Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malgorzata78

Były mąż chce wziąć córkę na wakacje do Turcji

Polecane posty

Gość Malgorzata78

Córka ma 13 lat i chce jechać na te wakacje jednak ja nie chcę się zgodzić. 

Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgorzata78

W poniedziałek wylot na 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mąż Polak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgorzata78

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie są niepoważni

Też bym się nie zgodziła, nie może wsiąść nad polskie morze tylko zaraz Turcja?? Poza tym wrócą 2 i co tak z marszu do szkoły, przecież to inny klimat zawsze muszą być dwa dni na dojście organizmu do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wisniowy klapek

...ko czemu nie dasz mezowi corki na wakacje . ...a mamuska sama dziecku nie zaprwni wakacji a jak ojciec chce dziecko zabrac to robisz problemy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niech jedzie, zobaczy kawałek świata, zawsze to wielkie wow dla takiej dziewczynki. W Turcji jest bezpieczniej niż w Berlinie, taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość ludzie są niepoważni napisał:

Też bym się nie zgodziła, nie może wsiąść nad polskie morze tylko zaraz Turcja?? Poza tym wrócą 2 i co tak z marszu do szkoły, przecież to inny klimat zawsze muszą być dwa dni na dojście organizmu do siebie

Wziąć.

dwa dni na dojście organizmu do siebie ? Z którego wieku ta opinia ? Z 15 gdzie podróżowało się statkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie zabraniaj, to się obróci przeciwko tobie. To nie jest wyprawa survivalova w Amazonii tylko wczasy w Turcji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pies ogrodnika. Sama nie zje i komuś nie da. Boże chroń przed takimi matkami. Ale masz szansę za 5 lat córka pokaże ci tyłek i każe się w niego pocałować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzię są niepoważnie
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Wziąć.

dwa dni na dojście organizmu do siebie ? Z którego wieku ta opinia ? Z 15 gdzie podróżowało się statkami ?

Oh strażnik poprawnej polszczyzny się znalazł, wiadomo że palec z klawiatury może się ześlizgnąć.  Nie to jest opinia z XVI wieku 

Czy ty wogóle masz dzieci że się wypowiadasz? Byłaś /eś kiedyś w Turcji??? Znasz tamtejszy klimat, jedzenie, wodę?? 

13 letnie dziecko inaczej wszystko przyswaja. Organizm potrzebuje zawsze czasu na aklimatyzację.

Mało podróżujesz i mało wiesz, a zabierasz głos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belladonna
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Pies ogrodnika. Sama nie zje i komuś nie da. Boże chroń przed takimi matkami. Ale masz szansę za 5 lat córka pokaże ci tyłek i każe się w niego pocałować!!!

Jak wyjedzie z ojcem to juz jej nie zobaczysz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
34 minuty temu, Gość Ludzię są niepoważnie napisał:

Oh strażnik poprawnej polszczyzny się znalazł, wiadomo że palec z klawiatury może się ześlizgnąć.  Nie to jest opinia z XVI wieku 

Czy ty wogóle masz dzieci że się wypowiadasz? Byłaś /eś kiedyś w Turcji??? Znasz tamtejszy klimat, jedzenie, wodę?? 

13 letnie dziecko inaczej wszystko przyswaja. Organizm potrzebuje zawsze czasu na aklimatyzację.

Mało podróżujesz i mało wiesz, a zabierasz głos

Ja tydzień temu wróciłam z wczasów w Turcji. Byłam tam z mężem i dziećmi (9,12 lat) 2 tygodnie. I nikt nie musiał dochodzić do siebie a organizm żadnych problemów nie miał. Wody z kranu nie pije nawet w domu więc tym bardziej w innym kraju to logiczne. A ojciec jak może trafił jakąś fajną ofertę last minute to niech bierze dziecko i jedzie. Córka jak dwa dni do szkoły nie pójdzie to się nic nie stanie a wspomnienia będą super. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viktoria

Niech jedzie. Zobaczy coś nowego, (mi się w Turcji podobało🙂). Zawsze po wakacjach, czy nawet krótkim odpoczynku w roku szkolnym lepiej mi się uczy. Nie ważne czy pojadę zobaczyć coś w Polsce, czy w innym kraju. W tamtym roku zrobiłam sobie nawet tygodniową przerwę w grudniu i zwiedzałam Austrię( fajny przedświąteczny klimat był i mogłam to zobaczyć). Po powrocie wszystko nadrobiłam. Polskie może o którym ktoś pisał też bardzo lubię, ale jak ma możliwość jechać z tatą do Turcji, to można i nawet trzeba skorzystać🙂.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viktoria
2 godziny temu, allium napisał:

przecież za tydzień  szkoła -  to jakie wakacje ?

Zagraniczny pobyt można potraktować edukacyjnie. Budynki, ich historia, pomniki. Jak do tego dołożyć rozmówki polsko- tureckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
53 minuty temu, Gość Ludzię są niepoważnie napisał:

Oh strażnik poprawnej polszczyzny się znalazł, wiadomo że palec z klawiatury może się ześlizgnąć.  Nie to jest opinia z XVI wieku 

Czy ty wogóle masz dzieci że się wypowiadasz? Byłaś /eś kiedyś w Turcji??? Znasz tamtejszy klimat, jedzenie, wodę?? 

13 letnie dziecko inaczej wszystko przyswaja. Organizm potrzebuje zawsze czasu na aklimatyzację.

Mało podróżujesz i mało wiesz, a zabierasz głos

W ogóle. Tak, tak spacja ...😂 

Mam, byłam, znam.

bredzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz
5 godzin temu, Gość Malgorzata78 napisał:

Córka ma 13 lat i chce jechać na te wakacje jednak ja nie chcę się zgodzić. 

Proszę o opinie

Dziecko jest wspólne więc lepiej nie utrudniaj ojcu kontaktów w córka.

Podejrzewam że zazdrościsz dziecku wakacji bo sama siedziałaś w chałupie i chcesz wbić szpile byłemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×