Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tamta

Co kręci facetów

Polecane posty

Gość Tamta

Mężczyźni... 

Odpowiedzcie mi ze swojej perspektywy.  

Wolicie jak to kobieta inicjuje seks czy jak sami to robicie? Zauważyłam ze w moim związku to ja jestem główna inicjatorka. 

Opcja bez prezerwatywy nie wchodzi w grę. Co sądzicie o wszelkich prazkowanych smakowych kolorowych ? Czy jest dla Was jakas różnica - pewnie w odczuciach nie ale ogólnie w świadomości.  Czy sa prezerwatywy które głównie polecacie? 

Chce troszkę rozgrzać związek i wprawdzic trochę odmiany. Co was kręci i lubicie albo chcielibyście żeby wprawdzic albo wasza kobieta to zrobiła? Wszelkie przebrania wibratory seks oralny analny itd to ogólnie oklepane pragnienia. 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Tamta napisał:

Mężczyźni... 

Odpowiedzcie mi ze swojej perspektywy.  

Wolicie jak to kobieta inicjuje seks czy jak sami to robicie? Zauważyłam ze w moim związku to ja jestem główna inicjatorka. 

Opcja bez prezerwatywy nie wchodzi w grę. Co sądzicie o wszelkich prazkowanych smakowych kolorowych ? Czy jest dla Was jakas różnica - pewnie w odczuciach nie ale ogólnie w świadomości.  Czy sa prezerwatywy które głównie polecacie? 

Chce troszkę rozgrzać związek i wprawdzic trochę odmiany. Co was kręci i lubicie albo chcielibyście żeby wprawdzic albo wasza kobieta to zrobiła? Wszelkie przebrania wibratory seks oralny analny itd to ogólnie oklepane pragnienia. 

 

 

 

Tak

Jeśli nie chcesz kompotu gotować to wszystko jedno

Wszystko na co ma ochotę... 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, jbsg napisał:

Tak

Jeśli nie chcesz kompotu gotować to wszystko jedno

Wszystko na co ma ochotę... 😉 

Fiutek jbsg to cud przewspaniały, nigdzie w Polsce nie ujrzysz takie małej pały.

Jbsg w popłochu łapie się za głowę, większego mają nawet krasnale bajkowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Tamta napisał:

Mężczyźni... 

Odpowiedzcie mi ze swojej perspektywy.  

Wolicie jak to kobieta inicjuje seks czy jak sami to robicie? Zauważyłam ze w moim związku to ja jestem główna inicjatorka. 

Opcja bez prezerwatywy nie wchodzi w grę. Co sądzicie o wszelkich prazkowanych smakowych kolorowych ? Czy jest dla Was jakas różnica - pewnie w odczuciach nie ale ogólnie w świadomości.  Czy sa prezerwatywy które głównie polecacie? 

Chce troszkę rozgrzać związek i wprawdzic trochę odmiany. Co was kręci i lubicie albo chcielibyście żeby wprawdzic albo wasza kobieta to zrobiła? Wszelkie przebrania wibratory seks oralny analny itd to ogólnie oklepane pragnienia. 

 

 

 

W moim związku ja byłem głównym inicjatorem, ale moja partnerka też potrafiła inicjować - poprzez wszelkiej maści gierki erotyczne itd. Osobiście lubię niekiedy oddać kontrolę Kobiecie :)

Jeśli chodzi o prezerwatywy - w moim odczuciu nie ma właściwie pomiędzy nimi różnicy. Byle tylko środek plemnikobójczy nie powodował podrażnień cennego "instrumentu" - jak dla mnie może być każda.

W mojej opinii, jeśli chcesz wprowadzić w związek trochę odmiany - po prostu musisz rozmawiać ze swoim partnerem i poznać jego "ukryte" preferencje i pragnienia. Każdy mężczyzna jest unikalny - jednych jako dodatek do stosunku kręci fetysz stóp, innych pissing, jeszcze innych cunnilingus. Trudno więc jednoznacznie w imieniu całego rodzaju męskiego odpowiedzieć na to pytanie

Jeśli miałbym Ci odpowiedzieć ze swojej perspektywy - mnie rajcują wszelkie całodzienne gierki erotyczne, które są dla mnie wspaniałym uzupełnieniem samego aktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolk

Kręcą mnie dziewice 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pti son

skoro Twój facet lubi, gdy to Ty inicjujesz seks, to może spróbuj zadziałać coś w tą stronę, może jakaś dominacja z Twojej strony go rozgrzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×