Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość silny kot

Zazdroszczę kobietom tego, że nigdy nie narzekają na brak seksu, to musi byc wspaniałe

Polecane posty

Gość Człowiek nikt

Życie było by wspaniałe gdyby wszyscy ludzie byli demiseksualni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka czepek

Arystocweles  nadal placze łeeeee jestem bobasem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd

Eh, ale frustracji się tutaj wylewa. Przeczytajcie to proszę raz jeszcze i powiedzcie mi, że to niby kobiety źle znoszą samotność, jak to niektórzy mężczyźni próbują im wmówić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
50 minut temu, Gość Człowiek nikt napisał:

Życie było by wspaniałe gdyby wszyscy ludzie byli demiseksualni.

Dokładnie tak! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Ona napisał:

Dokładnie tak! 

Dokładnie. By ludzie przynajmniej nie patrzyli na siebie jak na "kawał mięcha", tylko kochaliby za charakter i osobowość a powłoka byłaby tylko miłym dodatkiem, nie priotytetem. Ja siebie osobiście mogę określić jako osobę o takiej właśnie orientacji. Dla mnie seks może nie istnieć, gdy nie ma połączenia dusz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć

Cieszy mnie ze są mezczyzni ktorzy widzą tą niesprawiedliwosc kobieco męską. Mnie też to wnerwia, mam depresje przez to, bo jak wiadomo seksualnosc jest najwazniejsza w zyciu, po za jedzeniem i spaniem... Jakby wnerwienia bylo malo kobiety piszą swoje mantry wnerwiajace, ze seks nie jest najwazniejszy, bo mają, albo wszystko przed tobą i inne totalne glupoty, kazda kobieta jets taka sama. Przedmiotowe traktowanie jest zapewne fajniesze niz instrumentalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
5 godzin temu, Mizo napisał:

Dokładnie. By ludzie przynajmniej nie patrzyli na siebie jak na "kawał mięcha", tylko kochaliby za charakter i osobowość a powłoka byłaby tylko miłym dodatkiem, nie priotytetem. Ja siebie osobiście mogę określić jako osobę o takiej właśnie orientacji. Dla mnie seks może nie istnieć, gdy nie ma połączenia dusz. 

To ja. Kocham za charakter i osobowość, a seks łączy się z uczuciem. Ale że większość kobiet nie jest demiseksualna i patrzy na wygląd, to nie mogę znaleźć partnerki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
7 godzin temu, Mizo napisał:

Ale kobiety w przeciwieństwie do Was, nie mają ochoty na seks z pierwszym lepszym... Dla nas liczy się jakość, a nie ilość. Wkurza nas, gdy 100 napalonych samców gapi się na nas z wywieszonymi jęzorami, bo dla nas spośród tej grupy jedynie kilku może jest atrakcyjnych, a czasem nawet żaden. Kobieta nie ma ochoty na seks z jakimś oblechem, woli się sama zaspokoić niż sie zmuszać do stosunku z kimś, kto jej nie pociąga. Poza tym, nas nie pobudza samo męskie ciało, kobieta musi sie też poczuć komfortowo psychicznie i emocjonalnie, żeby się zdecydować na współżycie a faceci tego nigdy nie zrozumieją bo dla nich dziewczyna = c....pka - nie widzą w nas ludzi, tylko narząd, w który można się spuścić. To jest straszne. 

Nie wiem, kto cię tak skrzywdził, ale nie każdy facet taki jest, tak samo jak nie każda kobieta jest taka jak opisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jak prowokuje dana osoba to proszę z pretensjami to jej osoby. Odpowiedzialność zbiorowa nie obowiązuje. 

Taak, ale jak piszecie, że faceci są beznadziejni, to już jest ok i odpowiedzialność zbiorowa obowiązuje, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość gosć napisał:

Cieszy mnie ze są mezczyzni ktorzy widzą tą niesprawiedliwosc kobieco męską. Mnie też to wnerwia, mam depresje przez to, bo jak wiadomo seksualnosc jest najwazniejsza w zyciu, po za jedzeniem i spaniem... Jakby wnerwienia bylo malo kobiety piszą swoje mantry wnerwiajace, ze seks nie jest najwazniejszy, bo mają, albo wszystko przed tobą i inne totalne glupoty, kazda kobieta jets taka sama. Przedmiotowe traktowanie jest zapewne fajniesze niz instrumentalne.

