Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Karola4t3

Czy z tą opinią ppp przyjeliby mnie do technikum?

Polecane posty

W wyniku przeprowadzonego badania psychologicznego stwierdza się rozwój umysłowy w granicach inteligencji niższej niż przeciętna (dolny próg przedziału) rozwój niecharmonijny przewaga myślenia słowno-pojęciowego nad myśleniem praktycznym. Najsłabiej rozwinięte są orientacja wyobraźnia i wizualizacjia przestrzenna synteza danych spostrzeżeniowych (ujmiwanie relacji część całość) oraz antycypacja na materiale obrazkowy zdarzenia początkowego. Wyżej wymienione zdolności przyjmują bardzo niski poziom rozwoju. Nie co lepiej rozwinięte są np.trwałość pamięci werbalnej rozumowanie arytmetyczne zdolności do spostrzegania szczegółów oraz zdolność językowe (werbalizowanie definiowanie). Jedynie zdolności do klasyfikowania (abstachowanie uogólnianie porównywanie) oraz uczenie się wzrokowo - ruchowe przyjmują wynik przeciętny. 

Gość Cycu xddd

idz tam gdzie ciebie coś interesuje i pasjonuje też przez to przechodziłem i tam byłem wysyłany już ci to opisywałem w innych twoich postach zakładanych tutaj .Też mnie tam badano to nie jest wstyd ani upadek że człowiek już będzie nikim ,tak twierdzą ludzie ciemni co sami są z jakiś nizin społecznych jakaś ekspiedentka w supersamie może twierdzić że jak dziecko było w poradni psychologiczno pedagogicznej to jest nienormalne zaraz albo ma problemy z psychiką .Nawet lepsi uczniowie tam są wysyłani ,ja miałem brzydkie nieczytelne pismo niecharakterystyczne i ciężko było się po mnie doczytać pisałem jak kura pazurem bardzo niekształtne litery .NO co mogę powiedzieć tobie to sam chodziłem na policealne ale tam na takie co nauka jest w weekendy .No nie przejmuj się tym tak trochę ostatnio byłem za ostry dla ciebie dziewczyno ale widzę że to bardzo boli ciebie i przeżywasz ;/ sam sobie przypomniałem jak mnie tam wysyłano bo nie radziłem sobie w nauce bo też miałem problemy w liczeniu z matematyki jakieś tam ułamki ,procenty ,jakieś tam pierwiastki czy graniastosłupy i inne tam figury obliczać no i zawsze miałem dwójki tak samo robić zadania z chemii albo fizyki zawsze miałem problem obliczyć gęstość albo jakieś tam spalania czy tam ile się wytworzyło jakiego tam pierwiastka ;/ ehhh nie przejmuje się tym bo to życie się toczy dalej już dawno mam szkołę za sobą na szczęście i nie powraca to potem do ciebie nawet .To jest potrzebne w szkole a potem idziesz do pracy i nawet zapominasz o tym że byłaś w tej poradni kiedykolwiek .Nie przejmuj się tym tak bardzo bo to nie jest nic strasznego ,ja tam kiedyś byłem też w podstawówce potem w gimnazjum i też przez to przechodziłem nie tylko ty myślałaś że będziesz gorsza albo że dziecko potem myśli że nie poradzi sobie nigdzie ,też tak miałem załamka bo inni są lepsi bo nie jestem taki żeby mieć dobre oceny że muszę prosić innych o pomoc ;/ no ale idź tam gdzie czujesz się w tym dobra co ciebie interesuje nie idź tam gdzie wszyscy tylko wybierz coś co byś mogła robić w czym byś się odnalazła jakie lubisz robić rzeczy na codzień ? jakie masz zainteresowania pomyśl nad tym co lubisz nawet w domu pomagać albo jakie zawody by ci pasowały żeby móc to wykonywać ?

Nie no, wiesz ja to mam gdzieś ten papierek tym bardziej że mam takie 3 i w każdym piszę coś innego poprostu ciekawi mnie opinia innych ludzi na ten temat a mogę wiedzieć co tobie stwierdzili np. dysleksjię, dyskalkulkulię czy coś innego? 

Gość XXXXXXXXX

taaa dyskalkulia to problemy z matematyką że z liczeniem no ja z matmy słaby jestem nie wiem jak u ciebie autorko ale ja to noga jestem z tego i zawsze mnie nie wychodziło nawet matury z matmy nie zdałem i zawaliłem ;/ bo ja już jestem gościem przed 30 a ty dopiero przed liceum czy technikum .NO to nie wiem już co tam pisało to trzeba by było poszperać w dokumentach poszukać zobaczyć bo mam to gdzieś w teczkach pochowane te opinie ale nie wiem nawet gdzie to gowno mam upchane ci powiem xd 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować