Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Metalowiec 30+

Na festiwalach rockowych pełno młodych dziewczyn w krótkich spodenkach

Polecane posty

Gość Gość
Przed chwilą, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Chodziłem na marsze przeciwko przymusowej relokacji i jak trzeba będzie, będę znowu chodził.

Moze kondycje sobie wyrobisz i bedziesz lepiej wygladal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Nie uznaję seksu bez związku, pod tym względem jestem romantykiem i ogólnie cenię sobie intymność. Jestem dość zamknięty w sobie i mało wylewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Nie uznaję seksu bez związku, pod tym względem jestem romantykiem i ogólnie cenię sobie intymność. Jestem dość zamknięty w sobie i mało wylewny.

A ja mysle, ze po prostu nie miales okazji

Swoja droga wspolczuje facetom z kompleksem dzi.wki i madonny. Z jednej strony podobaja im sie kobiety o ktorych maja (bezpodstawne) zle zdanie, z drugiej dobre zdanie maja o kobietach ktore im sie nie podobaja. Nic dziwnego, ze bierze was frustracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtd
40 minut temu, Gość Gość napisał:

Mamy jezeli przyczyniamy sie do sytuacji ktora sprawia, ze ludzie uciekaja. Tak jak kiedys uciekali z polski

My się nie przyczyniamy. Zresztą oni i tak w większości uciekają, by żyć na socjalu, bo to lenie i pasożyci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Czasem wiem, że jakaś miała sporo partnerów lub np. z obecnym facetem najpierw zdradzała swojego byłego.

Jeśli chodzi o okazję to dla mnie zbyt duża jakakolwiek bliskość z kimś obcym jest krępująca.

A frustracja jest stąd, że pewnie nie mam szansy u tych które mi się podobają. Raz miałem dziewczynę, która mi się szalenie podobała, ale niestety przeszłość miała bujną, z czasem wyszło że również seks analny bez związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Czasem wiem, że jakaś miała sporo partnerów lub np. z obecnym facetem najpierw zdradzała swojego byłego.

Jeśli chodzi o okazję to dla mnie zbyt duża jakakolwiek bliskość z kimś obcym jest krępująca.

A frustracja jest stąd, że pewnie nie mam szansy u tych które mi się podobają. Raz miałem dziewczynę, która mi się szalenie podobała, ale niestety przeszłość miała bujną, z czasem wyszło że również seks analny bez związku.

To straszne. I co takiego sie przez to stalo? Poza tym, ze jej pewnie zazdrosciles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Gość Gość, w jakim sensie bezpodstawne? Bo sami coś sobie w głowach dopisujemy i uważany, że tak naprawdę porządna dziewczyna pewnie się puszcza? Czy może według Ciebie przygodny seks jest ok i normalny człowiek akceptuje taką przeszłość u człowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Nie zazdrościłem jej. Nie jesteśmy już razem, okazało się że nie była wobec mnie fair w różnych sprawach. Jednak nie powiem, jej przeszłość stawiała w mojej głowie wiele znaków zapytania przez cały czas. Nie była pod tym względem dziewczyną, którą jako romantyk sobie wymarzyłem. A mi się marzyła taka, która miała góra 2-3 partnerów tylko w związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Gość Gość, w jakim sensie bezpodstawne? Bo sami coś sobie w głowach dopisujemy i uważany, że tak naprawdę porządna dziewczyna pewnie się puszcza? Czy może według Ciebie przygodny seks jest ok i normalny człowiek akceptuje taką przeszłość u człowieka?

O ile materacem nie byles i ktos wprost nie powie, ze ma takie doswiadczenia to lazde podejrzenie jest bezpodstawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

To ona niestety się przyznała, nie chciałem na początku nic wiedzieć ale ona lubiła o tym rozmawiać i w końcu sam parę pytań o przeszłość zadałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Dziewczyny ze sceny metalowej to niestety nie są grzeczne dziewczynki, jedyny plus jest taki że może z jakimś obleśnym discopolowcem do łóżka nie pójdą i tyle. A tak to mają przygody i seks dla seksu jak każde inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I w jaki sposob to z kim sypialy cokolwiek zmienia? Masz bardzo dziwne podejscie. 

