Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 30-latka.m

Kochanek po 60-tce, warto czy tylko się zawiodę?

Polecane posty

Gość 30-latka.m

Podnieca mnie intelektualnie, godzinami możemy rozmawiać na tematy gospodarcze, polityczne, filozoficzne.Bez przerwy o nim fantazjuje...

Dodam że mam męża i bardzo udane życie seksualne...

Tylko proszę mnie nie umoralniac.

Pytam czy facet po 60- tce jest sprawny seksualnie, bo może na fantazjowaniu powinnam poprzestać :-)

Gość gosc
15 minut temu, Gość 30-latka.m napisał:

Podnieca mnie intelektualnie, godzinami możemy rozmawiać na tematy gospodarcze, polityczne, filozoficzne.Bez przerwy o nim fantazjuje...

Pytam czy facet po 60- tce jest sprawny seksualnie, bo może na fantazjowaniu powinnam poprzestać :-)

To nie zależy od wieku tylko kondycji fizycznej:) zawsze możesz sprawdzić:)

Gość Gość

Moim zdaniem będziesz zawiedziona.  Widziałaś jakie ciało ma taki starszy facet? 

Gość 30-latka.m

Ciało widziałam ale dłuta nie widziałam, a nawet jak bym zobaczyła, to i tak nie wiedziałabym, jak nim rzeźbi :-D

Gość Gość

Mam 40 lat i nie wyobrażam sobie kochać się z mężczyzną po 70tce.

Gość gosc
2 minuty temu, Gość 30-latka.m napisał:

Ciało widziałam ale dłuta nie widziałam, a nawet jak bym zobaczyła, to i tak nie wiedziałabym, jak nim rzeźbi :-D

nigdy się nie dowiesz jak nie sprawdzisz:)

Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Mam 40 lat i nie wyobrażam sobie kochać się z mężczyzną po 70tce.

a wyobraźnia to podstawa w sexie:)

Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Więc wyobraźnia podpowiada mi, że ktoś taki wygląda jak dziadek. Nawet w filmach dla dorosłych jest taki dział jak starzy i młode.  Jest to obleśne,  ci nadzy starsi mężczyźni. Po prostu odrzuca mnie. Widzę też takich na ulicach. Mam sąsiada po 70tce i jest miłym, inteligentnym i zadbanym starszym panem, ale żeby kochać się z nim to już okropne dla mnie. 

11 minut temu, Gość Gość napisał:

Więc wyobraźnia podpowiada mi, że ktoś taki wygląda jak dziadek. Nawet w filmach dla dorosłych jest taki dział jak starzy i młode.  Jest to obleśne,  ci nadzy starsi mężczyźni. Po prostu odrzuca mnie. Widzę też takich na ulicach. Mam sąsiada po 70tce i jest miłym, inteligentnym i zadbanym starszym panem, ale żeby kochać się z nim to już okropne dla mnie. 

Dokładnie. Ale znam osobiście taką parę, ona ma 30 lat a on po 60. Tyle, ze uprawia zawodowo sport, więc może jakoś daje radę...

Gość Ancymon

Nie wiem jak facet , ale trafiła mi się kiedyś sytuacja kiedy nie wypadało odmówić starszej Pani , jak koleżanka opisała bardzo mądra oczytana i tak życiowa i stało się. Zapewne czekacie na odpowiedź jak było - jak z nową potrawą której żeście nie próbowali. Powiem tej Pani że na pewno będzie dużo pieszczot wymyślnych i przyjemnych dużo czułości co do samego sexu - miał on smaczek. Nie bez przekory mówią że kobieta jak wino ........ 

Gość gość
2 minuty temu, Gość Ancymon napisał:

Nie wiem jak facet , ale trafiła mi się kiedyś sytuacja kiedy nie wypadało odmówić starszej Pani , jak koleżanka opisała bardzo mądra oczytana i tak życiowa i stało się. Zapewne czekacie na odpowiedź jak było - jak z nową potrawą której żeście nie próbowali. Powiem tej Pani że na pewno będzie dużo pieszczot wymyślnych i przyjemnych dużo czułości co do samego sexu - miał on smaczek. Nie bez przekory mówią że kobieta jak wino ........ 

Nie wypadało odmówić? Serio?

Gość gość
58 minut temu, Gość 30-latka.m napisał:

Pytam czy facet po 60- tce jest sprawny seksualnie, bo może na fantazjowaniu powinnam poprzestać 🙂

Rozwiedź się z mężem może?

4 minuty temu, Gość Ancymon napisał:

Ile miała lat?