Aha, czyli liczy się tylko spanie, chlanie i ru*hanie. Typowe, męskie ambicje. Szkoda słów. Mentalnie nie dosięgacie kobietom do pięt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Mizo napisał:

Aha, czyli liczy się tylko spanie, chlanie i ru*hanie. Typowe, męskie ambicje. Szkoda słów. Mentalnie nie dosięgacie kobietom do pięt...

Nadal się dziwujesz w temacie chłopów? Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Nadal się dziwujesz w temacie chłopów? Dziwne.

Nie dziwię się, dla mnie to żadna nowość. Przejrzałam mężczyzn juz mega dawno. Ale jednak nadal nie daje mi to spokoju, nie ukrywam, że ciężko mi się z tym pogodzić... chyba lubię walczyć z wiatrakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste

Bierz ze swojej ligi to nie będziesz mial problemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, Gość Proste napisał:

Bierz ze swojej ligi to nie będziesz mial problemu. 

I tu jest problem. W jego lidze jest tylko on sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość vvv napisał:

Taak, ale jak piszecie, że faceci są beznadziejni, to już jest ok i odpowiedzialność zbiorowa obowiązuje, nieprawdaż?

Nie piszecie tylko piszę. Po raz kolejny, jeżeli ktoś tak robi to pretensja do tej osoby które stosuje odpowiedzialność zbiorową, a nie do ogółu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie piszecie tylko piszę. Po raz kolejny, jeżeli ktoś tak robi to pretensja do tej osoby które stosuje odpowiedzialność zbiorową, a nie do ogółu.

Ale jakoś kobiet, które to piszą, nie krytykujesz, a mężczyzn tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
4 godziny temu, Mizo napisał:

Aha, czyli liczy się tylko spanie, chlanie i ru*hanie. Typowe, męskie ambicje. Szkoda słów. Mentalnie nie dosięgacie kobietom do pięt...

Nie wiem, w jakim środowisku się obracasz, że takich facetów spotykasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość vvv napisał:

Nie wiem, w jakim środowisku się obracasz, że takich facetów spotykasz.

Czekam na polemikę szkoda gadać cel vvv vs Mizo. Może być ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Czekam na polemikę szkoda gadać cel vvv vs Mizo. Może być ciekawie.

Jakie szkoda gadać???

Uważasz, że każdy facet to zdradzający ch00y i alkoholik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dggdd
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

Z seriali to ty powinieneś się uczyć jak zachowuje się mężczyzna z klasą i na jakimś poziomie ty czubie. To co odróżnia kobiety od mężczyny to to ze wam bije na dekiel gdy nie bzykacie więc byle co bierzecie a kobieta tak nie zrobi. Po prostu jesteście chújowi pod każdym względem właściwie .

Brawo sama prawda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość vvv napisał:

Jakie szkoda gadać???

Uważasz, że każdy facet to zdradzający ch00y i alkoholik?

No ty jesteś szkoda gadać i jak nakręcony na korbe pieprzysz to samo na okrągło. Alkoholik na pewno nie ale chúj najprawdopodobniej. Ale aż tak jēbnieta jak mizo nie jestem. Ona jest psychiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No ty jesteś szkoda gadać i jak nakręcony na korbe pieprzysz to samo na okrągło. Alkoholik na pewno nie ale chúj najprawdopodobniej. Ale aż tak jēbnieta jak mizo nie jestem. Ona jest psychiczna.

Potwierdzam, TO PSYCHICZNA BABA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No ty jesteś szkoda gadać i jak nakręcony na korbe pieprzysz to samo na okrągło. Alkoholik na pewno nie ale chúj najprawdopodobniej. Ale aż tak jēbnieta jak mizo nie jestem. Ona jest psychiczna.

Nie jestem żaden szkoda gadać.

Nie każdy to ch00y. Ale dobrze, że chociaż przyznajesz, że ona jest yebnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość vvv napisał:

Nie wiem, w jakim środowisku się obracasz, że takich facetów spotykasz.

No przecież sam gość powyżej napisał, co się liczy dla facetów, nie musiałam wcale tego wytykać, jedynie podsumowałam jego wypowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 minutę temu, Mizo napisał:

No przecież sam gość powyżej napisał, co się liczy dla facetów, nie musiałam wcale tego wytykać, jedynie podsumowałam jego wypowiedź :)

Dla niego może się tylko tyle liczy, ale nie dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×