Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WSumieMamToWDupie

Czy to zawsze tak bardzo musi boleć?

Polecane posty

Po 15 latach chyba nie ma już nas. Mi brakło już sił do walki i jakichkolwiek starań. Przetrwałam kłótnie, wybaczyłam zdrady i teraz kiedy kolejny raz się zawiodłam po prostu brakło mi sił. Byle co doprowadza mnie do płaczu. Jest tak kurewsko ciężko. Nie chcę tego, ale czuje, że to już koniec. Że jego słowa to tylko gadanie, bardziej że strachu przed innymi żeby się przyznać, że prawdopodobnie będzie rozwód. On siedzi w pokoju obok, ja położyłam się u dzieci. Boli, kurewsko boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Skoro raz zdradził to będzie już zawsze zdradzał. Lepiej się rozwieść. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutek jest pierwszą  odpowiedzią na cierpienie.Musisz  przywyknąć do nieobecności osoby i zaakceptować, że to koniec. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś myślałem że ludzie im dłużej są ze sobą to tym bardziej czują przywiązanie do siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, WSumieMamToWDupie napisał:

Bo przywiązanie jest, ale to nie tylko ono powinno trzymać związek

Tak wiem o tym ale nie rozumiem dlaczego ludzie sie zdradzają, oszukują itp. Małżeństwa często po latach przeistaczają się w toczenie regularnej wojny ze sobą i to często w sądzie a przecież kiedyś się kochali i byli dla siebie wszystkim. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka

Wiem co czujesz. U mnie ta sama sytuacja. Z roku na rok coraz gorzej. Jesteśmy już chyba tylko z powodu dziecka. Każdy dzień jest jak walka o przetrwanie. Już się żyć nie chce. Człowiek jeszcze młody a już nie ma chęci do niczego 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×