Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Poetka

Wlaczylam przypadkiem tajemnice losu

Polecane posty

Gość Poetka

I przez ostatnie pol godziny dzwonil koles pytajacy czy sie Krzysztof Ibisz sie odezwie, dziewieciolatek i jakas mloda dziewczyna pytajaca sie czy Kornelia ja kocha. W przerwach wrozka opowiedziala jak po pijaku chcieli ochrzcic jej znajoma i ksiadz ochrzcil Waclawa, bo sam byl Wacek i to zniszczylo jej zycie. Do tego mowila zeby nie przyjmowac nazwisk po mezach, ze jedna taka przyjela i teraz jest wdowa. I o tym Giewoncie czemu zginelo 150 osob powie po przerwie. Polecam na polsacie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha

Właśnie na niego patrzę. Żeby taki program poprowadzić to trzeba byc niezłym "lejwodą".

Po trosze też psychologiem i mieć kamienną twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYCU xxxx

Ja oglądałem tylko fragmenty na Youtube. Ten program że to jeszcze leci na Polsacie te gofno. Ja mam z tego beke jak tam ludzie dzwonią młodzi jaja sobie robiąc ciągle. JAK tam dzwoni koleś i mówi żeby mu powiedzieć gdzie są smocze kule z Dragon balla albo jakiś inny dzwoni że gdzie zostawił ostatnio swój rower inny dzwoni i mówi co mam zrobić żeby stanal mnie w trzy sekundy xd ? A wróżka mu odpowiada że wyobraź sobie mnie nago to od razu ci stanie xd 

Albo inny dzwoni i mówi a choj mnie stoi .No co tam oglądać jak każdy z nich tam beke kręci i ludzie wiedzą że to jest oszustwo i robienie z mózgu wody .Kto wierzy w jakieś tarota karty albo czytanie z fusów lub z dłoni to jest igranie z diabłem .TO wszystko te horoskopy to dzieło szatana który tak zwodzi was ludzi ciemnych co wierzą w jakieś czytanie z kart tarota .To wszystko jest kłamstwo i żerowania na waszej głupocie. Wierzycie osobie która nie ma w sobie Boga bo na pewno z ludźmi którzy wróża nie jest nasz stwórca. TYLKO on zna nasz los z nami co będzie żaden człowiek. Uprawiając magię jesteś po stronie diabła który tak Ciebie chce zepchnąć człowieku w otchłanie piekielne .Chcesz znać swoją przyszłość kto by nie chciał ale nie żadne karty tarota ani czytanie z dłoni .Zadna wróżka nie powie ci prawdy bo to osoby które kłamia. NA pewno nie mają daru od Boga tylko chcą żyć za oklamywanie ludzi. KTO wierzy w takie bujdy jakieś czytanie z dłoni to chyba trzeba być ciemnym jak saracen .Kto teraz w obecnych czasach wierzy że jakieś tam przepowiednie chyba babka za lady warzywniaka. Nie idzie się do wróżek bo Bóg nasz potępia wszelką magię i przepowiadanie przyszłości. ŻADEN kto wierzy jaasnowidzom nie będzie przyjęty do królestwa Bożego i nie będzie oglądał naszego Pana. WIERZYCIE w jakieś szklane kule oddając się diabłu? kto zna prawdę niby jakaś wróżka co rozłoży kartę ona zna to co czeka was w przyszłości ? Klamstwa wam powie nie prawdę tylko brednie wyssane z palca wam co wierzycie w te głupoty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYCU xxxx

Tak samo oddawanie czci Bogu modląc się do obrazów albo figur tak samo Bóg to potępia bo jego nie ma w obrazie ani figurze woskowej on jest wszędzie wszschoobecny a ludzie ciemne modlą się do figury .To samo jest potępieniem bo do Boga modlić się normalnie a nie patrzę w obraz i się modlę bo tam w tym obrazie jest Bóg a inaczej nie potrafię się pomodlić. 

Tak więc odrzucić te karty tarota te horoskopy te wróżki co czytaja z dłoni i fusów. KTO w to wierzy to odrzuca Boga. Bo on potępia ludzi którzy wierzą w jasnowidzenie. NIE dzwonić do nich nigdy to są oszuści jaki oni dar mają kto im niby dał ten dar czy sam Bóg? Czy modlili się do stwórcy żeby obdarzył ich darem przepowiadania przyszłości albo mówienia komuś co go czeka? BO tylko nasz Bóg wie co czeka nas a nie żadne karty tarota albo kule czarodziejskie. Horoskopy tak samo są dziełem szatana który chce was odwrócić od Boga. CHCECIE znać przyszłość powierzcie swoje życie Bogu już dziś a nie wróżkom jasnowidzom. NIECH Bóg będzie z wami a wszelcy jasnowidze pójdą w ogień piekielny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja kiedys, siedząc na fotelu u dentysty, usłyszałam radiową audycję z jakąś wróżką, do której zadzwoniła kobieta przedstawiająca się MOIM imieniem i opisała sytuację przypisywana mojej osobie, a wróżka ją zjechała. 

Przypadkiem dowiedziałam się, jak ktoś sie pode mnie podszywa, w chwili, kiedy nie mogłam mówić. 

Mam wrażenie, że te wróżki i wróże są po to, żeby wyciagać od ludzi info o ich sytuacji zyciowej na użytek mediów i służb. No bo trudno uwierzyć, że ludzie są tak zabobonni i naiwni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przypadkowo w nocy włączyłam na ten program. Z ciekawości zadzwonilam choć nie liczyłam na to, ze się dodzwonię. Praktycznie odrazu zostałam połączona. Rozmawiałam z Panią która była na wizji. Pomyślałam ze zapytam o sprawy zdrowotne, ponieważ mam problemy ortopedyczne , chciałam sprawdzic czy to zobaczy. A z racji tego ze mam 28 lat to tym bardziej uzna ze jestem w pełni zdrowa. Kazano mi podać tylko datę urodzenia i imię o się rozłączyć, w sumie zanim zdążyłam sami się rozłączyli. Odpowiedzi miałam słychać w telewizji, wiec słucham i byłam zdumiona, ta Pani rozstawiła karty i powiedziała ze mam problemy z noga z kręgosłupem i problemy hormonalne . Wszystko się zgadzało , noga połamana, kręgosłup połamany i akurat w tamtym czasie zmiany hormonalne również były. I tak myśle sobie ze więcej tam nie dzwonię bo to jest trochę przerażajace. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×