Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Metalowiec 30+

Na festiwalach rockowych pełno młodych dziewczyn w krótkich spodenkach

Polecane posty

Gość Metalowiec 30+

Ich widok tylko wzmaga moją frustrację, że są poza moim zasięgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Czemu są poza Twoim zasięgiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Bo nie jestem przystojniakiem, a konkurencja jest duża. W miarę ładna dziewczyna ma urodę atrakcyjną lub akceptowalną dla większości lub sporej ilości facetów i konkurencja zawsze jest duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta
Przed chwilą, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Bo nie jestem przystojniakiem, a konkurencja jest duża. W miarę ładna dziewczyna ma urodę atrakcyjną lub akceptowalną dla większości lub sporej ilości facetów i konkurencja zawsze jest duża.

E tam, próbuj!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Na razie to wolę żyć marzeniami i fantazjować, co bym z nimi w łóżku robił 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Metalowiec 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Na razie to wolę żyć marzeniami i fantazjować, co bym z nimi w łóżku robił 😉

Słuchał z nią Slayera i Metalliki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta
3 minuty temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Na razie to wolę żyć marzeniami i fantazjować, co bym z nimi w łóżku robił 😉

Ja bym próbowała, życie jest krótkie. Byłeś na PolandRock w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Woodstock to nie mój klimat, wolę hotel od namiotów, poza tym to szeroko pojęty rockowy festiwal, a ja jestem metalowcem mimo że długich włosów już nie mam i ogólnie wyglądem bardziej przypominam narodowca w bluzie z żołnierzami wyklętymi, niż metala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+
31 minut temu, Gość Gość napisał:

Słuchał z nią Slayera i Metalliki?

Pudło. Uprawiałbym wulgarny i wyuzdany seks analny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
53 minuty temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Ich widok tylko wzmaga moją frustrację, że są poza moim zasięgiem.

Nie doceniasz siebie😉raczej nie chcesz zepsuć sobie opinii😎każda panienka na takim festiwalu miałaby za punkt honoru zaliczenie ciebie😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Pudło. Uprawiałbym wulgarny i wyuzdany seks analny.

Rozerwalbys je? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda w krótkich spodenkac
18 minut temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Pudło. Uprawiałbym wulgarny i wyuzdany seks analny.

A to się wycofuję. Bo już chciałam zagadać 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Z ciebie taki metalowiec jak ze mnie modelka, skoro nie chodzisz muzyki sluchac tylko dziewczyny w spodenkach ogladac.A skoro tak cie frustruje, ze mlode poza zasiegiem, obniz wymagania i dostosuj je do swojego wygladu.Jest zasada, ze w skali 1-10 facet ma byc o 2 oczka brzydszy, wiec jesli jestes 3/10, to bez dodarkowych zalet mozesz sie zakrecic kolo 5/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Gość Młoda w krótkich spodenkac, przecież i tak byś mną nie była zainteresowana, więc napisałem żartobliwy komentarz bo nie mając nic do stracenia mogę sobie pozwolić na rubaszność. Nie uznaję seksu dla seksu, interesuje mnie wyłącznie seks w związku. Dlatego jestem tak niewyżyty, bo korzystanie z prostytutek jest niezgodne z moimi zasadami.

Gość Gosc, chodzę na koncerty dla muzyki, nawet nie dla picia z kolegami, bo potrafię iść sam dla samej muzyki i towarzystwo kolegów nie jest mi potrzebne. A te kuso ubrane dziewczyny jednak mimochodem zwracają moją uwagę i ciężko oderwać wzrok i nie mieć zbereźnych fantazji. Myślę, że jestem tak 5/10, ale za to nie mam prawa jazdy i auta, a dodatkowo żeby nie są idealnie białe. Nie jestem ideałem, czasem jestem naprawdę idealnie szczupły bo ćwiczę cały czas, są jednak takie momenty że z 3 kilogramy nagle przybywają i brzuszek się lekko zaokrągla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co w zwiazku z tym? Mamy Ci współczuć? A może się oddać z litości? Weź się nie kompromituj, mamy w nosie Twój popęd i potrzeby seksualne... Nie licz na to, że kobiety zaczną się inaczej ubierać, bo Ty nie możesz wyrobić z podniecenia. Jak zwykle kobiety są złe, bo w tak okrutny sposób prowokują biednego, wyposzczonego samca... Jak nie potrafisz nad sobą panować, to nie wychodź z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Mizo napisał:

No i co w zwiazku z tym? Mamy Ci współczuć? A może się oddać z litości? Weź się nie kompromituj, mamy w nosie Twój popęd i potrzeby seksualne... Nie licz na to, że kobiety zaczną się inaczej ubierać, bo Ty nie możesz wyrobić z podniecenia. Jak zwykle kobiety są złe, bo w tak okrutny sposób prowokują biednego, wyposzczonego samca... Jak nie potrafisz nad sobą panować, to nie wychodź z domu.

Uspokoj się i idź serial oglądać. Mizo z kowbo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda w krótkich spodenkac
13 minut temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Gość Młoda w krótkich spodenkac, przecież i tak byś mną nie była zainteresowana, więc napisałem żartobliwy komentarz bo nie mając nic do stracenia mogę sobie pozwolić na rubaszność. Nie uznaję seksu dla seksu, interesuje mnie wyłącznie seks w związku. Dlatego jestem tak niewyżyty, bo korzystanie z prostytutek jest niezgodne z moimi zasadami.

