Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość silny kot

Zazdroszczę kobietom tego, że nigdy nie narzekają na brak seksu, to musi byc wspaniałe

Polecane posty

Gość silny kot

kobiety mają zajebiscie.., zawsze jak chce im sie r0chac to mają seks na zawołanie, czy to będąc w zwiazku czy nawet bedac singielka to zadna nie posci tylko ma jakiegos tam kolege z ktorym sie pi3rd0li..., a faceci? masakra.., ja juz 5 lat zyje w celibacie i pewnie juz tak zostanie do konca mojego zycia, a moje libido jest tak ogromne, ze moglbym codziennie 5x się pi3przyć ... , więc nic dziwnego, ze mam deprsesje i chodze nieszczesliwy, skoro tego nie spełniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani

Wszystko przed Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja tak samo, jedyny seks jaki miałem to ten za pieniądze. A przyjdzie potem jedna z drugą i narzeka jak to kobiety mają źle, seks za darmo, imprezy za darmo (facet placi za wejście do klubu), lekkie prace biurowe (u mnie w pracy do biura biorą tylko osoby z ci.pką między nogami), wcześniejsze emerytury (ewenement na skalę światową, nigdzie nie występuje taka dyskryminacja drugiej płci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mi jest przykro jak jakąś zg.walcą itd chlip chlip. Powinni tu zaprosić miliony Hindusów i Arabów bo oni wiedzą jak postępować z kobietami, a p0lki mają za dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja tak samo, jedyny seks jaki miałem to ten za pieniądze. A przyjdzie potem jedna z drugą i narzeka jak to kobiety mają źle, seks za darmo, imprezy za darmo (facet placi za wejście do klubu), lekkie prace biurowe (u mnie w pracy do biura biorą tylko osoby z ci.pką między nogami), wcześniejsze emerytury (ewenement na skalę światową, nigdzie nie występuje taka dyskryminacja drugiej płci).

Brzydkie kobiety zyja w celibacie, prawie zaden facet nie placi niczego za swoja partnerke (widac jak na kafe sie burza za sam pomysl), setki kobiet zapier t alaja w fabrykach, bedronkach i na nocnych zmianach na kompletacji towaru, co z tego, ze wczesna emerytura, jak nizsze pensje od facetow co robia to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale kobiety w przeciwieństwie do Was, nie mają ochoty na seks z pierwszym lepszym... Dla nas liczy się jakość, a nie ilość. Wkurza nas, gdy 100 napalonych samców gapi się na nas z wywieszonymi jęzorami, bo dla nas spośród tej grupy jedynie kilku może jest atrakcyjnych, a czasem nawet żaden. Kobieta nie ma ochoty na seks z jakimś oblechem, woli się sama zaspokoić niż sie zmuszać do stosunku z kimś, kto jej nie pociąga. Poza tym, nas nie pobudza samo męskie ciało, kobieta musi sie też poczuć komfortowo psychicznie i emocjonalnie, żeby się zdecydować na współżycie a faceci tego nigdy nie zrozumieją bo dla nich dziewczyna = c....pka - nie widzą w nas ludzi, tylko narząd, w który można się spuścić. To jest straszne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mizo napisał:

Ale kobiety w przeciwieństwie do Was, nie mają ochoty na seks z pierwszym lepszym... Dla nas liczy się jakość, a nie ilość. Wkurza nas, gdy 100 napalonych samców gapi się na nas z wywieszonymi jęzorami, bo dla nas spośród tej grupy jedynie kilku może jest atrakcyjnych, a czasem nawet żaden. Kobieta nie ma ochoty na seks z jakimś oblechem, woli się sama zaspokoić niż sie zmuszać do stosunku z kimś, kto jej nie pociąga. Poza tym, nas nie pobudza samo męskie ciało, kobieta musi sie też poczuć komfortowo psychicznie i emocjonalnie, żeby się zdecydować na współżycie a faceci tego nigdy nie zrozumieją bo dla nich dziewczyna = c....pka - nie widzą w nas ludzi, tylko narząd, w który można się spuścić. To jest straszne. 

