Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Metalowiec 30+

Na festiwalach rockowych pełno młodych dziewczyn w krótkich spodenkach

Polecane posty

Gość Metalowiec 30+

Jedyna. Wcześniej z powodu kompleksów, a także często niestabilnej sytuacji finansowej nie szukałem nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Mizo napisał:

Otóż to. Ale oni uważają, że tylko introwertycy zamknięci w domu mogą być wrażliwi. Właśnie widać tutaj na forum jacy są empatyczni i ile mają szacunku do drugiego człowieka... Cichy i spokojny wcale nie znaczy dobry. 

Cichy i spokojny to też nie jest frustrat który siedzi w kącie i ocenia wrednymi ślepkami przechodzące kobiety 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Jedyna. Wcześniej z powodu kompleksów, a także często niestabilnej sytuacji finansowej nie szukałem nikogo.

Więc oceniasz wszystkie kobiety na jej podstawie...i wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Ja akurat jestem dobrym człowiekiem i nikogo nie uważam za gorszego. Cudze podejście do seksu również szanuję, ale nie muszę być z dziewczyną co np. na festiwalu zaliczyła seks pod namiotem z obcym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Ja akurat jestem dobrym człowiekiem i nikogo nie uważam za gorszego. Cudze podejście do seksu również szanuję, ale nie muszę być z dziewczyną co np. na festiwalu zaliczyła seks pod namiotem z obcym.

i super, ale też zakładasz z góry, że dużo kobiet na tej scenie tak się zachowuje. Czy ja coś pomyliłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Mam znajomych, którzy mają różne doświadczenia. Poza tym tak naprawdę ogólnie dużo kobiet się w ten sposób zachowuje, a niektóre na koncertach wydają się głośne, wulgarne, do tego palą i przez to nie wyglądają na "grzeczne dziewczynki".

Mi ogólnie będzie  ciężko w tym wieku znaleźć kobietę bez choćby nieco kontrowersyjnej przeszłości. A także  o bezdzietną z wiekiem może być ciężej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Mam znajomych, którzy mają różne doświadczenia. Poza tym tak naprawdę ogólnie dużo kobiet się w ten sposób zachowuje, a niektóre na koncertach wydają się głośne, wulgarne, do tego palą i przez to nie wyglądają na "grzeczne dziewczynki".

Mi ogólnie będzie  ciężko w tym wieku znaleźć kobietę bez choćby nieco kontrowersyjnej przeszłości. A także  o bezdzietną z wiekiem może być ciężej.

koncerty są głośnie, wyobrażasz sobie rozmawiać z kimś szeptem? 😄

A tak serio, nie myl bucia "grzecznym" z byciem rozmemłaną memeją bez życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Tą głośność rozumiem bardziej jako taką wulgarność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość gość napisał:

Cichy i spokojny to też nie jest frustrat który siedzi w kącie i ocenia wrednymi ślepkami przechodzące kobiety 😄 

Owszem. Ale akurat tutejsze towarzystwo nie potwierdza tej tezy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Tą głośność rozumiem bardziej jako taką wulgarność.

a niech stracę...jak rozumiesz wulgarność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Taki specyficzny ton i sposób zachowania. To trzeba wyczuć. Nie chodzi mi o kusy ubiór, wiadomo że latem na festiwalu w gorący dzień dziewczyna wygląda zupełnie inaczej niż na co dzień.

W każdym razie dziś ogólnie masa dziewczyn ma za sobą seks bez związku. Dla mnie to nie jest miła informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Taki specyficzny ton i sposób zachowania. To trzeba wyczuć. Nie chodzi mi o kusy ubiór, wiadomo że latem na festiwalu w gorący dzień dziewczyna wygląda zupełnie inaczej niż na co dzień.

W każdym razie dziś ogólnie masa dziewczyn ma za sobą seks bez związku. Dla mnie to nie jest miła informacja.

Możliwe, że nie umiem wyczuwać, albo wiem, że z zasady faceci którzy tak oceniają są w błędzie - sama wielokrotnie się z tym spotkałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nawet jeśli ma to co z tego? Masz kompleksy i tyle. I oceniasz po pozorach tak naprawdę bo to że na koncertach kobieta wydaje ci się wulgarna nie znaczy że musi taka być w życiu. Tam się nie chodzi żeby stać pod ścianą. Dziwne ze ktoś kto na siebie mówi metal tego nie pojmuje . Chyba że dla ciebie metal gra Arka Noego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Dla mnie seks bez związku obdziera wymarzoną dziewczynę z takiej eterycznej delikatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Dla mnie seks bez związku obdziera wymarzoną dziewczynę z takiej eterycznej delikatności.

eterycznej delikatności..LUDZIE nie są eteryczni. Jesteśmy ludźmi, nie elfami z tolkiena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Mam prawo jednak nie marzyć o dziewczynie, której seks bez związku nie jest obcy. Nie mówiąc o tym, że dzisiaj już nawet młode osoby mają za sobą zdradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

eterycznej delikatności..LUDZIE nie są eteryczni. Jesteśmy ludźmi, nie elfami z tolkiena

Niech autor na Islandię leci. Tam jakaś elfice pozna...

