Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karola

Reakcja mojego faceta na moj tatuaż, co zrobic?

Polecane posty

Gość gość
18 minut temu, Gość Gunn napisał:

Frustrato

wyłącznie ze strony dresów w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

Jeszcze nie udało mi się z nim spotkać Ani skontaktować ale wiem od wspólnego znajomego że jest załamany tym że go okłamałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 25.08.2019 o 12:51, Gość Karola napisał:

Cześć dziewczynki powiedzcie mi co zrobić bo oszaleję 😞

 

Otóż spotykam się z facetem około 2 miesiące, można powiedzieć ze jesteśmy w związku, tzn on tego nigdy nie powiedział ale ja czuje że tak jest to dobry człowiek i rewelacyjny partner. Otóż bardzo szanuje moje decyzje, seksu jeszcze nie uprawialiśmy ale była bym dla niego już gotowa. Otóż problem polega na tym że od dawna mam tatuaż, pod piersią na brzuchu wcześniej tego nie widział, dowiedział się dopiero wczoraj jak byliśmy potańczyć, wiem że nie był sympatą tatuaży, ale jego reakcja rozbroiła mnie, myślałam że jak mnie pozna zaakceptuje to tautaż straci dla niego znaczenie, dlatego wcześniej mu nie mówiłam, natomiast on się obraził, co więcej powiedział ze jestem kłamczuchą i go okłamałam, że gdyby o tym wiedział od razu to byśmy się nie spotykali, że zmarnowałam mu czas.. że po takiej kobiecie jak ja nie spodziewał się takiego niepoważnego podejścia do życia.

Odwiozł mnie do domu, nie dał się nawet pocałować na do widzenia, a od wczoraj nie odzywa się do mnie, pisze do niego 7 wiadomość, on nie odpowiada, co mam zrobic?

nie pisz do niego, uwierz  że bardziej sie facet zainteresuje tobą jak Ty go całkiem zignorujesz, poza tym jeśli nie akceptuje twojego tatuazu - to nie akceptuje ciebie i nie nadaje sie na ciebie. z tatuazem jest tak jak z kolczykami, kolorem ...enki i kolorem wlosow? jesli facet chce mie zmienic, nie zasluguje na mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geniusz

muzg kobietry nieustannie pragnie emocji, stad one robia sobie tatuaze zeby jak patrza na nie zywic sie emocjami, to sa narkomanki emocjonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda
1 godzinę temu, Gość Ania napisał:

nie pisz do niego, uwierz  że bardziej sie facet zainteresuje tobą jak Ty go całkiem zignorujesz

bzdura

1 godzinę temu, Gość Ania napisał:

jeśli nie akceptuje twojego tatuazu - to nie akceptuje ciebie i nie nadaje sie na ciebie. z tatuazem jest tak jak z kolczykami, kolorem ...enki i kolorem wlosow? jesli facet chce mie zmienic, nie zasluguje na mnie 

nie porównuj tatuażu do koloru ubrań i włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etery
1 godzinę temu, Gość pravda napisał:

bzdura

nie porównuj tatuażu do koloru ubrań i włosów.

Do kłamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyy

zaden normalny facet nie ozeni sie z baba z tauazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestem kobietą i też wolę mężczyzn bez tatuażu, nigdy nie umówiłam się nawet z mężczyzną z tatuażem, nie mówiac o związku. Rozumiem jego złość, Ty masz prawo zrobić tatuaż, ktoś ma prawo nie chcieć partnera z tatuażem. Dziwnym trafem nigdy nie zafascynował mnie mężczyzna z tatuażem, a wśród znajomych sporo takich miałam, Ci którzy mnie sobą zainteresowali okazywali się nie mieć tatuażu. Cóż, przeproś i daj mu czas, nic więcej nie możesz zrobić. Powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 godzin temu, Gość pravda napisał:

bzdura

nie porównuj tatuażu do koloru ubrań i włosów.

