Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Metalowiec 30+

Na festiwalach rockowych pełno młodych dziewczyn w krótkich spodenkach

Polecane posty

Gość Metalowiec 30+

Dla Ciebie rasizm to brak zgody na przyjmowanie przymusowo nielegalnych imigrantów, seksizm to brak narzuconych stawek dla kobiet, a homofobia to brak zgody na adopcję przez gejów? Jeśli chodzi o aborcję, to jestem za aktualnym kompromisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Co za bzdury. Facet lewak to dopiero porażka i peezda. 😄 Większość metalowców to ateiści prawicowo-centrowi, albo poganie/satanisci. Lewaków w tej grupie jest mało. 

Choć ja toleruję tylko takich po środku. 

Wiekszosc metali jakich znam to lewicowcy. Prawicowcy (zwlaszcza ci co jaraja sie burzumem) to irytujacy, maly procent. Wiekszosc pogan to lewicowcy (mowimy o calej europie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Dla Ciebie rasizm to brak zgody na przyjmowanie przymusowo nielegalnych imigrantów, seksizm to brak narzuconych stawek dla kobiet, a homofobia to brak zgody na adopcję przez gejów? Jeśli chodzi o aborcję, to jestem za aktualnym kompromisem.

Tak, tak i tak :) a glupota to podawanie tych przykladow kiedy sie ich nie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Wiekszosc metali jakich znam to lewicowcy. Prawicowcy (zwlaszcza ci co jaraja sie burzumem) to irytujacy, maly procent. Wiekszosc pogan to lewicowcy (mowimy o calej europie).

Jaranie się burzumem? Ja prdl... Dziewczynko, to było modne góra 10 lat temu. 😄

Ja mówię o ludziach 25-30+,  a nie o kinder-metalach. 😄

 Sorry, ale od razu widzę, żeś goowniara. 

 Pewnie siedzisz w jakimś jednym towarzystwie. Od lat obracam się w takich środowiskach - od 15(?)lat,  więc mi takich bajeczek nie wciśniesz. A poganki to nie lewaczki. nie rozśmieszaj mnie. Są za wolnością, ale tak samo wyśmiewają lewicowych fanatyków, genderowe przedszkola itd. A przede wszystkim tzw. "poprawnośc polityczną" , która jest zwyczajnym zamordyzmem i ograniczeniem wolności dla zdrowo myślącego człowieka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

To sobie przyjmuj nielegalnych imigrantów, ale nie u nas w Polsce. My przybłęd, które dokumenty wyrzuciły do morza w Polsce nie chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jaranie się burzumem? Ja prdl... Dziewczynko, to było modne góra 10 lat temu. 😄

Ja mówię o ludziach 25-30+,  a nie o kinder-metalach. 😄

 Sorry, ale od razu widzę, żeś goowniara. 

 Pewnie siedzisz w jakimś jednym towarzystwie. Od lat obracam się w takich środowiskach - od 15(?)lat,  więc mi takich bajeczek nie wciśniesz. A poganki to nie lewaczki. nie rozśmieszaj mnie. Są za wolnością, ale tak samo wyśmiewają lewicowych fanatyków, genderowe przedszkola itd. A przede wszystkim tzw. "poprawnośc polityczną" , która jest zwyczajnym zamordyzmem i ograniczeniem wolności dla zdrowo myślącego człowieka. 

A ja mowie o takich ...ach ktorzy wlasnie dalej jaraja sie burzumem i sa satanistami ;) mam prawie 30 lat, jeszcze jako nastolatka jezdzilam na festiwale muzyczne w calej europie. O poganstwie wiesz tyle co o polityce, wiec sie nie popisuj. Mozesz byc w moim wieku, ale nie jestes dojrzaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

To sobie przyjmuj nielegalnych imigrantów, ale nie u nas w Polsce. My przybłęd, które dokumenty wyrzuciły do morza w Polsce nie chcemy.

Jal polska nie chce przyjmowac emigrantow moze wycofac sie z udzialu w sojuszach ktore tych emigrantow produkuja. Tylko czekaj...nie moze. Bo jest za slaba zeby stac jak ten kolek na srodku europy. Wiec musi grac wedlug tych samych zasad co inni. 

Polska jak zwykle zaskoczona, ze wszystko ma swoja cene. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A ja mowie o takich ...ach ktorzy wlasnie dalej jaraja sie burzumem i sa satanistami 😉 mam prawie 30 lat, jeszcze jako nastolatka jezdzilam na festiwale muzyczne w calej europie. O poganstwie wiesz tyle co o polityce, wiec sie nie popisuj. Mozesz byc w moim wieku, ale nie jestes dojrzaly.

Nie jestem autorem tematu. To ty pier/dolisz jakies bzdety niczym gimnazjalistka. Satanizm laveyański nadal jest dość popularny w tych kręgach. I nic dziwnego, to mądra ideologia dla ludzi silnych i odpowiedzialnych, nie dla słabeuszy, którzy wolą winę na wszystko zrzucić na państwo. I nie znam żadnego satanisty, który by się podniecał burzumem. Co za bzdury 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Lewackie panny najczęściej popierają bzykanie się bez zobowiązań i jeszcze uważają, że ich przeszłość to nie sprawa ich faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie jestem autorem tematu. To ty pier/dolisz jakies bzdety niczym gimnazjalistka. Satanizm laveyański nadal jest dość popularny w tych kręgach. I nic dziwnego, to mądra ideologia dla ludzi silnych i odpowiedzialnych, nie dla słabeuszy, którzy wolą winę na wszystko zrzucić na państwo. I nie znam żadnego satanisty, który by się podniecał burzumem. Co za bzdury 😄 

Wiem, ze jest. Tak samo jak jest masa oszolomow ktorych podnieca "wampiryzm". Satanizm laveya to tala sama organizacja jak kazda inna, 200 dolarow za karte czlonkostwa i nie pytaj na co to wydadza ;)

Smiesza mnie ludzie ktorzy potrzebuja instrukcji jak zyc bo sami na to wpasc nie potrafia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Lewackie panny najczęściej popierają bzykanie się bez zobowiązań i jeszcze uważają, że ich przeszłość to nie sprawa ich faceta.

I nosza krotkie spodnie na festiwalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Unia już dawno wycofała się z przymusowej relokacji i mam nadzieję, że ta gówniana idea nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Prawica to nie tylko ekonomia. To przede wszystkom rasizm, seksizm, homofobia i kompletne ignorowanie tych ludzi ktorzy z przyczyn niezaleznych od siebie potrzebuja pomocy. Prawicowcy to ...nsyny ktorzy odbiora renty inwalidzkie zeby utrzec nosa temu malemu procentowi ludzi ktorzy dostaja je na lewych papierach i beda miec w dupie wszystkich tych ktorzy szczerze potrzebuja pomocy. To antyaborcjonosci traktujacy kobiety jak bydlo rozplodowe. To faceci ktorzy zakladaja tematy o ich frustracji, zr zadna zgrabna kobieta ich nie chce, ale zwalaja to na wyglad, a nie na swoje obrzydliwe poglady

Dzięki za ten komentarz, dużo w nim prawdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Unia już dawno wycofała się z przymusowej relokacji i mam nadzieję, że ta gówniana idea nie wróci.

To nie tylko kwestia unii. Wycofanie sie z tego moze potem pociagnac za soba konsekwencje. Tu nie chodzi o humanitarnosc tylko o polityke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

To, że fajnie popatrzeć na kuso ubrane dziewczyny 20+, to nie znaczy że fajnie by było taką mieć. Taka może mieć za sobą przygodny seks. Poza tym metalówy często jarają fajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Nie mamy obowiązku przyjmować uciekinierów z Afryki. A relokacja była unijna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Metalowiec 30+ napisał:

To, że fajnie popatrzeć na kuso ubrane dziewczyny 20+, to nie znaczy że fajnie by było taką mieć. Taka może mieć za sobą przygodny seks. Poza tym metalówy często jarają fajki.

A caly temat jest o twojen frustracji spowodowanej tym, ze nawet na jedna noc cie nie chca...

Jestes z tych co sa "porzadni" przez  brak okazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Nie mamy obowiązku przyjmować uciekinierów z Afryki. A relokacja była unijna.

