Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mandu9000

Co zrobić, aby program zainstalował się tylko na jednym koncie?

Polecane posty

Bo niektóre programy instalują się na jednym koncie a jedne na dwa, a ja bym chciał ustawić, żeby się instalowały tylko na jedno. Czy da się to ustawić? Jest to mi bardzo potrzebne, żebym nie musiał wpisywać tego cholernego hasła admina. Co zrobić, aby program zainstalował się tylko na jednym koncie? Proszę o pomoc!

Gość ania

nie wiem o czym mówisz. konto? tzn masz jeden komputer tak i Ty i gość ? wszystkie programy instalują sie na jednym komputerze, tylko jeden uzytkownik ma do wszystkiego dostep, drugi ma ograniczenia. w ogole nie powinnaś siedzieć na koncie admina. to zagraża wirusom to konto powinno być tylko do naprawiania komputera, a Ty powinnaś siedziec na gościu i tam sobie wszystko instalować i robić i zagracać. a w ogole po co ci na kompie dwa konta? usuń je. wtedy nie trzeba bedzie zadnych haseł wprowadzać. 

Dnia 27.08.2019 o 22:49, Gość ania napisał:

nie wiem o czym mówisz. konto? tzn masz jeden komputer tak i Ty i gość ? wszystkie programy instalują sie na jednym komputerze, tylko jeden uzytkownik ma do wszystkiego dostep, drugi ma ograniczenia. w ogole nie powinnaś siedzieć na koncie admina. to zagraża wirusom to konto powinno być tylko do naprawiania komputera, a Ty powinnaś siedziec na gościu i tam sobie wszystko instalować i robić i zagracać. a w ogole po co ci na kompie dwa konta? usuń je. wtedy nie trzeba bedzie zadnych haseł wprowadzać. 

Po pierwsze, chodzi mi o to, że np. kiedy instalujemy przeglądarkę Opera, ona instaluje się tylko NA JEDNYM koncie użytkownika, a w przypadku innych programów instalują się na dwa konta. Po drugie piszesz, że nie powinienem siedzieć na koncie admina, tylko na gościu, a potem piszesz, żebym usunął dwa konta.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować