Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

Mąż zabrania mi się przyjaźnić z koleżanką z pracy że względu na jej pochodzenie...

Polecane posty

Gość Kasia

Mieszkamy za granicą. Mam w pracy koleżankę, z która czasami spotykam się po pracy. Mąż nie miał nic przeciwko temu dopóki nie dowiedział się, że jest ona muzułmanką i że pochodzi z Egiptu . Teraz mu się to już nie podoba.

Co powinnam zrobic?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Słuchać męża, on wie co dla ciebie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A Ty jesteś ubezwłasnowolniona, ze mąż decyduje z kim możesz się przyjaźnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

albo chcesz stosować zasadę - mój mąż mój pan, albo zachowaj własny rozum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
25 minut temu, Gość Kasia napisał:

Mieszkamy za granicą. Mam w pracy koleżankę, z która czasami spotykam się po pracy. Mąż nie miał nic przeciwko temu dopóki nie dowiedział się, że jest ona muzułmanką i że pochodzi z Egiptu . Teraz mu się to już nie podoba.

Co powinnam zrobic?

 

Czym argumentuje swoje zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Głupia prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019
36 minut temu, Gość Kasia napisał:

Mieszkamy za granicą. Mam w pracy koleżankę, z która czasami spotykam się po pracy. Mąż nie miał nic przeciwko temu dopóki nie dowiedział się, że jest ona muzułmanką i że pochodzi z Egiptu . Teraz mu się to już nie podoba.

Co powinnam zrobic?

 

Nie bo nie czy podał jakieś dalsze argumenty?

Z doświadczenia - mnie mąż (wtedy jeszcze chłopak) też pokasowal parę znajomości i akurat w sumie na zdrowie mi to wyszło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Kasia napisał:

Mieszkamy za granicą. Mam w pracy koleżankę, z która czasami spotykam się po pracy. Mąż nie miał nic przeciwko temu dopóki nie dowiedział się, że jest ona muzułmanką i że pochodzi z Egiptu . Teraz mu się to już nie podoba.

Co powinnam zrobic?

 

Przestać trollować! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Głupia prowokacja.

Pewnie tak, ale...moja mama kazała mi kiedyś zerwać znajomość z 1. koleżanką singielką ("bo tylko kombinuje jak tu mojego męża ukraść"), 2. koleżanką, która ma męża hindusa 3. koleżanką, która jest samotną, niezamożną (ale nie biedną) matką (no bo jak to, pewnie patola)...aha i kazała mi zmienić pracę, bo  "za często wyjeżdżam"...ręce mi opadały 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak już autorko wypisujesz takie głupoty, to to przemyśl. Odchodząc od tego, że to prowo, to gdyby sytuacja była odwrotna, to koleżanka muzułmanka bez żalu i żadnego problemu zerwała kontakt z autorką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak już autorko wypisujesz takie głupoty, to to przemyśl. Odchodząc od tego, że to prowo, to gdyby sytuacja była odwrotna, to koleżanka muzułmanka bez żalu i żadnego problemu zerwała kontakt z autorką.

albo nie - bo koleżanka może być wierząca ale nie mieć tradycyjnych poglądów i nie mieć męża o takich poglądach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takim zachowaniem on niczym się nie różni pewnie od męża tej dziewczyny 😅 a kim on przepraszam jest żeby decydować z kim możesz się spotykać a z kim nie? 

Ok jakby to była naprawdę jakaś psychopatka lub by gadała na twojego męża. Spoko. Ale za jej pochodzenie? Religię? Proszę cię. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co maz ma do gadania w tej kwestii? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×