Moze ludzie po prostu lubia seks? I scena do jakiej naleza nic nie zmienia, bo to miejsce ma wszedzie. Sa ludzir ktorzy lubia przygodny seks, sa tacy ktorzy go nie lubia. Seks sam w sobie nie jest niczym zlym. Ty caly czas piszesz o tym co byc chcial i co sobie wyobrazales. Twoje wymagania zdaja sie nie miec nawet podstaw w realbym swiecie. To tylko twoje wymysle bazujace na...czyms blizej nieokreslonym i latach samotnosci. 

Scena metalowa pelna jest tez udanych zwiazkow, malzenstw i rodzin. Wiec chyba to nie ze scena jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Ale mam wrażenie, że na scenie metalowej palenia jest bardzo dużo.

Co do przyszłości kobiety, mam na tym punkcie niezłą korbę i tego nie zmienię. Sam mam przeszłość skromną i nie chcę kobiety o przeszłości bujniejszej ode mnie. A na pewno nie po czymś tak wulgarnym i wyuzdanym jak anal bez związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Ale mam wrażenie, że na scenie metalowej palenia jest bardzo dużo.

Co do przyszłości kobiety, mam na tym punkcie niezłą korbę i tego nie zmienię. Sam mam przeszłość skromną i nie chcę kobiety o przeszłości bujniejszej ode mnie. A na pewno nie po czymś tak wulgarnym i wyuzdanym jak anal bez związku.

Dzisiejsze uczennice uprawiajace seks wszystkie zaczynały od anala bez związku ale z przyzwolenia swego, twoja pewnie też,  czy się przyzna? Nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Ale mam wrażenie, że na scenie metalowej palenia jest bardzo dużo.

Co do przyszłości kobiety, mam na tym punkcie niezłą korbę i tego nie zmienię. Sam mam przeszłość skromną i nie chcę kobiety o przeszłości bujniejszej ode mnie. A na pewno nie po czymś tak wulgarnym i wyuzdanym jak anal bez związku.

Ludzie ogolnie duzo pala. Zwlaszcza socjalnie. Tak jak pija alkohol. Nie wiem w jakich kolkach wiekszosc nikt nie pali. Moze w rozancowych? Albo fit blogerek?

Co do resszty..Czyli kompleksy? Brzmi to tak jakbys nie chcial gorzej wypasc. Smiesznie by bylo jakby kobiety mialy takie same wymagania..."facet nie moze miec przeszlosci bujniejszej ode mnie!"

Smiesza mnie tez ludzie ktorzy "poziomuja seks" jak sredniowieczny kosciol katolicki. Moze zrob liste akceptowanych pozycji seksualnych? :D nie trzeba danej rzeczy lubic, ale po prostu mnie to rozbraja... "seks w zwiazku ok...seks bez juz nie...a anal bez zwiazku to juz apokalispa". Pozostaje pytanie czy anal w zwiazku jest ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Nie mam nic do anala w związku, ale bez związku to już trochę "apokalipsa". A co do bycia fit, to faktycznie lubię zdrowo żyjące fit dziewczyny z korporacji ale pytanie czy ja im się podobam. Sam staram się być "fit".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Nie mam nic do anala w związku, ale bez związku to już trochę "apokalipsa". A co do bycia fit, to faktycznie lubię zdrowo żyjące fit dziewczyny z korporacji ale pytanie czy ja im się podobam. Sam staram się być "fit".

To zamiast udawac, ze interesujesz sie scena metalowa moze zaloz bloga i poznaj jakas fot blogerke. Bedziecie prowadzic kanal na youtubie i uprawiac yoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ludzie ogolnie duzo pala. Zwlaszcza socjalnie. Tak jak pija alkohol. Nie wiem w jakich kolkach wiekszosc nikt nie pali. Moze w rozancowych? Albo fit blogerek?

Co do resszty..Czyli kompleksy? Brzmi to tak jakbys nie chcial gorzej wypasc. Smiesznie by bylo jakby kobiety mialy takie same wymagania..."facet nie moze miec przeszlosci bujniejszej ode mnie!"

Smiesza mnie tez ludzie ktorzy "poziomuja seks" jak sredniowieczny kosciol katolicki. Moze zrob liste akceptowanych pozycji seksualnych? :D nie trzeba danej rzeczy lubic, ale po prostu mnie to rozbraja... "seks w zwiazku ok...seks bez juz nie...a anal bez zwiazku to juz apokalispa". Pozostaje pytanie czy anal w zwiazku jest ok :D

 Czy masz na myśli anal w dwie strony? Widzisz wiekszośc kobiet go nielubi! Zostały po prostu zmuszone do niego przez zboków... i myślą że tak ma być, przyzwyczaiły się. No ale jak ty lubisz być posuwany, to cię rozumiem.Powiem ci tak, anal ani w związku, ani bez zwiazku nie jest ok. Z kobietą można takie cuda wyprawiać, że wcale nie trzeba jej w kiszkę stolcową go pchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Ona napisał:

 Czy masz na myśli anal w dwie strony? Widzisz wiekszośc kobiet go nielubi! Zostały po prostu zmuszone do niego przez zboków... i myślą że tak ma być, przyzwyczaiły się. No ale jak ty lubisz być posuwany, to cię rozumiem.Powiem ci tak, anal ani w związku, ani bez zwiazku nie jest ok. Z kobietą można takie cuda wyprawiać, że wcale nie trzeba jej w kiszkę stolcową go pchać.

Biseksi lub faceci z małym przyrodzeniem, :ewentualnie zakompleksieni przez anal realizujacy potrzebe dominacji,  być może byli tak dominowani przez innych facetów,  teraz "odgrywają się" na kobietach. Normalny mężczyzna anala nie potrzebuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Poza tym jestem chrześcijaninem, mam swój system wartości i chcę by kobieta miała podobny. Seks bez związku się w nim nie mieści i taka uprawiająca go nie jest z mojej bajki.

A muzykę metalową kocham, ale chcę mieć kobietę która do mnie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

A ja mysle, ze po prostu nie miales okazji

Swoja droga wspolczuje facetom z kompleksem dzi.wki i madonny. Z jednej strony podobaja im sie kobiety o ktorych maja (bezpodstawne) zle zdanie, z drugiej dobre zdanie maja o kobietach ktore im sie nie podobaja. Nic dziwnego, ze bierze was frustracja.

Haha dokładnie. Ale najgorsza jest ta hipokryzja, że wymagają od dziewczyn "czystości", chociaż sami najchętniej by bzykali wszystko, co sie rusza. Jedyne, co ich hamuje przez tą rozwiazłością to brak okazji, a nie zasady moralne. Że też takie dwulicowe istoty wgl mają czelność się wypowiadać na temat życia seksualnego kobiet i oceniają naszą reputację... Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ten temat to coraz wieksza parodia :D no oczywiscie, ze jestes chrzescijaninem... 

tak serio, musisz miec dziewczyne metalowe? Szukaj w innych grupach gdzie wiecej ludzi o twoich pogladach siedzi

10 minut temu, Gość Ona napisał:

 Czy masz na myśli anal w dwie strony? Widzisz wiekszośc kobiet go nielubi! Zostały po prostu zmuszone do niego przez zboków... i myślą że tak ma być, przyzwyczaiły się. No ale jak ty lubisz być posuwany, to cię rozumiem.Powiem ci tak, anal ani w związku, ani bez zwiazku nie jest ok. Z kobietą można takie cuda wyprawiać, że wcale nie trzeba jej w kiszkę stolcową go pchać.

