Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Metalowiec 30+

Na festiwalach rockowych pełno młodych dziewczyn w krótkich spodenkach

Polecane posty

Gość Starociotka

MMM PYSZNY STOLCZYK PROSTO Z TOI TOI WOSPU OPIERRDOLILEM ZE SMAKIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Dużo osób pali tylko dla towarzystwa

A potem się okazuje, że popala taka nie tylko na koncertach i jej zęby szybko zrobią się czarne. Zęby to moja mała obsesja i sporo kasy wydaję na to żeby były świetne, piaskowania itp., myślę żeby sobie zrobić hollywoodzki uśmiech jak u czarnoskórego aktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na pewno znajdziesz duzo niepalacych jakbys chcial poszukac.

W sumie nie rozumiem nacisku na zwiazek z kims jak tylko muzyke ma sie wspolna. Mam meza metala, ale poza tym, ze oboje sluchamy takiej muzyki mamy inne wspolne zainteresowania. Ty zdajesz sie aktywnie nie lubic sceny i kobiet z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 26.08.2019 o 10:51, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Nie jestem żadnym hipokrytą. Mam romantyczne podejście i uznaję seks tylko z osobą, do której coś się czuje. To takie rzadkie i błędne podejście?

Znamy siebie tylko na tyle, na ile inni nas sprawdzą,a gadać dobrze o sobie każdy potrafi. Ciekawe czy jakby jakaś śliczna koleżanka w krótkich spodenkach wsadziła Ci rękę w majtki i zaczęła się  bawić Twoim fi... m to czy byś ją powstrzymał, bo ona nie chce związku czy jednak byś skorzystał i był wniebowzięty? Jak Ci sie trafi taka historia i odmówisz to dopiero będziesz mógł powiedziec, że nie bzykasz bez zwiazku. Nigdy złodziejem nie będzie ie ten co nie ma czego ukraść, ale brak okazji nie czyni go uczciwym. 

M. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Znamy siebie tylko na tyle, na ile inni nas sprawdzą,a gadać dobrze o sobie każdy potrafi. Ciekawe czy jakby jakaś śliczna koleżanka w krótkich spodenkach wsadziła Ci rękę w majtki i zaczęła się  bawić Twoim fi... m to czy byś ją powstrzymał, bo ona nie chce związku czy jednak byś skorzystał i był wniebowzięty? Jak Ci sie trafi taka historia i odmówisz to dopiero będziesz mógł powiedziec, że nie bzykasz bez zwiazku. Nigdy złodziejem nie będzie ie ten co nie ma czego ukraść, ale brak okazji nie czyni go uczciwym. 

M. 

pięknie napisane! KAżdy samozwańczy "porządny' facet powinien to wydrukować i powiesić nad łóżkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Dodam, że jakbym chciał, to bym obniżył swoje wymagania i bzykał bez związku. Wtedy palenie, czy bujna przeszłość by mi nie przeszkadzały by się z dziewczyną na seks spotykać. Jest wiele dziewczyn, którym wizualnie do samego seksu bym z pewnością wystarczył. Jak widać jednak wolę czekać na swoją wyśnioną, wymarzoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tylko dlaczego akurat metalówę skoro wyraźnie poza wyglądem w ogóle ci się nie podobają? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Z dziewczyną co słucha techno kiepsko by było mi się dogadać. Ja kocham koncerty, muzyka jest bardzo ważna w moim życiu, poświęcam jej bardzo dużo swojej uwagi. A długich włosów już nie mam, bo mi nie pasują. Mógłbym je mieć, bo nie łysieję. Co prawda mam zakola, ale na etapie Norwood 2, co jest normalną linią włosów dla dorosłego mężczyzny i nie musi oznaczać łysienia. Norwood 1 czyli młodzieńcza linia włosów nie jest u dorosłych mężczyzn tak często spotykana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 godzin temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Z dziewczyną co słucha techno kiepsko by było mi się dogadać. Ja kocham koncerty, muzyka jest bardzo ważna w moim życiu, poświęcam jej bardzo dużo swojej uwagi. A długich włosów już nie mam, bo mi nie pasują. Mógłbym je mieć, bo nie łysieję. Co prawda mam zakola, ale na etapie Norwood 2, co jest normalną linią włosów dla dorosłego mężczyzny i nie musi oznaczać łysienia. Norwood 1 czyli młodzieńcza linia włosów nie jest u dorosłych mężczyzn tak często spotykana.

ale ja nie mówię o twoich włosach, tylko o sposobie w jaki wypowiadałeś się o kobietach na tych koncertach/festiwalach. Że głośne, że skąpo ubrane, że palą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kiedyś rozmawiałam z facetem który uważał się za encyklopedię metalu i mówił, że szuka "prawdziwej, rock'n'rollowej kobiety". Typ potrafił siedzieć w pubie rockowym i narzekać, że kobiety mają tatuaże, piją piwo i noszą glany. Będąc otoczonym przez pijące piwo, wytatuowane kobiety w glanach. Potem nie rozumiał czemu żadna go nie chce, nawet taka która spełniała jego wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Gość się po prostu za bardzo obnosił ze swoimi wymaganiami albo po prostu szukał zwykłej, lekko rockowej dziewczyny, a nie totalnej metalówy.