Ale ona ma racje. To jest to samo

Bledem autorki jest narzucanie sie. Facet jej nie chce. Nic z tym nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fak
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jestem kobietą i też wolę mężczyzn bez tatuażu, nigdy nie umówiłam się nawet z mężczyzną z tatuażem, nie mówiac o związku. Rozumiem jego złość, Ty masz prawo zrobić tatuaż, ktoś ma prawo nie chcieć partnera z tatuażem. Dziwnym trafem nigdy nie zafascynował mnie mężczyzna z tatuażem, a wśród znajomych sporo takich miałam, Ci którzy mnie sobą zainteresowali okazywali się nie mieć tatuażu. Cóż, przeproś i daj mu czas, nic więcej nie możesz zrobić. Powodzenia. 

musisz byc prymitywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To pewnie kojarzy tatuaż z negatywnymi cechami charakeru pokazuje to jaki jest zaściankowy i ograniczony.  Tylko autorko...on ma prawo sobie być zaściankowy. Nikogo tym nie krzywdzi. Nie wyzwał cię, po prostu stwierdził, że nie chce z tobą być. Narzucanie się nic nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTTT

Są ludzie, którzy nie są w stanie zaakceptować krzywych zębów u partnerki, a są tacy co to akceptują, prawda?

To samo z tatuażami. Nie mogę siebie zmusić bym zaczął akceptować tatuaże. Po prostu taki mam zmysł estetyczny i nic na to nie poradzę. Nie cierpię tatuaży i tyle. To nie kwestia dojrzałości czy tolerancji, a zmysłu estetycznego.

Czy heteroseksualny facet może się zmusić do seksu z facetem? Oczywiście, że nie... tak samo ja nie potrafię się zmusić do akceptacji tatuaży.

Mam kolegów i koleżanki z tatuażami i spoko, nic mi do tego, ale z kobieta z którą miałbym być ma ich nie mieć i już, taki jestem, takie są moje preferencje i już.

Dlatego rozumiem twojego chyba już byłego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
47 minut temu, Gość TTTT napisał:

Są ludzie, którzy nie są w stanie zaakceptować krzywych zębów u partnerki, a są tacy co to akceptują, prawda?

To samo z tatuażami. Nie mogę siebie zmusić bym zaczął akceptować tatuaże. Po prostu taki mam zmysł estetyczny i nic na to nie poradzę. Nie cierpię tatuaży i tyle. To nie kwestia dojrzałości czy tolerancji, a zmysłu estetycznego.

Czy heteroseksualny facet może się zmusić do seksu z facetem? Oczywiście, że nie... tak samo ja nie potrafię się zmusić do akceptacji tatuaży.

Mam kolegów i koleżanki z tatuażami i spoko, nic mi do tego, ale z kobieta z którą miałbym być ma ich nie mieć i już, taki jestem, takie są moje preferencje i już.

Dlatego rozumiem twojego chyba już byłego...

tak też można, tylko, że to nawet nie jest jej były. Oni się spotykali parę tygodni i tyle. Facet miał prawo się wycofać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optyczny
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

tak też można, tylko, że to nawet nie jest jej były. Oni się spotykali parę tygodni i tyle. Facet miał prawo się wycofać

Dokładnie to niej facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 27.08.2019 o 06:07, Gość Gość napisał:

Autorko - a co powiedział twój tatuś na wieść, że zrobiłaś sobie tatuaż pod cyckami?

Aha - ty nie masz tatusia. I twoja mamusia nie wie kto nim jest.

Aha - to sporo wyjaśnia.

A to poniżej pasa, tym postem pokazałeś całe swoje ja. Spójrz w lustro, może coś od siebie do siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuaz

a co w tatuazu jest takie zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stan umysłu

Tatuaż = zryty beret, tyle trzeba wiedzieć i unikać takie jednostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 30.08.2019 o 05:34, Gość stan umysłu napisał:

Tatuaż = zryty beret, tyle trzeba wiedzieć i unikać takie jednostki

dlaczego zawsze piszesz te posty między 3 i 6 rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×