Bravo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frajerzy
36 minut temu, Gość silny kot napisał:

kobiety mają zajebiscie.., zawsze jak chce im sie r0chac to mają seks na zawołanie, czy to będąc w zwiazku czy nawet bedac singielka to zadna nie posci tylko ma jakiegos tam kolege z ktorym sie pi3rd0li..., a faceci? masakra.., ja juz 5 lat zyje w celibacie i pewnie juz tak zostanie do konca mojego zycia, a moje libido jest tak ogromne, ze moglbym codziennie 5x się pi3przyć ... , więc nic dziwnego, ze mam deprsesje i chodze nieszczesliwy, skoro tego nie spełniam

One mogą ale NIE chcą, bo nie chcą dawać doopy byle komu, jedynie przystojniakom najlepiej kasiastym, bo w razie wpadki alimenty dostaje taka siksa.

Masa singielek pomimo że może mieć seks to go nie ma i też celibat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc

Kobiety chcą się kochać z kimś dla nich atrakcyjnym. Takich jednak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość ccc napisał:

Kobiety chcą się kochać z kimś dla nich atrakcyjnym. Takich jednak nie ma.

Popieram 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samurraj
18 minut temu, Gość Hejka napisał:

Brzydkie kobiety zyja w celibacie, prawie zaden facet nie placi niczego za swoja partnerke (widac jak na kafe sie burza za sam pomysl), setki kobiet zapier t alaja w fabrykach, bedronkach i na nocnych zmianach na kompletacji towaru, co z tego, ze wczesna emerytura, jak nizsze pensje od facetow co robia to samo?

Ładne też żyją w celibacie bo szukają księcia z serialu w TV i nie dają doopy nikomu, chyba że po pijaku się zdarzy. Ładna myśli że jak ładna to jej się należy bogaty przystojniak, bo jej du'pa nie śmierdzi. Żałosne baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość frajerzy napisał:

One mogą ale NIE chcą, bo nie chcą dawać doopy byle komu, jedynie przystojniakom najlepiej kasiastym, bo w razie wpadki alimenty dostaje taka siksa.

Masa singielek pomimo że może mieć seks to go nie ma i też celibat.

Krzywdzące uogólnienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość samurraj napisał:

Ładne też żyją w celibacie bo szukają księcia z serialu w TV i nie dają doopy nikomu, chyba że po pijaku się zdarzy. Ładna myśli że jak ładna to jej się należy bogaty przystojniak, bo jej du'pa nie śmierdzi. Żałosne baby.

Krzywdzące uogólnienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleks na klate
9 minut temu, Mizo napisał:

Ale kobiety w przeciwieństwie do Was, nie mają ochoty na seks z pierwszym lepszym... Dla nas liczy się jakość, a nie ilość. Wkurza nas, gdy 100 napalonych samców gapi się na nas z wywieszonymi jęzorami, bo dla nas spośród tej grupy jedynie kilku może jest atrakcyjnych, a czasem nawet żaden. Kobieta nie ma ochoty na seks z jakimś oblechem, woli się sama zaspokoić niż sie zmuszać do stosunku z kimś, kto jej nie pociąga. Poza tym, nas nie pobudza samo męskie ciało, kobieta musi sie też poczuć komfortowo psychicznie i emocjonalnie, żeby się zdecydować na współżycie a faceci tego nigdy nie zrozumieją bo dla nich dziewczyna = c....pka - nie widzą w nas ludzi, tylko narząd, w który można się spuścić. To jest straszne. 

Kobiety to są ludzie? Serio? Ja zauważam pasożyty i rozczeniowe glizdy tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby są odurniałe przez TV
7 minut temu, Gość ccc napisał:

Kobiety chcą się kochać z kimś dla nich atrakcyjnym. Takich jednak nie ma.