Jestem kobieta ;) i znam kobiety ktore lubia taka forme seksu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Nie ukrywam, że fajnie by było gdybyśmy z  dziewczyną lubili podobną muzykę i jeździli na jedne koncerty. Takie porozumienie dusz pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Ten temat to coraz wieksza parodia :D no oczywiscie, ze jestes chrzescijaninem... 

tak serio, musisz miec dziewczyne metalowe? Szukaj w innych grupach gdzie wiecej ludzi o twoich pogladach siedzi

Jestem kobieta ;) i znam kobiety ktore lubia taka forme seksu. 

Powtórzę ci, wiekszość ileś lat temu została przez zboków zmuszona, choćby przez groźbę porzucenia. Dzisiaj to "moda" Jak  Kinga mówi ze to fajne to i ja spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Nie ukrywam, że fajnie by było gdybyśmy z  dziewczyną lubili podobną muzykę i jeździli na jedne koncerty. Takie porozumienie dusz pod tym względem.

Pewnie, ze fajnie. Tylko muzyka to nie wszystko

11 minut temu, Gość Wiem co mówię napisał:

Powtórzę ci, wiekszość ileś lat temu została przez zboków zmuszona, choćby przez groźbę porzucenia. Dzisiaj to "moda" Jak  Kinga mówi ze to fajne to i ja spróbuję.

Nie wnikam jakie masz doswiadczenia, ale ci wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Pewnie, ze fajnie. Tylko muzyka to nie wszystko

Nie wnikam jakie masz doswiadczenia, ale ci wspolczuje

 A niby jakie ja mogę mieć doświadczenia? Jestem facetem, umiem kobietę kochać na 100 sposobów nie wkładając jej w ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Jasne, że muzyka to nie wszystko. Jednak moje podejście do seksu nie jest tragiczne. Przy facetach co zaliczają dziewczyny lub chodzą do burdelu i zdradzają partnerki ja z tym swoim ocenianiem kobiet po przeszłości seksualnej jestem aniołek.

Do niejednej metalowej dziewczyny na pewno bym pasował, bo nie jestem jakaś straszną konserwą co np. nie uznaje antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Wiem co mówię napisał:

 A niby jakie ja mogę mieć doświadczenia? Jestem facetem, umiem kobietę kochać na 100 sposobów nie wkładając jej w ...

Wiec jak jestes facetem to moze nie mow kobietom co maja lubic? Tak, sa kobiety ktore lubia anal. Sa nawet wibrstory do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Jasne, że muzyka to nie wszystko. Jednak moje podejście do seksu nie jest tragiczne. Przy facetach co zaliczają dziewczyny lub chodzą do burdelu i zdradzają partnerki ja z tym swoim ocenianiem kobiet po przeszłości seksualnej jestem aniołek.

Do niejednej metalowej dziewczyny na pewno bym pasował, bo nie jestem jakaś straszną konserwą co np. nie uznaje antykoncepcji.

Wow...uznajesz antykoncepcje. Coz za liberalnosc...

Miedzy zdradzajacymi seksoholikami i konserowymi hipokrytami jest masa facetow ktorzy nie traktuja seksu jak czegos zlego i brudnego, a jednoczesnie sa wierni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
53 minuty temu, Mizo napisał:

Ale najgorsza jest ta hipokryzja, że wymagają od dziewczyn "czystości", chociaż sami najchętniej by bzykali wszystko, co sie rusza. Jedyne, co ich hamuje przez tą rozwiazłością to brak okazji, a nie zasady moralne. Że też takie dwulicowe istoty wgl mają czelność się wypowiadać na temat życia seksualnego kobiet i oceniają naszą reputację... Porażka.

Co ci ten facet zrobił, że wszystkich mężczyzn nienawidzisz?

Nie każdy jest taki jak opisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×