A akurat ubiór dziewczyn na festiwalach mi nie przeszkadza, tylko stwierdziłem że to jeszcze powiększa frustrację z powodu braku seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Gość się po prostu za bardzo obnosił ze swoimi wymaganiami albo po prostu szukał zwykłej, lekko rockowej dziewczyny, a nie totalnej metalówy.

A akurat ubiór dziewczyn na festiwalach mi nie przeszkadza, tylko stwierdziłem że to jeszcze powiększa frustrację z powodu braku seksu.

nie, gość był jednym z tych co myśli, że kobiety są mu winne atrakcyjny dla niego wygląd, a sam był z tych co nie są "lekko rockowi". Marzyła mu się laska jak z teledysku ToN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Czyli on był raczej ortodoksyjnym metalowcem z wyglądu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Czyli on był raczej ortodoksyjnym metalowcem z wyglądu?

tak, łącznie z naszywkami. Po prostu był dupkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Wielu metalowych facetów szuka u kobiet bardziej neutralnego, a nie subkulturowego wizerunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Wielu metalowych facetów szuka u kobiet bardziej neutralnego, a nie subkulturowego wizerunku.

wiem, wiem, ale trzeba mieć nasrane żeby iść na imprezę i narzekać głośno na wygląd kobiet na niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Ja nie narzekałem, jedynie pisałem o frustracji z braku seksu. Może jestem pusty, ale nic nie poradzę na to że podobają mi się ładne dziewczyny. Pewnie niewiele pod tym względem różnię się od większości facetów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Ja nie narzekałem, jedynie pisałem o frustracji z braku seksu. Może jestem pusty, ale nic nie poradzę na to że podobają mi się ładne dziewczyny. Pewnie niewiele pod tym względem różnię się od większości facetów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Ja nie narzekałem, jedynie pisałem o frustracji z braku seksu. Może jestem pusty, ale nic nie poradzę na to że podobają mi się ładne dziewczyny. Pewnie niewiele pod tym względem różnię się od większości facetów 🙂

no trochę pasujesz do środowiska metalowego na festiwalach jak pięść do nosa 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka

METALE TO CHUUJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Każdy facet marzy o ładnej dziewczynie i basta. W środowisku metalowym to tak samo wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli sam jesteś średni to gnij sam marzac o kimś kto nie jest dla ciebie. 30 lat masz? Jakoś nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Każdy facet marzy o ładnej dziewczynie i basta. W środowisku metalowym to tak samo wygląda.

Pewnie, że tak. Nie chodzi o to, że marzysz o ładnej. Tylko, że wszystko inne ci przeszkadza 🙂 

Ja sobie doskonale zdaję sprawę, że jak mój mąż mówi, że uwielbia mnie w długich glanach to nie dlatego, że glany są seksowne tylko dlatego, że mam długie nogi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Można obniżyć wymagania, tylko co to za związek bez chemii i pożądania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mogłeś w sumie szukać jak sam byłeś młodszy 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Można obniżyć wymagania, tylko co to za związek bez chemii i pożądania?

Rybki albo pipki. Jesteście żałosni zablakane samce na babskim forum. Skoro nie jestem miss czy misterem to biorę co dają albo jestem sam/a i do widzenia. Na chúj się uzalac? Kogo obchodzą wasze frustracje seksualne? Zdecyduj się na coś bo nie można mieć pustych jaj i wierzyć jednocześnie  pierdy takie jak ty. Twoja historia o rodzaju zakola na pustym łbie mnie rozwaliła...Z ciebie taki metal jak ze mnie baletnica. Same ułomy oderwane od rzeczywistości. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Rybki albo pipki. Jesteście żałosni zablakane samce na babskim forum. Skoro nie jestem miss czy misterem to biorę co dają albo jestem sam/a i do widzenia. Na chúj się uzalac? Kogo obchodzą wasze frustracje seksualne? Zdecyduj się na coś bo nie można mieć pustych jaj i wierzyć jednocześnie  pierdy takie jak ty. Twoja historia o rodzaju zakola na pustym łbie mnie rozwaliła...Z ciebie taki metal jak ze mnie baletnica. Same ułomy oderwane od rzeczywistości. Porażka.

Problem w tym, że przeciętnego mężczyzny nawet brzydkie nie chcą, bo każda szuka przystojniaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalowiec 30+

Jak byłem młodszy to byłem totalnie pryszczaty i o fajnych dziewczynach mogłem zapomnieć. Ja z tych co musieli się trochę wyrobić i naprawdę postarać, by mieć pierwszą dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość pravda napisał:

Problem w tym, że przeciętnego mężczyzny nawet brzydkie nie chcą, bo każda szuka przystojniaka...

Skończ piērdolic etatowy kafezyēbie. Każdy już na pamięć zna twoje żałosne teorie. Ty jesteś zwyczajnie psychiczny więc nie dziwota że Cię każda omija jak zarazę. I zaprzeczaj ile wlezie a ja wiem swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Jak byłem młodszy to byłem totalnie pryszczaty i o fajnych dziewczynach mogłem zapomnieć. Ja z tych co musieli się trochę wyrobić i naprawdę postarać, by mieć pierwszą dziewczynę.

to proces wyrabiania dalej trwa? Bo jak nie to możesz spokojnie zagadywać 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×