Gość Ancmon

Jako facet z szacunkiem do kobiety nie pytam ich o wiek, ale fakt tego że "podczas" było mocno przyciemnione światło i kobieta miała dużo koronek na sobie mógł świadczyć że już nie pierwszą emeryturę pobrała z ZUS u . Też to nie tak że odrazu wskoczyliśmy do łóżka i harcowaliśmy do rana. Była herbata ciasto rozmowa i lampka wina. Potem mi powiedziała że "to" mogłoby być dla nas obojga ciekawym doświadczeniem. Nie napisze tu że byłem piany i nic nie pamiętam, też po 30 latach nie powiem że byłem wykorzystany. Ot świadoma decyzja dwóch dorosłych ludzi. Tyle że tak ta kobietę szanuję do dziś że czułem wewnętrznie że Tak trzeba. Nie powtórzyłbym tego , ale też nie żałuje.

Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Moim zdaniem będziesz zawiedziona.  Widziałaś jakie ciało ma taki starszy facet? 

Umięśnione? Zadbane, bo go stać? Pachnące dobrymi kosmetykami? Kiedy dba o siebie. 

Gość gość
41 minut temu, Gość Ancymon napisał:

Dokładnie. Jak wieloletnie, odpowiednio sezonowane wino... Ech.

Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Seks zaczyna się w głowie. A potem to już zależy od fantazji partnerów.

Gość gość

Nie wiem, jak 60. ale mój ma 50+ i jest super. Z tym, że bardzo dba o sprawność fizyczną, a 2 razy w roku zdaje testy sprawnościowe. Za każdym razem bdb.

Gość gosc
7 minut temu, Gość gość napisał:

Nie wiem, jak 60. ale mój ma 50+ i jest super. Z tym, że bardzo dba o sprawność fizyczną, a 2 razy w roku zdaje testy sprawnościowe. Za każdym razem bdb.

a jaka note Ty mu wystawiasz?:)

Pomijając umoralnianie, podpowiem Ci coś, chociaż mi się nie uśmiecha. Ale dobra. 

Próbuj. Przecież taki facet ma też palce i język, prawda? Jeśli Cię podnieca intelektualnie i o nim fantazjujesz- bierz. 

Gość 30-latka.m

Wasze odpowiedzi jeszcze bardziej mnie nakrecily:-)

Dodam, że rozmawiając z nim, jestem tak mokra, że na następne spotkanie zabiorę że sobą stojak z kroplówką, żeby się nie odwodnić :-D

26 minut temu, Gość 30-latka.m napisał:

Wasze odpowiedzi jeszcze bardziej mnie nakrecily:-)

Dodam, że rozmawiając z nim, jestem tak mokra, że na następne spotkanie zabiorę że sobą stojak z kroplówką, żeby się nie odwodnić 😄

I na wszelki wypadek prezerwatywy bo możesz być mile zaskoczona, a on może się tego nie spodziewać i może się nie przygotować, a głupio by było gdybyś zaszła w ciążę... 😉 

3 godziny temu, Gość 30-latka.m napisał:

Pytam czy facet po 60- tce jest sprawny seksualnie, bo może na fantazjowaniu powinnam poprzestać 🙂

Udane życie seksualne i przyjaciel w wieku Twojego ojca. 

Szacun i podziwiam😉

Gość gość
21 minut temu, Magda bez loginu napisał:

Udane życie seksualne i przyjaciel w wieku Twojego ojca. 

Szacun i podziwiam😉

Magda brakowało tu Ciebie. Witaj w domu. 😉 

Gość Megan

A moze lepiej od razu wybrac sie do kostnicy? Serio mlodzi sa najlepsi w te klocki. Kiedys mialam faceta po czterdziestce to nie dosc, ze mial malego to jeszcze stawac mu nie chcial. Bez sensu. A teraz jestem w zwiazku szesc lat Z mlodszym o szesc lat I jest mega. Naprawde nie masz czego sprawdzac. Napewno bedzie padaka. 

Gość gość
1 minutę temu, Gość Megan napisał:

A moze lepiej od razu wybrac sie do kostnicy? Serio mlodzi sa najlepsi w te klocki. Kiedys mialam faceta po czterdziestce to nie dosc, ze mial malego to jeszcze stawac mu nie chcial. Bez sensu. A teraz jestem w zwiazku szesc lat Z mlodszym o szesc lat I jest mega. Naprawde nie masz czego sprawdzac. Napewno bedzie padaka. 

😄

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować