Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pro trol

W miniony weekend odpowiedziałyście na 14 moich prowokacji.

Polecane posty

Gość pro trol

Robicie się coraz bardziej żałosne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

14? Chyba 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak bardzo zyebane trzeba mieć życie, żeby spędzać letni weekend klepiąc prowokacje na kafeterii? Jeszcze rozumiem jedną, z nudów, ale 14??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie zaglądałam tu w weekend, ale gratuluję Ci, fajnie, że umiesz właściwie postawić pytanie. Co złego jest w prowokowaniu do rozmowy? I dlaczego odpowiadanie na Twoje pytania jest żałosne? Mnie tam wszystko jedno, czy temat jest prawdziwy, czy wymyślony. Ważne, że dyskusja prawdziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie zaglądałam tu w weekend, ale gratuluję Ci, fajnie, że umiesz właściwie postawić pytanie. Co złego jest w prowokowaniu do rozmowy? I dlaczego odpowiadanie na Twoje pytania jest żałosne? Mnie tam wszystko jedno, czy temat jest prawdziwy, czy wymyślony. Ważne, że dyskusja prawdziwa.

He he, a połowę prowokacji na zasadzie z życia wzięte, czyli opiszę problem sąsiadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oj, dzieciaki - wierzycie w tego trolla no life’a, który wymyśla historie, żeby kogoś nabrać, jak w Świętego Mikołaja. A nawet nie zauważyliście, że w międzyczasie na Waszych ekranach wyświetliła się reklama Leroy Merlin, Plusha, maszynek Gilette, fotelików samochodowych i nie wiadomo, czego jeszcze. Żeby wyciągnąć kasę od reklamodawców, trzeba wycisnąć od ludzi jak najwięcej odsłon na stronie. Myślicie, że ktokolwiek przy zdrowych zmysłach zostawiłby to forum na łaskę i niełaskę internautów? Kręcenie ruchem na Kefeterii to regularna praca, za regularne pieniądze, 8 godzin dziennie za biurkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

PROWO .  HAHAHAGA,Pomarzyć dobra rzecz,nic nie kosztuje. Tutaj nawet jak prawde piszesz to zaraz odpisują prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Masz rację, trzeba w ogole byc no lifem zebg siedziec na forum i zakładać prowokację. Nawet nic sensownego nie masz do powiedzenia,ze musisz zmyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

owszem i wszędzie napisałam że prowo, a swoją drogą serio żal mi Ciebie. siedzieć i klepać prowokacje przez całe życie. Wez sie za robotę, bo nigdy zza kotarki nie wyjdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdbdh

Bardziej żałosne jest zakładanie fejkowych tematów. Szkoadby mi było życia na coś takiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jakich prowkacji? Które to? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krokodyl
1 godzinę temu, Gość pro trol napisał:

Robicie się coraz bardziej żałosne 😄

Serio? Ktoś siedział przy tej pięknej pogodzie na forum i wymyślał bzdury???... Jak ubogie trzeba mieć życie żeby tak marnować czas? My spędziliśmy weekend na dzikiej plaży nad morzem, zrobiliśmy sobie piknik, rozpaliliśmy ognisko i oglądaliśmy zachody słońca a Ty trollowałeś na forum??? Dżizes... Żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Faktycznie trochę ich było ale na bardzo niskim poziomie, do tego tematy które często się powtarzają takze nie zablysnelas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To były te co zabiorą 500+ to było do przewidzenia że trolle z po zazdroszą pisowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A nie szkoda ci było tak pięknej pogody żeby siedzieć przed smartphone? Ja cały wekend przelezalam na plaży, poszalalam z dziećmi. Żal mi się i twego nudnego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmml

Wymyslasz 14 prowokacji i w dodatku je sledzisz? To sie kwalifikuje do psychiatry,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili

Prowokować też trzeba umieć, prowo czy nie, to zawsze sama dyskusja zapoczątkowana w ten sposób może mieć interesujący poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdf
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jak bardzo zyebane trzeba mieć życie, żeby spędzać letni weekend klepiąc prowokacje na kafeterii? Jeszcze rozumiem jedną, z nudów, ale 14??

Dokładnie, zgadzam się. Smutne to życie, współczuć tylko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sad

Żałosne to jest siedzenie na forum i zakładanie prowokacji, ale masz podnietę że parę znudzonych bab odpisało ci coś czekając aż ziemniaki dojdą w garach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Znowu ta bezdzietna frustratka od "bombelków". Poznaję po tym durnym zacieszu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×