Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malina000

Kogoś bez tabu.

Polecane posty

Proszę o poważne potraktowanie tematu. witam wszystkich. może tutaj ktoś będzie mógł mi sensownie doradzić. wynajmuję mieszkanie chłopakowi w wieku 20 lat. trochę się zaprzyjaźniliśmy. czasami pomaga mi w jakiś cięższych zakupach itd, bo jestem wdową. ostatnio trochę rozmawialiśmy. zwierzył mi się, że z powodu dużego przyrodzenia ma problemy ze znajomosciami z kobietami. Rezygnują po prostu gdy dowiadują się o tym. Myślę, że wiele też zakłada, że skoro ma takiego członka to jest fircykiem. Z tego co mi mówił tylko jedna sprobowala z nim współżycia, ale była to jego wieloletnia miłość. Ogólnie to bardzo skromna i raczej cicha osoba, więc może to też być przyczyną. Nie jest to typ podrywacza ani bawidamka. Z ciekawości namówiłam nawet na pokazanie mi tego. Rzeczywiście jest spory. Z ciekawości zmierzyliśmy go. We wzwodzie miał 24-25 cm. Powiem wam szczerze, że jest mi go bardzo żal. Wiem, że ma też wiele problemów rodzinnych a do tego dochodzi mu brak akceptacji u kobiet. Przyznam się, że budzi się we mnie przez to coś jak instynkt matki. Sama mam już dużo starsze dzieci, ale widzę, że jego podobnie traktuję. Mam pomysł, i chciałabym go tutaj przedyskutować jakoś, żeby mu zwyczajnie ulżyć. Jak kobieta mężczyznie. Nie jest to absolutnie mój typ, lubię meskie typy, a on to raczej jeszcze chłopaczek. Ale co wy o tym sadzicie? Myślicie, że taki seks, albo jakaś inna forma, pomogłaby mu? Czy raczej zaszkodziłoby to? Dodam, że ja mam 61 lat już prawie, ale dbam o siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merry

Kurde skoro masz taka mozliwosc to bierz to. 24 25 cm to naprawde duzo. Moj chlopak ma w zwodzie cos okolo 20 I to najwiekszy jakiego mialam. Juz bym nie chciala wiekszego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
24 minuty temu, Gość Merry napisał:

Kurde skoro masz taka mozliwosc to bierz to. 24 25 cm to naprawde duzo. Moj chlopak ma w zwodzie cos okolo 20 I to najwiekszy jakiego mialam. Juz bym nie chciala wiekszego 

ty tez wdowa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończył sie temat pomocy niepelnosprawnemu bratu to teraz będziesz pomagał współlokatorowi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×