Nie ma bo one biorą wzorce z seriali w TV, gdzie każdy aktor to idealny przystojniak bo sztab ludzi pracuje nad jego wizerunkiem. W realnym życiu to jest niespotykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipokkkkryzjaaa
11 minut temu, Mizo napisał:

Ale kobiety w przeciwieństwie do Was, nie mają ochoty na seks z pierwszym lepszym... Dla nas liczy się jakość, a nie ilość. Wkurza nas, gdy 100 napalonych samców gapi się na nas z wywieszonymi jęzorami, bo dla nas spośród tej grupy jedynie kilku może jest atrakcyjnych, a czasem nawet żaden. Kobieta nie ma ochoty na seks z jakimś oblechem, woli się sama zaspokoić niż sie zmuszać do stosunku z kimś, kto jej nie pociąga. Poza tym, nas nie pobudza samo męskie ciało, kobieta musi sie też poczuć komfortowo psychicznie i emocjonalnie, żeby się zdecydować na współżycie a faceci tego nigdy nie zrozumieją bo dla nich dziewczyna = c....pka - nie widzą w nas ludzi, tylko narząd, w który można się spuścić. To jest straszne. 

Same do tego doprowadziłyscie. Czy  na facebookach, instagramach ktoś każe kobietom świecić cyckami? Prowokujecie a potem narzekacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość baby są odurniałe przez TV napisał:

Nie ma bo one biorą wzorce z seriali w TV, gdzie każdy aktor to idealny przystojniak bo sztab ludzi pracuje nad jego wizerunkiem. W realnym życiu to jest niespotykane.

Z seriali to ty powinieneś się uczyć jak zachowuje się mężczyzna z klasą i na jakimś poziomie ty czubie. To co odróżnia kobiety od mężczyny to to ze wam bije na dekiel gdy nie bzykacie więc byle co bierzecie a kobieta tak nie zrobi. Po prostu jesteście chújowi pod każdym względem właściwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Hipokkkkryzjaaa napisał:

Same do tego doprowadziłyscie. Czy  na facebookach, instagramach ktoś każe kobietom świecić cyckami? Prowokujecie a potem narzekacie

Jak prowokuje dana osoba to proszę z pretensjami to jej osoby. Odpowiedzialność zbiorowa nie obowiązuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
7 minut temu, Gość kleks na klate napisał:

Kobiety to są ludzie? Serio? Ja zauważam pasożyty i rozczeniowe glizdy tylko.

Skoro w takich gustujesz... Zejdz na ziemię i zacznij patrzeć na charakter a nie na wygląd. Niestety, nie każda dostaje urodę anioła i cialo bogini, trudno mi sobie wyobrazić, ale jak któraś od nastu lat miała ogromne powodzenie i mogła sobie przebierać (co nie było jej zasługa), to zapewne stała sie arogancka i zrozumiała. Do tego mężczyźni, którzy sami siebie przelicytowywali, byle ja zdobyć.. Zobaczyła, ze jest popyt to sie poprzewracalo. Zamiast skomlec jak pies o uwagę takiej, trzeba bylo interesować sie tymi, które stały w cieniu. Nie chciałeś, to twój wybór. Teraz sobie płacz, ze cie na kobietę nie stac. 

Ty arystocwelesie rowniez. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość baby są odurniałe przez TV napisał:

Nie ma bo one biorą wzorce z seriali w TV, gdzie każdy aktor to idealny przystojniak bo sztab ludzi pracuje nad jego wizerunkiem. W realnym życiu to jest niespotykane.

Kolejne krzywdzące uogólnienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość kleks na klate napisał:

Kobiety to są ludzie? Serio? Ja zauważam pasożyty i rozczeniowe glizdy tylko.

