Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jabłko

Chłopak nie mówi mi że jestem ładna

Polecane posty

Gość jabłko

Chłopak, z którym się spotykam nie mówi mi komplementów na temat mojego wyglądu. To znaczy widzę, że mu się podobam po jego zachowaniu i reakcjach, ale on nigdy nie ubiera tego w słowa. Jedyne komplementy jakie mi mówi to np. to że jestem mądra. O wyglądzie nic...

Może jednak mu się nie podobam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba345

No moze nie uwaza cie za najladniejsza, ale jestes fajna i masz fajny charakter. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chcesz żeby cię okłamywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mój powiedział mi dopiero po jakims dosc dlugim czasie, są faceci, ktorzy wstydza sie mowic komplementy i tak juz maja.

Tylko sie o to nie dopominaj bo wyjdziesz na desperatke. Skoro widzisz u niego pozadanie i te iskierki w oczach jak na Ciebie patrzy, to zapewne sie mu podobasz.

Facetow nie kreca kobiety, ktore sie im nie podobaja, wiec dobry wyznacznik, to taki czy chce z Toba sypiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może wcale nie jesteś

Dlaczego uważasz że jesteś ładna? Tak sama z siebie? Dziwne, bo ze swoją urodą to jest tak, że nie ty sama ale ludzie stojący obok powinni się wypowiadać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłko

nie mówię, że twierdzę, że jestem ale skoro chłopak do mnie lgnie to myślałam, że mu się podobam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
4 godziny temu, Gość jabłko napisał:

Chłopak, z którym się spotykam nie mówi mi komplementów na temat mojego wyglądu. To znaczy widzę, że mu się podobam po jego zachowaniu i reakcjach, ale on nigdy nie ubiera tego w słowa. Jedyne komplementy jakie mi mówi to np. to że jestem mądra. O wyglądzie nic...

Może jednak mu się nie podobam?

jeśli chłopak mówi ci "kocham cię" ? mówi? to znaczy wszystko.. że jesteś najpiekniejsza najładniejsza najkochańśza i tylko z tobą i tylko Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy

 Wolałabyś żeby cię kłamał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się cieszyła, że facet mówi mi komplementy na temat charakteru, a nie wyglądu. Zwykle jednak jest tak, że mężczyźni zauważają tylko powłokę. Chociaż z drugiej strony to też Cię rozumiem - kobiety odczuwają potrzebę by mężczyźni zapewniali je o tym, że są atrakcyjne, ale to błąd. Nie można budować poczucia własnej wartości na tak kiepskich fundamentach jakim są męskie słowa. Potem Cię taki skrytykuje jak mu się coś odwidzi, a Ty popadniesz w kompleksy... Daj spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może poprostu stara się być szczerym ale nie chce Cię zranić. Kobiety wysoce cenią sobie w ludziach ich wygląd i odbiór swojego wyglądu przez innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×