Gość Gosc, chodzę na koncerty dla muzyki, nawet nie dla picia z kolegami, bo potrafię iść sam dla samej muzyki i towarzystwo kolegów nie jest mi potrzebne. A te kuso ubrane dziewczyny jednak mimochodem zwracają moją uwagę i ciężko oderwać wzrok i nie mieć zbereźnych fantazji. Myślę, że jestem tak 5/10, ale za to nie mam prawa jazdy i auta, a dodatkowo żeby nie są idealnie białe. Nie jestem ideałem, czasem jestem naprawdę idealnie szczupły bo ćwiczę cały czas, są jednak takie momenty że z 3 kilogramy nagle przybywają i brzuszek się lekko zaokrągla.

Wolę starszych mężczyzn 🙂 A krótkie spodenki noszę z powodu upału, a nie żeby coś pokazywać 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zardzewiały metal

Żeby miedź dziewCynę trzeba miedź: złote serce, srebrne usta, żelazne nerwy i uja se stali. Trzeba dużo miedzi bo kto nie ma miedzi ten w domu siedzi. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
54 minuty temu, Gość Młoda w krótkich spodenkac napisał:

Wolę starszych mężczyzn 🙂 A krótkie spodenki noszę z powodu upału, a nie żeby coś pokazywać 😛 

a podobno ped0filia to zbrodnia... a o tym ze lubisz jak ci patrzą jak to zwiesz zboczuchy juz nie piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+
55 minut temu, Gość Młoda w krótkich spodenkac napisał:

Wolę starszych mężczyzn 🙂 A krótkie spodenki noszę z powodu upału, a nie żeby coś pokazywać 😛 

Mam 32 lata, nie szukaj dziada jak ja, bierz rówieśnika. Ja raczej na partnerkę celuję w taki ok. 27-28 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

A obniżanie wymagań na siłę nie sprawi, że będę szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Wypraszam sobie, nie mam nic wspólnego z tymi co nie myją się na Woodstocku.

Hotel zamiast namiotu, wlosy krotkie, do tego sam przyznajesz, ze przypominasz wygladem najgorsza grupe ludzi w polsce...i ty sie dziwisz, zes sam? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Stać mnie na hotel, to korzystam z komfortu. Nie każdy wygląda dobrze w długich, a metalowcem jestem prawicowym. Wstyd to być lewakiem lub platformersem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Stać mnie na hotel, to korzystam z komfortu. Nie każdy wygląda dobrze w długich, a metalowcem jestem prawicowym. Wstyd to być lewakiem lub platformersem.

Tacy jak ty nie powinni byc w zwiazkach wiec bardzo dobrze, ze zadna cie nie chce. Prawicowcy to najwieksza zaraza i zawsze rozwalaja cala scene metalowa. Wstyd kiedy paletaja sie po festiwalach czy koncertach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Prawicowcy to po prostu poważni, dorośli ludzie, którzy chcą żyć z pieniędzy na które ciężko pracują, a nie jak nieroby co wolą pasożytować na innych lub zebrać o wino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prawica to nie tylko ekonomia. To przede wszystkom rasizm, seksizm, homofobia i kompletne ignorowanie tych ludzi ktorzy z przyczyn niezaleznych od siebie potrzebuja pomocy. Prawicowcy to ...nsyny ktorzy odbiora renty inwalidzkie zeby utrzec nosa temu malemu procentowi ludzi ktorzy dostaja je na lewych papierach i beda miec w dupie wszystkich tych ktorzy szczerze potrzebuja pomocy. To antyaborcjonosci traktujacy kobiety jak bydlo rozplodowe. To faceci ktorzy zakladaja tematy o ich frustracji, zr zadna zgrabna kobieta ich nie chce, ale zwalaja to na wyglad, a nie na swoje obrzydliwe poglady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Tacy jak ty nie powinni byc w zwiazkach wiec bardzo dobrze, ze zadna cie nie chce. Prawicowcy to najwieksza zaraza i zawsze rozwalaja cala scene metalowa. Wstyd kiedy paletaja sie po festiwalach czy koncertach.

Co za bzdury. Facet lewak to dopiero porażka i peezda. 😄 Większość metalowców to ateiści prawicowo-centrowi, albo poganie/satanisci. Lewaków w tej grupie jest mało. 

Choć ja toleruję tylko takich po środku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość Młoda w krótkich spodenkac napisał:

Wolę starszych mężczyzn 🙂 A krótkie spodenki noszę z powodu upału, a nie żeby coś pokazywać 😛 

tak tak:0 i ciagle goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramboo
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Prawica to nie tylko ekonomia. To przede wszystkom rasizm, seksizm, homofobia i kompletne ignorowanie tych ludzi ktorzy z przyczyn niezaleznych od siebie potrzebuja pomocy. Prawicowcy to ...nsyny ktorzy odbiora renty inwalidzkie zeby utrzec nosa temu malemu procentowi ludzi ktorzy dostaja je na lewych papierach i beda miec w dupie wszystkich tych ktorzy szczerze potrzebuja pomocy. To antyaborcjonosci traktujacy kobiety jak bydlo rozplodowe. To faceci ktorzy zakladaja tematy o ich frustracji, zr zadna zgrabna kobieta ich nie chce, ale zwalaja to na wyglad, a nie na swoje obrzydliwe poglady

oho feminonazicha ALERT 😄 

nie jestem prawicowcem, ale ty gadasz jak typowa lewacka szajbuska, sorry 😞 

i jeszcze wspierasz utrzymywanie nierobów i pasożytów, pod płaszczykiem "humanitarności"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×