Same insynuacje i obranie. Jak nie umiesz dyskutować to przerwij i ochłoń. Jak będziesz spokojniejszy może będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Same insynuacje i obranie. Jak nie umiesz dyskutować to przerwij i ochłoń. Jak będziesz spokojniejszy może będzie lepiej.

obrażanie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Z seriali to ty powinieneś się uczyć jak zachowuje się mężczyzna z klasą i na jakimś poziomie ty czubie. To co odróżnia kobiety od mężczyny to to ze wam bije na dekiel gdy nie bzykacie więc byle co bierzecie a kobieta tak nie zrobi. Po prostu jesteście chújowi pod każdym względem właściwie .

Dokładnie tak :) Wymyślili takie seksistowskie hasła typu: "baba bez bolca dostaje pie...dolca" i myślą, że to dlatego, bo żaden kobiety nie chciał a prawda jest taka, ze nawet bardzo przeciętna jakby sie zaoferowała, to by z miejsca miała wielu kandydatów, tyle, ze normalnej kobiecie coś takiego nie sprawia żadnej przyjemności :) A "samce beta" oczywiście urażone, ze kobiety im nie dają d...py. No bo jak one tak mogą... Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
56 minut temu, Gość silny kot napisał:

kobiety mają zajebiscie.., zawsze jak chce im sie r0chac to mają seks na zawołanie, czy to będąc w zwiazku czy nawet bedac singielka to zadna nie posci tylko ma jakiegos tam kolege z ktorym sie pi3rd0li...

Stare ludowe powiedzenie mówi  Kto  wybrzydza ten nie ru...cha 😋 widocznie wybrzydzasz 😴 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Mizo napisał:

Dokładnie tak 🙂 Wymyślili takie seksistowskie hasła typu: "baba bez bolca dostaje pie...dolca" i myślą, że to dlatego, bo żaden kobiety nie chciał a prawda jest taka, ze nawet bardzo przeciętna jakby sie zaoferowała, to by z miejsca miała wielu kandydatów, tyle, ze normalnej kobiecie coś takiego nie sprawia żadnej przyjemności 🙂 A "samce beta" oczywiście urażone, ze kobiety im nie dają d...py. No bo jak one tak mogą... Hehe.

Mój stosunek do mężczyzn jest całkowicie obojętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Z seriali to ty powinieneś się uczyć jak zachowuje się mężczyzna z klasą i na jakimś poziomie ty czubie. To co odróżnia kobiety od mężczyny to to ze wam bije na dekiel gdy nie bzykacie więc byle co bierzecie a kobieta tak nie zrobi. Po prostu jesteście chújowi pod każdym względem właściwie .

Jak wyżej 😴 ogólnie jesteśmy ch...a warci 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 minuty temu, Mizo napisał:

Ale kobiety w przeciwieństwie do Was, nie mają ochoty na seks z pierwszym lepszym... Dla nas liczy się jakość, a nie ilość. Wkurza nas, gdy 100 napalonych samców gapi się na nas z wywieszonymi jęzorami, bo dla nas spośród tej grupy jedynie kilku może jest atrakcyjnych, a czasem nawet żaden. Kobieta nie ma ochoty na seks z jakimś oblechem, woli się sama zaspokoić niż sie zmuszać do stosunku z kimś, kto jej nie pociąga. Poza tym, nas nie pobudza samo męskie ciało, kobieta musi sie też poczuć komfortowo psychicznie i emocjonalnie, żeby się zdecydować na współżycie a faceci tego nigdy nie zrozumieją bo dla nich dziewczyna = c....pka - nie widzą w nas ludzi, tylko narząd, w który można się spuścić. To jest straszne. 

prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

no ale dupcie to kobitki mają śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Kolejny topik, w ktòrym facet stwierdza,  że jego gatunek to niewolnicy popędu.  Niby czlowiek ewoluuje,  a w tej kwestii ciagle w jaskini... I jeszxze kolo chcialby dupczyc przypadkowe dziewczyny...jaki żal :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×