Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JayHelen

Testy pozytywne

Polecane posty

Gość JayHelen

Cześć dziewczyny, potrzebuje porady jeśli któraś była w podobnej sytuacji. Mam stwierdzone PCOS natomiast lekarz nie przepisywał mi żadnych leków , bo mówił że nie ma sensu faszerować się lekami bo kiedy będę starać się o dziecko to dopiero się okaże czy jest na pewno to schorzenie... Ostatnia miesiączkę miałam 20 lipca, teraz spóźnia mi się już 9 dni. Wczoraj i dziś robiłam testy i wszystkie pozytywne. Natomiast w internecie pisze że może być to również wynik fałszywie dodatni,bo np powstał jakiś torbiel... Wizytę u lekarza mogę mieć dopiero na początku września i do tego czasu nie mogę dowiedzieć się co na pewno się dzieje. Czy to na pewno ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cześć. Może warto zrobić test z krwi -  przyrost beta hCG 🙂 raz potwierdzi ciążę, dwa jego odpowiednie stężenie pozwoli określić wiek ciąży 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JayHelen
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Cześć. Może warto zrobić test z krwi -  przyrost beta hCG 🙂 raz potwierdzi ciążę, dwa jego odpowiednie stężenie pozwoli określić wiek ciąży 🙂

Dzięki za pomoc 😊 a czy w przypadku torbieli beta hcg też będzie znacznie podwyższona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JayHelen
10 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Skoro Ty nie wiesz to skąd my mamy wiedzieć czy to ciąża? 

Dlatego napisałam na początku pytania , że proszę o komentarz jeśli któraś była w podobnej sytuacji i może w jakiś sposób się odnieść. Doskonale wiem że jedynie lekarz może stwierdzić co i jak, ale tak jak pisałam muszę czekać trochę czasu na wizytę prywatną, o NFZ nie wspominając 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie jestem medykiem, sama problemów też z torbielami nie miałam. Nie znam odpowiedzi na to pytanie.  Może zapytaj w laboratorium po prostu 🙂

 

Powodzenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Też mam pscos i po ciąży pomimo zapewnień lekarza, ze pcos po ciąży ustępuje, niestety u mnie nie. Po wykonaniu testu też myślałam, ze to torbiel, ale okazało się że ciąża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JayHelen
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Też mam pscos i po ciąży pomimo zapewnień lekarza, ze pcos po ciąży ustępuje, niestety u mnie nie. Po wykonaniu testu też myślałam, ze to torbiel, ale okazało się że ciąża. 

Kurcze byłoby super ale przed wizytą nie chce się nastawiać zbyt, bo może być różnie 😉 Natomiast nie wiem jak szybko tworzy się torbiel bo staram się badać dość często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JayHelen

Dziewczyny, potwierdziło się. 5 tydzień 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gratulacje. U mojej siostry przy torbielu i wielu oznakach ciąży testy wychodziły negatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×