ciekawe w jakim wieku ona zacznie mówić, mam nadzieję, że nie będzie tej samej historii co z Alexem.

Gość gosc

To chyba w każdej książce o wychowaniu dzieci jest napisane, żeby mówić do nich normalnie, bez seplenienia, bez zdrabniania, bo dzieci to wyłapują i później same tak mówią.

Gość gosc

to albo po prostu nie mówią , bo rodzice nie przekazują im słownictwa dostosowanego do ich poziomu rozumienia wlasnych emocji - a wiec nie wiedza, jak je wyrazic i krzycza, krzycza. powtarzaja zmyslone slowa. serce mi sie krajalo pare lat temu, kiedy alex jeszcze nie mowil. widac jej to nic nie nauczylo. mysle, ze ona kompletnie wypiera, ze miala wplyw na to jak alexa mowienie sie rozwijalo. do samego konca bylo powtarzanie "moj brat tez pozno zaczal mowic, a teraz jest inzynierem. to u nas rodzinne".

malutka rozwija sie blyskawicznie jak na swoj wiek, miejmy nadzieje ze niechlujstwo jezykowe julki jej nie zaszkodzi. w koncu ma jeszcze ojca, ktory mowi do niej poprawna francuszczyzna, alex tego niestety nie doswiadczyl w pierwszych latach zycia.

Gość taka jedna

A ja tam rozumiem, co ona ma na myśli mówiąc, że jej źle z tym jak szybko Melissa dorasta. Okres niemowlęcy w życiu dziecka jest piękny, przy Alexie Julka nie mogła za bardzo się tym nacieszyć, bo jej życie było wtedy tragiczne. Ciągle stres, strach, napięte stosunki z rodzicami. Teraz kiedy ma w miarę poukładane życie pewnie miała nadzieje , że to będzie ~*specjalny magiczny czas*~ o którym zawsze słyszała od innych matek.. a tu nie wyszło bo mała miała inne plany 😛 Ja tam wiem, że to trochę dołujące, jak jednego dnia masz w domu niemowlaka, a potem się budzisz i bam, jakby inne dziecko, całkiem inny człowiek. Do pewnego wieku u dzieci to jest tak jakbyście co kilka miesięcy dostawały całkiem inne dziecko. Urodzicie to zobaczycie, że to człowieka optymizmem i szczęściem nie napawa , a raczej lekko przeraża i wzbudza smutek bo już sobie wyobrażacie jak dorosłe dziecko wam opuszcza gniazdo na studia 😛 

Gość gosc

I znowu film sponsorowany... 😕

wszystkie ciuszki o wiele za duże, źle dobrane. nie leżą dobrze. ale zachwyt jest, bo przecież dali za darmo to nie wypada skrytykować!

sprawdzilam te strone i dramat - te same chinskie ciuchy co wszedzie, z najgorszych jakosciowo materialow, ale ceny premium. 

chyba tylko baran by wydal 150 zl na bluzke z poliestru.

za kogo ona ma swoich widzow? 

Gość babz

Mi się zazwyczaj podoba jej styl, ale ta firanka... 😄  na stronie cena 102 zł. Tarzam się ze śmiechu po podłodze normalnie.

Gość gość

Dlaczego ona świeci tymi sterczącymi sutkami w tym filmiku? Zabrakło na biustonosz, czy nie dali za darmo? 

Gość ania
33 minuty temu, Gość gość napisał:

Dlaczego ona świeci tymi sterczącymi sutkami w tym filmiku? Zabrakło na biustonosz, czy nie dali za darmo? 

oglądalność spadła 😄 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.