Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy 500+ faktycznie przekonuje do rodzenia dzieci?

Polecane posty

Gość URL
49 minut temu, Gość Llll napisał:

Nie 300 tylko prawie 600 a nawet jakby to było 300 zł to rodziny, gdzie oboje rodziców nie pracuje i tak by się łapały, bo ich jedyny dochód to rodzinne, bo 500+ do dochodu się nie wlicza. 

Nigdy w życiu 600 zł .Trzysta parę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość URL napisał:

Nigdy w życiu 600 zł .Trzysta parę.

Dokładnie.U nas dochód na rodzinę wynosi 545 PLN. i na nic się nie łapiemy,nawet na stypendium dla dzieci, jedynie na rodzinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Dokładnie.U nas dochód na rodzinę wynosi 545 PLN. i na nic się nie łapiemy,nawet na stypendium dla dzieci, jedynie na rodzinne.

Serio 545 zl? Jakim cudem? Mozna tak w ogole zyc, czy psy i mole wliczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bxbxbdb
8 godzin temu, Gość Jola napisał:

"Może mnie tu zaraz pojadą ale moim zdaniem w dzisiejszych czasach za 2200 robi tylko życiowa oferma"

Niezupełnie.Mój mąż zarabia 2.400 zł.Powiedział,że nigdy nie zmieni pracy bo ma służbowy telefon co 2 lata nowy,służbowy samochód i mu to pasuje.Pracuje w rozjazdach po naszej gminie i jest zadowolony.Od 8 do 16.

Twój mąż jest oferma. Co to jest Sluzbowy telefon i podniecanie się ze nowy co dwa lata. Dzieci w podstawówce maja nowy co rok. A samochód co ? Mercedes s klasa ? Teraz każda firma to daje ale do tego wysokie zarobki a nie grojdy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Gość Jola napisał:

"Może mnie tu zaraz pojadą ale moim zdaniem w dzisiejszych czasach za 2200 robi tylko życiowa oferma"

Niezupełnie.Mój mąż zarabia 2.400 zł.Powiedział,że nigdy nie zmieni pracy bo ma służbowy telefon co 2 lata nowy,służbowy samochód i mu to pasuje.Pracuje w rozjazdach po naszej gminie i jest zadowolony.Od 8 do 16.

Jeżeli korzysta z auta również prywatnie to tak jakby conajmniej 3200 zarobił. Znając życie auto jest względnie nowe i serwisowane więc takiej wypłaty nie można porównać do gołego 2200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak! Ja zauwazylam, ze wczesniej kazdy mial po 1 lub gora 2 dzieci, a teraz jest pelno 3, a nawet 4, co mnie osobiscie niesanowicie cieszy! Uwielbiam duze (ale nie patologiczne) rodziny! Na wiekszisc az milo patrzec. 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llll
14 godzin temu, Gość URL napisał:

Nigdy w życiu 600 zł .Trzysta parę.

Gdzie ty znalazłaś taką informację? 

To jest info ze strony mopsu: 

"

I. Kryteria dochodowe uprawniające do pomocy finansowej wynoszą:

1. Dla osoby samotnie gospodarującej- w wysokości 701,00 zł.

2. Dla osoby w rodzinie- w wysokości528,00 zł. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicsieniezmienia

Wyjechalam z kraju po maturze, chcialam zarobic na studia (nie stac mnie (nas) bylo na nie), na ktore sie dostalam. Jednak nie wrocilam. Oczywiscie na poczatku bylo myslenie, ze za rok. Po roku, ze za kolejny rok MOZE wroce. I choc minelo juz kope lat, PRZERAZA mnie, jakie warunki NADAL panuja w naszej Polsce 😞 tu, gdzie jestem (niewazne, w jakim kraju) latwiej byc biednym, niz w Pl tym "srednim"... smutne 😞 tylu bohaterow, taka piekna historia, waleczni przodkowie, po to, zeby dzisiejsi Polacy wegetowali we wlasnym kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdre

watek upadl? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna koza

A cieszycie się że już niedługo od nowego roku ma wejść Karta Matki Polki?

Karta taka będzie honorowana w większości sklepów spożywczych ,z artykułami dla dzieci z meblami, drogerii  i od ceny regularnej nawet do - 80%na wybrane artykuły. 

Warunki to minimum dwójka dzieci z prawego łoża czyli musi być związek małżeński ,dlugotrwale bezrobocie matki i rodziny z bardzo ciężka sytuacja materialna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×