Autorze chyba nie sądzisz że dorosła kobieta opowie ci o swoim życiu seksualnym przez Tobą od a do z... bądź poważny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak ja chcialam miec wier ego faceta to dlatego, ze zalezalo mi na zazylej relacji i milosci, a nie dlatego, ze chcialam elfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

No to też jest z tym związane, natomiast ta mityczna metaforyczność to dla mnie taka wrażliwość i romantyczność, dziewczęcość.

A nie znając życia seksualnego kobiety tak naprawdę "kupuję kota w worku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

A osobiście znam przykłady ładnych dziewczyn, które dość długo były dziewicami i nadal są z pierwszym partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

No to też jest z tym związane, natomiast ta mityczna metaforyczność to dla mnie taka wrażliwość i romantyczność, dziewczęcość.

A nie znając życia seksualnego kobiety tak naprawdę "kupuję kota w worku".

I nie poznasz bo nikt normalny nie będzie ci się tłumaczył. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Woodstock (ciekawe dlaczego zmienili nazwę) to był też na nim przystanek Jezus... może tam spróbuj... Z noclegiem też może nie byłoby problemu (?) Jeśli wcześniej coś zarezerwujesz... nie wiem czy mają tam jakiś hotel : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

 A ja mam prawo nie chcieć kobiety, która uprawia anal bez związku lub miała romans z żonatym i ponad 10 partnerów seksualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

 A ja mam prawo nie chcieć kobiety, która uprawia anal bez związku lub miała romans z żonatym i ponad 10 partnerów seksualnych.

Czy ty pojmujesz że nie będziesz wiedział o tych partnerach? Nawet jeśli zapytasz to uważaj że się któras przyzna. Niby 30 lat a naiwny jak dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Brak przyznania się to nieuczciwość. Jeśli nie chce mówić prawdy, to niech uczciwie odejdzie zamiast kłamać.

Mnie brzydzi, jak kobieta uprawiała seks z atrakcyjnym fizycznie, ale tępym i próżnym facetem z niezapisaną tablicą w głowie. Dla mnie to puste. Czułbym się też gorszy, że go dopuściła do spółkowania z powodu samego wyglądu, a ja musiałem się czymś wykazać, choćby byciem miłym i troskliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Brak przyznania się to nieuczciwość. Jeśli nie chce mówić prawdy, to niech uczciwie odejdzie zamiast kłamać.

Mnie brzydzi, jak kobieta uprawiała seks z atrakcyjnym fizycznie, ale tępym i próżnym facetem z niezapisaną tablicą w głowie. Dla mnie to puste. Czułbym się też gorszy, że go dopuściła do spółkowania z powodu samego wyglądu, a ja musiałem się czymś wykazać, choćby byciem miłym i troskliwym.

A gdyby był piękny i mądry? Dziwny jesteś tyle ci powiem. Sądzę że to kompleksy i ego że ona ma doświadczenia a ty nie. Nie chcesz byc porównywany zwłaszcza do lepszego od siebie. Dorosnij. Dorośli ludzie nie muszą się spowiadac z życia przed Tobą

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

A ja mam prawo szukać takiej kobiety, jaka mi się marzy. Najwyżej skończę sam. Wygląd mam dość przeciętny, ale mogę się podobać. Kiedyś jedna była koleżanka mi powiedziała, że wcale nie wyglądam źle tak jak sam sądzę i że będę miał ładną i mądrą dziewczynę. Niestety, ona z czasem zerwała znajomość bo z powodu frustracji i użalania się nas sobą stałem się nie do wytrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A gdyby był piękny i mądry? Dziwny jesteś tyle ci powiem. Sądzę że to kompleksy i ego że ona ma doświadczenia a ty nie. Nie chcesz byc porównywany zwłaszcza do lepszego od siebie. Dorosnij. Dorośli ludzie nie muszą się spowiadac z życia przed Tobą

 

Z ostatnim zdaniem nie do końca się zgadzam... nie pytasz, nie drążysz i choroby weneryczne idą w świat : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

A ja mam prawo szukać takiej kobiety, jaka mi się marzy. Najwyżej skończę sam. Wygląd mam dość przeciętny, ale mogę się podobać. Kiedyś jedna była koleżanka mi powiedziała, że wcale nie wyglądam źle tak jak sam sądzę i że będę miał ładną i mądrą dziewczynę. Niestety, ona z czasem zerwała znajomość bo z powodu frustracji i użalania się nas sobą stałem się nie do wytrzymania.

Juz Ci poradziłam gdzie możesz szukać : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

No i powtórzę się: kobieta, która uprawiała seks bez związku lub miała sporo partnerów nie jest dla mnie i już. Niech sobie bierze taką facet, co też z niejednego pieca chleb jadł. Chętnie mu bym takową odstąpił nawet za dopłatą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×