Mamy jezeli przyczyniamy sie do sytuacji ktora sprawia, ze ludzie uciekaja. Tak jak kiedys uciekali z polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako nastolatek byłem na takim festiwalu, dobre 10 lat temu. Rzeczywiście, metalowe dziewczęta wyglądają cudownie. Na jakim festiwalu byłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Wiem, ze jest. Tak samo jak jest masa oszolomow ktorych podnieca "wampiryzm". Satanizm laveya to tala sama organizacja jak kazda inna, 200 dolarow za karte czlonkostwa i nie pytaj na co to wydadza 😉

Smiesza mnie ludzie ktorzy potrzebuja instrukcji jak zyc bo sami na to wpasc nie potrafia. 

A kto mówi o jakimś ugrupowaniu? 😄 Wystarczy się z tym zgadzać. To ideologia wolności i nic więcej.

Satanizm właśnie nic nie mówi i nie narzuca (jedynie odpowiedzialność za własne czyny), w przeciwieństwie do lewactwa i jego poprawności politycznej czy ich śmiesznej jednostronnej pseudo-moralności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Nie ma żadnego przymusu prawnego do przyjmowania imigrantów z Afryki przez Polskę. 

A co do przygodnego seksu z ładnymi dziewczynami, to i tak trzeba być naprawdę przystojnym. Ja raczej mówię o związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Z ciebie taki metalowiec jak ze mnie modelka, skoro nie chodzisz muzyki sluchac tylko dziewczyny w spodenkach ogladac.A skoro tak cie frustruje, ze mlode poza zasiegiem, obniz wymagania i dostosuj je do swojego wygladu.Jest zasada, ze w skali 1-10 facet ma byc o 2 oczka brzydszy, wiec jesli jestes 3/10, to bez dodarkowych zalet mozesz sie zakrecic kolo 5/10

To ciekawe, bo ja jestem 6/10, a nawet te 3/10 mnie nie chcą, nie mówiąc o ładniejszych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A kto mówi o jakimś ugrupowaniu? 😄 Wystarczy się z tym zgadzać. To ideologia wolności i nic więcej.

Satanizm właśnie nic nie mówi i nie narzuca (jedynie odpowiedzialność za własne czyny), w przeciwieństwie do lewactwa i jego poprawności politycznej czy ich śmiesznej jednostronnej pseudo-moralności.

Tak, mowie o tym ugrupowaniu ktore nazywa sie kosciolem szatana zalozonym przez laveya. Czytalam jego biblie. To produkt tamtego czasu (nalecialosci new wave) i calkiem oczywiste stwierdzenia bazujace na logice. Nie trzeba byc satanista zeby znac podstawowe zasady funkcjonowania w spoleczenstwie. Tylko niektorzy potrzebuja instrukcki na papierze i jeszcze beda dumnie mowic, ze sa satanistami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

A do hoteli, to zwykła wygoda na którą stać dorosłego i pracującego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Nie ma żadnego przymusu prawnego do przyjmowania imigrantów z Afryki przez Polskę. 

A co do przygodnego seksu z ładnymi dziewczynami, to i tak trzeba być naprawdę przystojnym. Ja raczej mówię o związku.

Ale zwiazku przeciez bys nie chcial bo sa puszczalskie i pala papierosy :D fakt, ze chcesz zwiazku tylko dlatego, ze jestes za brzydki na jednorazowy numerek wcale nie stawia cie na moralnym piedestale.

a co do przymusu - wszystko ma swoje konsekwencje. Polsce tez moga kiedys powiedziec, ze nic musza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Metalowiec 30+ napisał:

A do hoteli, to zwykła wygoda na którą stać dorosłego i pracującego człowieka.

Wygoda to jedno, zabawa to drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

New age, nie new wave...poprawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Nie ukrywam, że do związku szukam niepalącej i bez przygód na koncie. Jednorazowe numerki pewnie mógłbym mieć z tymi, które mi się nie podobają, ale to by było nie fair wobec tych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Nie ukrywam, że do związku szukam niepalącej i bez przygód na koncie. Jednorazowe numerki pewnie mógłbym mieć z tymi, które mi się nie podobają, ale to by było nie fair wobec tych dziewczyn.

Aha, czyli ty chcesz do zwiazku z porzadna...ale sam chcesz sie puszczac gdyby chciala cie jakas ladna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Chodziłem na marsze przeciwko przymusowej relokacji i jak trzeba będzie, będę znowu chodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×